NordVPN לא עובד? להלן 7 דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה

משתמשי NordVPN: זה בשבילך. האם נתקלת בבעיות בזרם מהאתרים המועדפים עליך? האם אינך יכול לגשת לנטפליקס, ל- BBC iPlayer, Amazon Prime או לשירות אחר? האם NordVPN לא עובד? אם כל אחד מהדברים לעיל חל עליך, נסה את 7 התיקונים האלה לפני שתוותר על הספק שלך.


NordVPN לא עובד? להלן 7 דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה

NordVPN לא עובד? להלן 7 דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה

NordVPN לא עובד – 7 תיקונים

משתמשי VPN לא תמיד מבינים את טיבם של VPN. לפעמים הדברים פשוט לא הולכים כמו שאתה רוצה. זה לא אומר בהכרח שהגיע הזמן להחליף ספקים, זו רק אמת בתעשייה שכולנו צריכים להתמודד איתה. האם NordVPN לא עובד? נסה את התיקונים האלה לפני שתעשה פריחה כלשהי:

NordVPN לא עובד? צרו קשר עם תמיכת הלקוחות

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר כל תוכנה שיש לך מפסיקה לעבוד היא ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות שלה. ל- NordVPN שתי דרכים לעשות זאת: באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות צ’אט חי. אתה יכול לגשת לצוות התמיכה בלקוחות על ידי כניסה לאתר של NordVPN ולחיצה על סמל הצ’אט בפינה השמאלית התחתונה של הדף. משם, אתה יכול לבחור אם אתה רוצה להשתמש בדף השאלות הנפוצות שלהם או לדבר עם נציג. אם אתה רוצה לדבר עם נציג, בחר את המדיום המועדף עליך (דוא”ל או צ’אט) ומלא את טופס הבקשה.

N.B.: נסה תמיד את אפשרות הצ’אט החי. אם זה דבר שאפשר לתקן מייד, סוכן התמיכה יעזור לך. אם זה לא, הם יבקשו מכם לשלוח דוא”ל (לבעיות גדולות יותר הדורשות הרבה פרטים) או לשלוח את הבקשה עבורך.

NordVPN לא עובד? עיין בדף התמיכה של NordVPN ובשאלות נפוצות

הדבר השני שעליך לעשות הוא לבדוק את דף התמיכה שלהם ואת השאלות הנפוצות שלהם. לרוב לא תמצא את הבעיה שלך ברשימת הבעיות הנפוצות בהן משתמשים אחרים. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את שאלתכם (השתמש במילות מפתח לרשימת תוצאות רחבה יותר).

N.B.: אם NordVPN לא עובד על מכשיר שאינו תומך באופן טבעי ב- VPN, ייתכן שיש לך בעיה בתצורה. עיין במדריכי NordVPN כדי לראות אם הגדרת את המכשיר שלך כראוי.

NordVPN לא עובד? בדוק כמה מכשירים מחוברים פעילים כרגע

זה לא ממש תיקון כמו שזה יותר “שים לב לתכונות שיש לך” סוג של דבר.

ראה, NordVPN יאפשר לך לחבר עד 6 מכשירים לחשבון אחד בו זמנית. לפעמים המשתמשים שוכחים שיש מגבלת קיצוץ (שאני מבין). לכן, אם NordVPN לא עובד, יכול להיות שכדאי לבדוק ולבדוק אם חרגת מחיבורים סימולטניים שהוקצו לך.

N.B.: ברור, תוכל להוריד את NordVPN בכל אחד מהמכשירים שלך. עם זאת, אתה יכול להשתמש רק 6 בו זמנית. החיבור השביעי לא יעבוד.

NordVPN לא עובד? עדכן את אפליקציית NordVPN שלך

כאשר אתה מוריד לראשונה את אפליקציית NordVPN, לרוב יש לך אפשרות לבחור אם ברצונך לשדרג אותה אוטומטית או לא. זה דבר שאתה מגדיר בהגדרות המכשיר שלך ולא קשור לאפליקציה עצמה. אם כיביתם את העדכונים האוטומטיים, כדאי לבדוק ולבדוק אם עדכנתם את אפליקציית NordVPN לאחרונה.

אם לא עדכנת אותו, יתכן כי בעיות הקישוריות שלך מתרחשות בגלל באג שעדיין לא תיקנת. ודא תמיד שהתוכנה שלך מעודכנת לגירסה העדכנית ביותר.

NordVPN לא עובד? התחבר לשרת VPN אחר

הרבה פעמים עם VPNs, הפיתרון המהיר ביותר הוא להתנתק ולנסות שרת אחר.

NordVPN הוא ספק שירות פופולרי מאוד. אתרים מסוימים (כמו Netflix) עקבו אחר ה- IP החוזר ונכנס, נכנסו אליהם כמשתמשים ב- VPN וחסמו אותם. שינוי השרת ישנה את כתובת ה- IP שלך, מה שעשוי לתקן את הבעיה שיש לך לחלוטין.

