VPN סדוק הורד 2020 – האם זה בטוח?

אז אתה רוצה עותק של VPNs המובחרים ביותר בשוק בלי שתצטרך לשלם עבורם? מה שכדאי לזכור הוא ששום דבר אינו בחינם, ויכול להיות שאתה המוצר בכל העסקה הזו. מוטב לך ללא VPN מאשר שיהיה לך גרסה סדוקה או גנובה.


VPN סדוק 2019 - האם זה בטוח?

VPN 2020 סדוק – האם זה בטוח?

כיצד להשיג VPN בחינם?

אתה כאן מכיוון שאתה כנראה מחפש סדק VPN. אך לפני שתצליחו עם זה, עליכם לפקוח עין פתוחה לדברים שנרשם בהמשך. להלן שתי דרכים בהן תוכלו לקבל VPN פרמיום בחינם; שניהם אינם מומלצים. לעולם אל עליך לחפש עותק סדוק של VPN כי הדבר היחיד שהוא יעשה הוא להשאיר אותך עם פחות אבטחה, פרטיות ופונקציונליות..

  • וירוסים / תוכנות זדוניות: הורדת קובץ ממקור מקוון לא ידוע היא הדרך המושלמת לקבל וירוס. מקורות / אתרים בעלי מוניטין לא מארחים עותקים גנובים וסדוקים של VPNs. ברגע שתמשיך בהורדה, שום דבר לא יכול לעזור לך, אפילו לא תוכנת אנטי-וירוס. תוכנות זדוניות עלולות לפגוע קשה במערכת שלך.
  •  תוכנה אקראית: כמה הורדות VPN סדוקות שולחות למנתחי אבטחה גרסאות נקיות של תוכניות אחרות בעת הורדתן. 
  • תוכנות פרסום: תודה לכוכבי המזל שלך אם אתה מקבל תוכנות פרסום במקום וירוס. יש תוכנות פרסום שמכניסות מודעות לדפדפן שלך ובכל אתר שאתה מבקר בהן, ואילו תוכנות פרסום אחרות מזריקות מודעות לכל המכשיר שלך, מה שיאט את המחשב שלך.

חשבונות VPN גנובים למכירה

רבים הם ספקי ההונאה שמנסים למכור מנוי VPN פרמיום במחיר נמוך יותר ממה שהם שווים. למרות שזה אולי נשמע כמו רעיון טוב, זה לא. העובדה שספקים אלה קיבלו את ידיהם בחשבונות אלו מוכיחה עד כמה חשבונות אלה פגיעים באמת.

בעוד שהחשבונות הם אותנטיים, בעליהם יצרו עבורם סיסמאות חלשות, שהודלפו מאתרים אחרים. VPN, במקרה זה, הוא חסר אונים ואינו יכול להגן על משתמשים מפני סיסמאות חלשות משלהם. כך האקרים גונבים חשבונות VPN כדי למכור אותם בהמשך:

  1. פרוץ אתר לא מאובטח ליצירת בסיס נתונים של סיסמאות.
  2. בדוק את הכניסות שאספת במספר חשבונות שירות מקוונים עד שתמצא אחד שעובד;
  3. מכור את שם המשתמש והסיסמה באופן מקוון והתחזו לספק חשבון לגיטימי.

מה קורה לקונה?

אתה קונה את מה שאתה חושב שהוא אתר לגיטימי, אבל יש לך אפס מידע עליו. אינך יודע זמן רב שהחשבון יעבוד, ואתה יכול לאבד אותו בכל עת. אנחנו מתכוונים לזה שאתה נתון לחסדי ההאקרים. למען האמת, החשבון שלך הוא רק לשימוש כל עוד הבעלים האמיתי לא משנה את הסיסמה. זכור שאתה לא מגדיר מנוי חדש, אתה מנהל מנוי פעיל כבר של מישהו אחר. אתה יכול לשלם כסף להאקר בתמורה למנוי לשלוש שנים ובהמשך לגלות שנשארו רק שנתיים ושלושה חודשים, שזה באמר ענק. בנוסף, תלוי ב- VPN, ייתכן שלא תוכל להשתמש במכשירים רבים עליו. 

