כיצד ניתן לקבל ניסיון חינם בחינם של NordVPN

כל דבר עם התווית “חינם” יכול להיות מאוד מפתה, במיוחד בענף ה- VPN. אני לא מדבר על VPNs בחינם שכן יש להימנע מהם כל הזמן. אני מתייחס ל- VPN פרמיום המציעים את שירותיהם כניסיון חינם למשתמשים לקחת אותם לנסיעת מבחן. אחד ה- VPN המובילים הללו יהיה NordVPN. אם אתה תוהה כיצד תוכל לנסות את תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים, מדריך זה יציג לך את כל מה שאתה צריך לדעת.


כיצד להשיג ניסיון חינם בחינם של NordVPN

כיצד להשיג ניסיון חינם בחינם של NordVPN

האם NordVPN מציע למעשה ניסיון חינם?

אם היינו מזכירים ניסויים בחינם, אפילו ספקי ה- VPN המובילים בענף לא מציעים את התכונה הזו. שירות זה טוב מאוד לחברה מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לבדוק את השירות של ספק ה- VPN אליו הם נרשמים מבלי שיהיה עליהם לשלם אגורה. אתה עלול להתבלבל בין שני מונחים, תקופת ניסיון חינם ומדיניות החזר מזומן. ובכן, הם אינם זהים מכיוון שאחד מהם דורש רק את כתובת הדוא”ל שלך, ואילו השני מבקש את פרטי כרטיס האשראי שלך. במקרה של NordVPN, זה קצת משני הדברים. אדבר על הנושא בהמשך המאמר הזה.

החלק הטוב ביותר בנסיון חינם של VPN פרמיום הוא שתפיק תועלת מהפוטנציאל המלא של הספק. בכך, אני מתכוון שתוכל להשתמש בכל רשת השרתים של+ NordVPN כולה יותר מ 5000 ללא מגבלות. כל מה שנכלל בכיס השירותים של NordVPN יהיה ביכולתך למשך 7 יום מלא, כולל 6 חיבורים בו זמנית.

כיצד להשיג ניסיון חינם NordVPN

קבלת ניסיון בחינם של NordVPN זו משימה קלה. פשוט עקוב אחר הצעדים שלהלן ותסיים מייד.

 1. ראשית, המשך למשפט הניסיון בחינם דף רשמי.
 2. כשתהיה שם תבחין שדף האינטרנט נראה כך.ניסיון בחינם של NordVPN
 3. לחץ על התיבה קבל ניסיון חינם והדף יגלול אוטומטית למטה.
 4. תבחין כי תצטרך למסור את פרטי כרטיס האשראי שלך. (לזה התכוונתי עם קצת משניהם קודם).הזן פרטי כרטיס אשראי
 5. עכשיו, לאחר שתמלא את המידע שלך, גלול הלאה למטה ולחץ על המשך.לחץ על המשך
 6. תקבל דוא”ל מ- NordVPN. בדוק את זה והפעל את חשבונך.הפעל ניסיון חינם
 7. הגדר סיסמא.הגדר סיסמא
 8. לאחר שתסיים, תוכל להוריד את האפליקציה שלהם ולהשתמש בכל הפיצ’רים שלהם כאילו אתה מנוי משלם.

מה הלאה?

תקופת הניסיון החינמית שלך תסתיים בעוד 7 ימים. אבל מה קורה אחר כך? ובכן, על פי NordVPN, תירשמו אוטומטית לתוכנית NordVPN לשלוש שנים שתעלה לכם 107.55 דולר. אל תדאג אם אינך רוצה, שימי לב לדוא”ל שהספק שולח לך לפני סיום המשפט כדי שתוכל לבטל.

עם זאת, אם אתה מתגעגע לדוא”ל, אתה עדיין תיהנה מההחזר הכספי שלהם למשך 30 יום. אז אתה בטוח בשני המקרים. לדעתי, אם אתה אוהב את מה שמציעה NordVPN, התמורה הטובה ביותר היא עסקה לשלוש שנים של אבטחה מקוונת תמורת 2.99 דולר בלבד לחודש. יתר על כן, עומדות בפניך שתי אפשרויות כשנגמרת תקופת הניסיון בחינם. אתה יכול לבטל את התשלום האוטומטי או לבטל את המנוי שלך ל- NordVPN. אני הולך לעזור לך בשני המקרים. הנה מה שאתה צריך לעשות.