לפעמים, ה- IP אינו חסום, אך השרת צפוף. בחירת שרת אחרת תתקן גם את הבעיה.

N.B.: היה סבלני בבדיקת שרתים שונים. אני גם מציע לשים לב לשרתים שניסית (צילומי מסך נהדרים גם כן) כדי להודיע ​​לתמיכת לקוחות מאיפה הבעיה באה. תן לספק VPN שלך קצת זמן לתקן בעיית שרת לפני שתוותר על השירות.

NordVPN לא עובד? חסום את ה- DNS של גוגל בנתב שלך

פעמים רבות אם הנתב שלך משתמש ב- DNS של Google, VPN לא יוכל להסתיר את המיקום שלך במלואו. המשמעות היא שאתרי סטרימינג יוכלו לראות שאתה מנסה לזייף את ה- IP שלך. אתה צריך לחסום את ה- DNS של Google בנתב שלך כדי לוודא שזה לא משהו שקורה לך.

N.B.: שינוי ה- DNS של הנתב שלך הוא תהליך טכני. הקפד לבצע את המחקר שלך לפני שתבדוק את הצעד הזה.

NordVPN לא עובד? נסה אלטרנטיבה NordVPN

אם ניסית את כל השלבים שלעיל, נתת ל- NordVPN זמן לנסות ולתקן את הבעיה שלך ועדיין לא תוכל לגשת לאתרים שלך … ייתכן שהגיע הזמן לשקול החלפת ספקים. כעת, לעתים קרובות יותר מאשר לא נורד יהיה מאוד מגיב ויתקן את הפיתרון בעצמם. במקרה ולא, אני מציע להשתמש בשירות חלופי של NordVPN. כשאתה מחפש VPN חלופי, אתה רוצה תכונה שיש לה את כל התכונות שאתה אוהב מה- VPN הראשון שלך, והיא שתתקן את הבעיות בהן התמודדת. יש לנו רשימה מקיפה של חלופות NordVPN שתוכל לבדוק אם אינך רוצה לבצע את המחקר בעצמך.

N.B.: אם Netflix הוא הבעיה שלך, בחר VPN עם ספירת שרתים מרשימה כמו זו של נורד. אני מציע להשתמש ב- VPN מכובד כמו ExpressVPN לראות שהוא מציע את אותן תכונות סטרימינג כמו NordVPN ויש לו עוד יותר משאבים להילחם בחסימות פרוקסי..

האם NordVPN יכול לבטל את חסימת Netflix האמריקאית?

אז האם NordVPN באמת יכול לבטל את החסימה של אזורי Netflix שונים? כן. אבל לפעמים לא.

מבולבל?

הרשה לי להסביר.

ראו, נטפליקס עושה את הדבר הזה עכשיו איפה שהיא מנסה להבין איזו כתובת IP שייכת ל- VPN ואז היא חוסמת אותו. הוא מוצא את הכתובות די בקלות: כאשר יותר ממשתמש אחד מתחבר לאותה כתובת IP, זה קצת דגל אדום. עם זאת, זה לא אומר שנטפליקס תפסה את כל הכתובות, או ש- VPN לא יכול פשוט לשנות את הכתובות בהן היא משתמשת. NordVPN היא ספקית עוצמתית העומדת לרשותה חבורה שלמה של משאבים. מסיבה זו זהו אחד ה- VPN הבודדים שיכולים (ברוב הזמן) לבטל את חסימת Netflix. אני לא אשקר, אולי זה לא יצליח לפעמים, אבל כל שעליך לעשות הוא לנסות שרת אחר.

אם נטפליקס פתאום מפסיקה לעבוד על שרת מסוים, שחרר את NordVPN שורה ויידע אותם על כך. הם יתקנו את הבעיה הזו די מהר, אתה רק צריך להיות קצת סבלני.

NordVPN לא עובד – מחשבות סופיות

אז גבירותיי ורבותיי, מה אנו לומדים מהפוסט הזה? ש- VPNs יתעסקו לפעמים, אבל תמיד אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה. בכנות, אני יודע שהכנסתי למצוא VPN חלופי כתיקון לקראת הסוף, אבל זהו תיקון שתרצה להשאיר כאופציה סופית. אם אתה אוהב את NordVPN ומגלה שהוא קל לשימוש, בעיה קטנה לא אמורה להספיק לך לוותר על כך. הטיפ הטוב ביותר שאני יכול לתת לך הוא להיות סבלני ולתקשר עם הספק שלך. תודיע להם שיש לך בעיה, כספק שמקבל תשלום חוזר יש להם כל סיבה לשמח את לקוחותיהם זמן רב ככל האפשר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me