מה קורה כשאתה קונה את החשבון?

כאשר החשבון המשותף שקנית יתמלא, אתה עלול להסתגר בחוץ. יתכן שתצטרך אפילו לחכות שהמשתמש הראוי להתנתק מהמכשיר כדי שתוכל להתחבר לאחד בעצמך. כעת, אם במקרה תנעול את המשתמש, ייתכן שתעלה לעצמך את כל העסקה. המשתמש הלגיטימי יבחין שמשהו אינו כשורה וישנה מיד את הסיסמאות לצורך אבטחה נוספת. כל זה נכון אם אנו מאמינים שהחשבון משותף רק לשני משתמשים. אם זה לא המקרה, ייתכן שתשתף את החשבון עם קונים תמימים אחרים, הגורמים לבעיות חיבור.

חלופות VPN סדוקות

עשה שימוש ב- VPN בחינם. למרות שאנו לא ממליצים על זה בנושאי אבטחה. אתה יכול גם להשתמש בניסיון חינם VPN פרמיום. מי יודע? אולי אפילו תאהב את השירות ותחליט להתחייב אליו. אולי תשתכנעו ששימוש ב- VPN של Crack פשוט לא שווה את זה. הנה כמה מהחסרונות של שימוש ב- VPN בחינם:

  • הם מוכרים את המידע שלך: שום עסק לא ייתן לך משהו בחינם אם הוא לא מרוויח מזה. כמה VPNs בחינם עוקבים אחריך ומוכרים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים, ואחרים מזריקים מודעות לדפדפן שלך. הגרועים ביותר הם אלה שמוכרים רוחב פס של משתמשים ומשתפים את הקשר שלך עם חברות דו-צדדיות.
  • איכות שירות גרועה: אתה עלול לסבול ממגבלות חמורות בפונקציונליות של השירות שלך. ה- VPN החינמי עשוי להצער את מהירויות האינטרנט שלך, להגביל את השימוש לכמות מסוימת של זמן או נתונים בחודש, או לחתוך תכונות חשובות אחרות כדי ללחוץ אותך להירשם ל- VPN מובחר..
  • תשתית גרועה: VPNs בחינם לא יוכלו לעמוד בתקני VPN מובחרים מבחינת תשתית, תכונות מתקדמות וצוות תמיכה.

אם הגעת למסקנה כי א VPN פרימיום שווה את הכסף שלך, הפק את המרב מכספיך והירשם כמנוי ExpressVPN. זהו ספק המציע שירות רשת וירטואלית פרטית ויציבה ארוזת תכונות עם לקוחות עבור מגוון רחב של מכשירים ומערכות הפעלה..

למרות ש- ExpressVPN הוא יקר, הוא אחד משירותי ה- VPN הבודדים שהפגינה מדיניות ללא רישום כניסה בבית המשפט. זה הופך אותה לבחירה נהדרת עבור אלו המודעים לפרטיות. לבסוף, זהו ספק שירותי VPN אמין, מתפקד ומאובטח המבטל את חסימת התוכן בצורה חלקה. בדוק ספקי VPN אחרים בטבלה שלהלן. בנוסף, אנו ממליצים שתעקוב אחר אלה טיפים בנושא אבטחת אינטרנט כדי להישאר בטוחים באינטרנט.

VPN 2020 סדוק – מילים סופיות

זכור, אינך מוריד VPN, אתה מוריד תוכנה זדונית שתוכננה במקור לשימוש נגדך. מכל הסיבות הללו, אסור להוריד הורדת VPN סדוק או לקנות גרסה גנובה שלו. העצה שלנו היא לא להשתמש ב- VPN סדוק. לא רק שהם לא בטוחים, אלא שהם גם לא מובטחים. יש המון ספקים שמספקים תקופת ניסיון קצרה בחינם. אולי אתה יכול להשתמש בניסויים החינמיים שלך ולקבל מה שאתה רוצה מספק ספק VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me