כיצד לבדוק את מהירות האינטרנט שלך – הדרך הנכונה

אמת אחת שאתה יכול לייחס לחיים המודרניים שלנו היא שחיבורי אינטרנט אינם שווים, למעשה. בעוד שאנשים מסוימים עשויים לחיות במדינות עם מהירויות אינטרנט מדהימות (מזל …), אחרות אינן ברות מזל. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד אתה יכול לבדוק כראוי את מהירות האינטרנט שלך ובאילו טיפים אתה יכול להשתמש בכדי להפוך את החיבור שלך למהיר יותר.


כיצד לבדוק את מהירות האינטרנט שלך - הדרך הנכונה

כיצד לבדוק את מהירות האינטרנט שלך – הדרך הנכונה

מדוע אתה צריך לבדוק את מהירות האינטרנט שלך מעת לעת

לרוע המזל, מהירות האינטרנט שספק האינטרנט שלך מספק לך אינה תמיד תואמת למהירות שהם מפרסמים. במילים אחרות, ייתכן שלא תקבל את מה שאתה משלם בפועל. מהירויות אינטרנט איטיות יכולות להחמיר את החוויה המקוונת שלך. מפיגור רציף תוך כדי משחקי מחשב במחשב האישי, Xbox One או PS4 וכלה באגרוף מתמיד בזמן שאתה מנסה להזרים תוכן בטלוויזיה Apple, Roku או Amazon Fire Stick; הפס הרחב האיטי יכול לגרום לכמה זעם מחומם.

כיצד לבדוק את מהירות האינטרנט שלך – טיפ שיעזור לספק האינטרנט שלך

אם אתה מישהו הסובל מהירויות אינטרנט גרועות, כנראה שניסית ליצור קשר עם ספק האינטרנט שלך לגבי זה. דבר אחד שרבים ממשתמשי האינטרנט שמו לב אליו הוא ששירותי האינטרנט אינם מגיבים מאוד כאשר משתמש שואל את השירות שהם מספקים.

אם אתה משלם עבור מהירויות אינטרנט מהירות אך אינך מקבל אותן, אנו ממליצים לך לקחת שבוע ולאסוף את הנתונים שלך. לפני שאתה פונה לספק שירותי האינטרנט שלך, וודא שיש לך מספיק נתונים המראים עד כמה המהירות שלך באינטרנט גרועה באמת. במילים אחרות, השתמש בכלים שאני מציין למטה כדי לבדוק את מהירות האינטרנט שלך בימים שונים ובזמנים שונים.

צילום מסך או תעד את תוצאות הבדיקות השונות שלך. הקפד לבדוק את האינטרנט שלך בשעות עומסי תנועה, כמו לאחר שעות עבודה, בסופי שבוע ובלילה

וודא שאתה מבצע גם כמה בדיקות בזמנים שבהם החיבור שלך מתייצב. קבל תוצאות רבות ככל שתוכל, ואז צור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך כשהוא חמוש בראיות אמיתיות לכך שהמהירות שלך אינה מה שאתה משלם עליה. באופן זה, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל להתנודד ולתת לך את השירות שמגיע לך.

כלים לבדיקת מהירות האינטרנט שלך

באופן מזעזע, בדיקת מהירות האינטרנט שלך היא אחת מבדיקות האינטרנט הקלות והמהירות ביותר שאתה יכול לבצע. למעשה, אינך צריך אפילו להוריד אפליקציה או תוכנה כלשהי. אתה יכול לבדוק בקלות את מהירויות האינטרנט שלך באמצעות השירותים הבאים:

Fast.com

הכלי הראשון ממנו תוכלו ליהנות הוא Fast.com. אתר זה מופעל על ידי Netflix והוא פשוט מאוד לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא:

  1. ראשית, וודא שאתה מפסיק את כל תהליכי ההורדה שאתה עשוי לבצע. וודא שאף אחד אחר לא משתמש בחיבור האינטרנט בזמן בדיקת המהירות.
  2. הבא, בקר ב- Fast.com באמצעות הדפדפן שלך.
  3. כשתהיה שם, חכה למבחן המהירות שיעשה את הדבר שלו (מדובר בערך המתנה של 30 שניות)
  4. וואלה! תקבל את התוצאות שלך מבלי שתצטרך לעשות צעד אחר.