בטל תשלום אוטומטי

כאשר תוקף תקופת הניסיון בחינם תעבור, NordVPN תחייב אותך במנוי לשלוש שנים באופן אוטומטי. חלקכם עשויים לחשוב שזו עסקה ארוכה מאוד להשקיע בה. לכן ביטול זו תהיה הדרך המושלמת. עקוב אחר השלבים שלהלן אם זה המקרה שלך:

 1. היכנס לחשבונך בדף האינטרנט של NordVPN.
 2. עבור אל השירותים שלי.
 3. ליד “שנה תוכנית”, לחץ על 3 הנקודות.
 4. קישור שמציין “בטל תשלומים אוטומטיים” יופיע. בחר בזה.
 5. כעת, חלון ייפתח כך שתוכל לאשר את הביטול.בטל תשלום אוטומטי
 6. כדי לאשר שביטלת את התשלום האוטומטי שלך, תופיע תיבה בה עשית זאת בהצלחה.הביטול בהצלחה
 7. אתה סיימת.

בטל את המינוי של NordVPN

אם אינך מרוצה מהשירות כקונה לראשונה, סביר להניח שתרצה לקבל את כספך. לא סתם, אלא שביטול המנוי שלך דורש מהלך נוסף לאחר ביטול התשלומים האוטומטיים. לכן, אם אינך רוצה עוד את חשבון NordVPN שלך, הנה מה שאתה צריך לעשות.

 1. ראשית, עבור לאתר של NordVPN.
 2. היכנס עם האישורים שלך ופנה לשירותים שלי.
 3. בטל תשלומים אוטומטיים.
 4. שירות לקוחות פתוח. אתה יכול לבקש עזרה באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. צ’אט חי הוא האפשרות הטובה ביותר.תמיכה בצפון
 5. אם אתה טיימר ראשון, אמור להם שאתה רוצה לבטל את המנוי ובקש החזר.
 6. הם יפנו אותך למחלקת התשלומים.
 7. ברגע שתהיה שם, הם ישאלו אותך כמה שאלות. ענה עליהם והמשיך בתהליך.
 8. המינוי שלך יבוטל בסופו של דבר.
 9. אם צ’אט חי אינו הדבר שלך, פשוט שלח להם דוא”ל ותקבל את אותן תוצאות.אימייל

מדוע לבקש מידע על כרטיסי אשראי?

לאחר סיום תקופת הניסיון של 7 הימים, אתה לא בהכרח צריך לעמוד בתכנית שהוקצתה אוטומטית למשך 3 שנים – יש לך את כל החופש לשדרג בכל עת שתרצה. עם זאת, אתה עשוי לשאול את עצמך מדוע NordVPN אוספת את פרטי כרטיס האשראי שלך כאשר היא מציעה ניסיון חינם למשך 7 ימים? ניסויים בחינם נותנים לך את ההזדמנות לנסות את שירותי VPN לפני שתקבל החלטות.

הבעיה היא שחלק מהמשתמשים עושים שימוש לרעה בחופש שניתן להם על ידי יצירת כתובות דוא”ל מזויפות בכל פעם שתוקף הפגישה פג. בדרך זו הם ממשיכים לקבל שירות פרימיום מלא בחינם מבלי שהם צריכים לשלם ניקל. כתוצאה מכך, NordVPN מבקש ממך למסור את פרטי כרטיס האשראי שלך בכדי לסייע במניעת הונאה. מצד שני, כל המידע שנמסר לא ישותף על ידי חברות צד ג ‘. המידע שלך בטוח לחלוטין.

כיצד לנסות חינם בחינם NordVPN – מחשבות אחרונות

NordVPN הוא דוגמה מושלמת לספק VPN מכובד. הוא מציע יותר מ- 5000 שרתים ברחבי העולם יחד עם מיטב מאפייני האבטחה בענף. אם דאגת לבזבז קצת כסף על שירות שאתה לא יודע עליו כלום, עכשיו הסיכוי שלך לקחת לנסיעת מבחן בחינם. השתמשו בניסיון החינמי של NordVPN ולמדו יותר על מה יכול ספק VPN זה. בטל בכל עת או באופן מלא הירשם כמנוי ל- NordVPN אם זה עונה על הציפייה שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me