כיצד לבטל את חסימת ה- VPN ברשת

רשת פרטית וירטואלית (VPN) משמשת מספר הולך וגדל של אנשים ברחבי העולם בגלל האיומים הגוברים באינטרנט. אפילו לפני עשר שנים יכולנו להתחבר בבטחה לאינטרנט מבלי להזדקק לשכבת הגנה נוספת, אך כיום התרחיש השתנה.


כיצד לבטל את חסימת ה- VPN ברשת

כיצד לבטל את חסימת ה- VPN ברשת

מעצבן מקוון

מהאקרים לממשלות וסוכנויות אבטחה וכלה בספקי שירותי אינטרנט וכלה בשכנים חטטניים, כולם רוצים לראות את הפעילות שלך באינטרנט ולהפיק מזה כסף. אם אינך נזהר, אתה עלול לחשוף נתונים פרטיים כמו פרטי כרטיס אשראי, מספר תעודת זהות וכתובת בית.

כדי להימנע מכל הבעיות המציקות הללו, אנשים מעדיפים להשתמש ב- VPN. זהו יישום שמורד ומתקין במחשב או בהתקן נייד, וכאשר הוא מופעל, הוא מצפין את כל תעבורת האינטרנט על ידי ניתובו דרך שרת מאובטח..

לא ניתן לגשת לרשת פרטית זו על ידי מישהו אחר מאשר המשתמש ושרת ה- VPN המאובטח. אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לראות מה אתה עושה באופן מקוון. בקיצור, VPN שומר אותך על שם אנונימי באינטרנט.

כיצד לאפשר VPN דרך חומת אש של Webroot

לעיתים יישומים מסוימים נחסמים על ידי תוכנת האנטי-וירוס המותקנת במכשיר. Webroot הוא פתרון אנטי-וירוס אחד שידוע כחוסם יישומי VPN. מספר משתמשי Webroot התלוננו כי הגישה ל- VPN שלהם נחסמה על ידי האנטי-וירוס. בדרך כלל זה לא נושא רציני וניתן לתקן אותו בכמה צעדים פשוטים.

אל תכלול את ה- VPN מההגדרות

בהגדרות ההגנה של Webroot, אתה יכול לכלול את יישום ה- VPN. זה ימנע מהאפליקציה לחסום את הגישה ל- VPN – חבל שלא יכולנו לחסום את הסרטים The Force Awakens, Jurassic World ו- Captain America I לצאת אי פעם אבל זה נושא אחר.

לשם כך עליכם להפעיל תחילה תוכנת אנטי-וירוס של Webroot, בחר וירוס & הגדר הגנה מפני איום ואז בחר אי הכללות והוסף את היישום VPN בחריגות. זה אמור להספיק כדי לפתור את הבעיה, אך אם לא, ייתכן שתנסה להוסיף את ה- VPN בהגדרות חומת האש של Windows..

השבת זמנית את Webroot

הדרך הקלה ביותר להתגבר על בעיה זו היא להשבית את האנטי-וירוס בזמן שאתה משתמש ב- VPN. זה לא הפיתרון החכם ביותר מכיוון שאתה עדיין זקוק להגנה מפני תוכנות זדוניות בעת שימוש ב- VPN, אבל זה יכול לעזור לך לקבל גישה ל- VPN כרגע. למרות שזה נראה כפתרון מעשי, אנו לא ממליצים לך לכבות בשום פנים ואופן את ההגנה מפני האנטי-וירוס שלך. לכן, אם תחליט להשבית את Webroot באופן זמני, עשה זאת תחת שלך 

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל ה- Webroot ולבחור ‘כיבוי הגנה’. עליך לזכור להפעיל אותו לאחר שתסיים להשתמש ב- VPN ולהריץ סריקה אחר תוכנות זדוניות במכשיר..

לחלופין, תוכלו לנסות גם לבטל את ניטור ה- SSL, מכיוון שלעתים זה יכול להיחסם על ידי Webroot. אתה יכול לעשות זאת על ידי השבתת מגן האינטרנט & אפשרות סינון ביישום Webroot.

התקן מחדש את ה- VPN

מספר משתמשים דיווחו כי התקנה מחדש של תוכנית VPN פתרה את הבעיה. לשם כך, הרם את יישום ה- VPN שלך מרשימת התוכניות שבמכשיר שלך ובחר הסר התקנה. לחץ על אשף ההתקנה כאשר הוא מופיע ותן לו לפעול. אם תהליך ההסרה הצליח, לחץ על סגור וצא מהאשף.

אם הסרת ההתקנה לא הצליחה, פתח את חיבורי הרשת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על ה- WAN Miniport שכותרתו ה- VPN שלך ובחר מחק. לאחר שתהליך ההסרה הצליח, עבור אל תוכנת לקוח ה- VPN שלך והתקן את היישום מחדש באמצעות קובץ ההפעלה.

שנה את האנטי-וירוס

ישנם כמה פתרונות אנטי-וירוס, כך שאתה לא צריך להמשיך להשתמש בזה שממשיך לחסום את ה- VPN שלך. אם ניסית את כל האפשרויות לעיל ועדיין לא נפתרה הבעיה שלך, אתה יכול לנסות להחליף את תוכנית האנטי-וירוס הנוכחית שלך בתכנית אחרת.

מלבד Webroot, ישנם עוד כמה יישומי הגנה נגד אנטי-וירוס ותוכנות זדוניות, כמו נורטון, קספרסקי, אווסט, מקאפי ופנדה קלאוד. בדומה ל Webroot, כל התוכנות הללו מגיעות עם תכונות ויתרונות שימושיים שונים, כמו גם גרסאות בחינם ובתשלום.

זה תמיד שיקול לבחירת גרסה בתשלום על פני גרסה חינמית מכיוון שההגנה תמיד טובה יותר כשאתה לקוח משלם. חוץ מזה, יש גם הרבה יותר גמישות בבחירת התכונות שלך כשאתה מנוי לתכנית בתשלום ועם אותם הפחתות מס מדהימות שהיו כה מדהימות עבור אמריקאים שאתה יכול להרשות לעצמך לשלם עבור שירות VPN.

שנה את ה- VPN

אם שינוי בתוכנית האנטי-וירוס גם לא מוכיח כמועיל בפתרון הבעיה, זה חייב להיות בעיה עם לקוח ה- VPN.

במקרה כזה, שיחה עם תמיכת הלקוחות של ספק ה- VPN שלך עשויה לתת לך פיתרון. עם זאת, אם תמיכת הלקוחות אינה יכולה להציע לך פיתרון, ייתכן שתצטרך לנסות VPN אחר.

לא כל ה- VPNs יהיו תואמים במכשירים או ביישומים אחרים. מכיוון שאנטי-וירוס חיוני לא פחות מ- VPN, אינך יכול להסתדר בלי אף אחד מהם. האפשרות הסופית שלך היא לשנות את ספק ה- VPN שלך ולבחור אחרת. כמו במקרה של תוכנת אנטי-וירוס, VPN פרמיום אמין יותר מתוכנות חינמיות.

אם הבעיה חולפת עם ה- VPN החדש, אתה יכול להמשיך לגלוש בבטחה. אם לא, יכול להיות שמשהו לא בסדר ברשת ועשוי להזדקק לחקירה נוספת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me