Fast.com יציג את מהירויות ההורדה שלך ב- Mbps, ותוכל ללחוץ על כפתור “הצג מידע נוסף” כדי לקבל את זמן ההשהיה וההעלאה שלך..

מבחן מהירות מאת אוקלה

מבחן Speedt של Ookla אולי נראה מאוד דומה ל- Fast.com, אך הוא מציע כמה תכונות נוספות. לגיימרים שם בחוץ, זהו כלי נהדר לבחון את ה- PING שלך. Speedtest של Ookla מציג גם לך את מהירויות ההעלאה שלך במהירות ההורדה שלך כברירת מחדל. בדיוק כמו Fast.com, כלי זה ייתן לך את המהירויות שלך ב- Mbps. הדבר המעניין ב- Speedtest מאת Ookla הוא לבחור את השרת שלך, למרות שהוא משתמש בשרת הטוב ביותר שהוא יכול למצוא כברירת מחדל.

לפעמים, עם זאת, תגלה שהמהירות שלך בוחנת בסדר, אך עדיין אתה מתקשה להתחבר לאתרים שלך במהירות מספקת. במקרים כמו זה, יתכן שאתה נתקל במצערת ספק שירותי אינטרנט.

כיצד להפסיק את מצערת ספק האינטרנט

מצערת ספק שירותי האינטרנט היא שיטה נפוצה, גם אם נמוכה בידיים, בה ספקי האינטרנט משתמשים כדי להגביל את הגישה שלך לאתרים מסוימים. לרוב, ספקי שירותי האינטרנט ימצמצמים את החיבור שלך אם הם מבחינים שאתה זורם יותר מדי או מוריד יותר מדי קבצים..

לפעמים, ספקי האינטרנט יגידו לך על הסף שהם מצמצמים את הקשר שלך בחוזה שלך. הקפד לעבור על החוזה שלך כדי לבדוק אם יש רוחב פס או כובעי נתונים שעליך לציית להם.

החדשות הטובות הן ש- VPN יכול להציל אותך בקלות מהבעיה הקטנה והמסורבלת הזו. מכיוון ש- VPN מצפין את הנתונים שלך ומנתב מחדש את התנועה שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לדעת מה אתה עושה באינטרנט..

ה- VPN הטוב ביותר נגד מצערת ספק שירותי האינטרנט

מומחה ה- VPN שלנו, צ’ארלס, כתב סקירה מפורטת של מיטב ה- VPN המונע את מצוקת ISP. הבחירה העליונה שלו הלכה ל- ExpressVPN, ולא בכדי.

מלבד הצפנה בדרגה צבאית והפרוטוקולים האחרונים של VPN להצפנת הנתונים שלך ולנתב מחדש את התנועה שלך, זה גם מגיע עם המון תכונות מגניבות. יש להם מדיניות ללא יומני קפדנית והתחייבות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל להשתמש בהם כדי לבדוק את השירות לפני שאתה מתחייב.

כיצד לבדוק את מהירות האינטרנט שלך – מחשבות אחרונות

זה כל מה שיש, אנשים. לא צריך הרבה לבדוק את מהירות האינטרנט שלך. עם זאת, קבלת ספק שירותי האינטרנט שלך לתקן בעיות מהירות עשויה להיות בעיה. וודא שקרא בפירוט את החוזה שלך עם ספק האינטרנט שלך כדי להבין אם יש כובעי נתונים שאתה צריך לדאוג להם. אל תשכח לאסוף את כל הנתונים הדרושים לך במהירויות האינטרנט שלך לפני שאתה הולך לספק שירותי האינטרנט שלך עם טרוניותך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me