מבצעי ה- VPN השחור הטוב ביותר והזולים ביותר ב- VPN השחור של 2019

כשזה מגיע ל VPNs, משתמשי אינטרנט תמיד אוהבים להגן על הנתונים המקוונים שלהם יותר אבל לשלם פחות. כפי שקורה בכל שנה, ספקי שירותי VPN רבים השיקו כמה מבצעים בלאק פריידי. אמנם חלק מההנחות הללו אולי נראות זולות במיוחד, אך יתכן שהן אינן הטובות ביותר מבחינת הערך עבור הדולר שלך. כאשר יום שישי השחור מתקרב, אנו מסתכלים על כמה עסקאות VPN נהדרות לשנת 2019.


מבצעי ה- VPN השחור הטוב ביותר והזולים ביותר ב- VPN השחור של 2019

מבצעי ה- VPN השחור הטוב ביותר והזולים ביותר ב- VPN השחור של 2019

מבצעי ה- VPN השחור הטוב ביותר והזולים ביותר ב- VPN השחור של 2019

תמחור זה דבר מכריע שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים סחורה כלשהי. זה כולל רשתות וירטואליות פרטיות. רוב משתמשי האינטרנט מתפתים להירשם VPNs בחינם – – רק בגלל, ובכן, הם חופשיים.

אבל מה שהם לא יודעים זה שירותים אלה אינם באמת בחינם. אם אתה חוסך כמה פרוטות, סמוך ובטוח שאתה משלם בדרכים אחרות, את המידע הפרטי שלך.

כל שנה, VPNs פרמיום (רובם סוקר מאוד ב- TrustPilot) גלה את הדילים הטובים ביותר בעונת הבלאק פריידי. השנה לא שונה, ורכבתי רשימה של העסקאות הטובות ביותר ב- VPN שתראו 2019 יום שישי השחור.

ExpressVPN

כיסוי ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN המובילים בענף כיום. יש בו יותר מ 3000+ שרתי ברחבי 94 מדינות.

הוא מציע תכונות אבטחה מובילות כגון מתג להרוג, הצפנה בדרגה צבאית, מנהור מפוצל, ו מדיניות רישום אפס.

עם שירות מסוג זה, תוכלו לצפות ש- VPN כזה יהיה מעט יקר. ובכן, טכנית, זהו. עם זאת, בסוף היום תקבל את מה שאתה משלם עליו.

אז בעצם, ExpressVPN מציע 49% הנחה על המנוי שלה. זה מוריד את העלות ל 6.67 דולר לחודש. משתמשים גם נהנים מ- שלושה חודשים חינם עם הצעה זו.ExpressVPN יום שישי השחור

אם להיות כנה, אין שום דבר מיוחד בעסקה של ExpressVPN בכל הקשור יום שישי השחור. כלומר, אתה יכול לקבל את ההצעה הזו עכשיו בלי שתצטרך לחכות. אבל היי, אתה אף פעם לא יודע מתי ExpressVPN מבטל את ההצעה הזו. אז אם אתם מחפשים כמה VPN איכותי, עדיף להזדרז ולקבל את ההצעה כפי שהיא עדיין קיימת.

IPVanish

כיסוי IPVanish

IPVanish טוען שזה ה ה- VPN המהיר ביותר שם. על פי ביקורות, הם לא רק מדברים על הדיבורים; הם למעשה הולכים בהליכה.

ה- VPN מגיע עם שרתים די מהירים 60+ מדינות. היו להם עליות וירידות בעבר נתגלו הפרות נתונים, אך נכון לעכשיו הוא נחשב לאחד ה- VPN הטובים בעולם.

לגבי בלאק פריידי, השירות מציע עסקה מסקרנת ללקוחות חדשים וותיקים. בסופו של דבר תקבל 73% הנחה בתכנית השנתית שלך, שבסופו של דבר עולה לך בלבד 3.25 $ לחודש.IP Vanish Black Friday

לדעתי, מדובר בעסקה די טובה בהתחשב בכך ש- IPVanish אינו ה- VPN הזול ביותר שיש. לכן, במקרה שאתה אוהב את מה שיש להם להציע, הזדרז והירשם, תקבל ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים.

NordVPN

כיסוי NordVPN

NordVPN יש את רשת השרתים הגדולה ביותר בתעשיית ה- VPN. זה מתגאה ביותר מ 5000 שרתים ברחבי 60+ מדינות. זהו מספר די טוב אם תרצו בטל חסימת שירותי סטרימינג ואתרי אינטרנט מכל רחבי העולם.

עם זאת, NordVPN מצטיין גם במחלקת האבטחה, ומציע תכונות ייחודיות כגון kill switch, CyberSec, VPN Double, ומדיניות קפדנית ללא כניסה.

באשר לעסקה שלה לבלאק פריידי, NordVPN מציע אחד טוב. תקבל מצטיין 83% הנחה אם תבחר את ה- עסקה לשלוש שנים. זה מצמצם את התשלום החודשי שלך 3.49 $ לחודש. אה, גם אתה תרוויח שלושה חודשים נוספים בחינם.

אם אתה מבצע את המתמטיקה, זה בעצם 70 $, אך העסקה עדיין לא נעשתה. NordVPN מוסיף את המפורסם שלה הצפנת קובץ NordLocker תכונה עבור חינם.NordVPN Black Friday Deal

השירות עצמו שווה 312 $. אז קבלת זה בחינם זה דבר טוב מאוד. הוא משתמש באבטחה הטובה ביותר שיש, כגון Argon2, AES256, ECC (עם XChaCha20, EdDSA ו- Poly1305),  ויצירות אחרות של קריפטוגרפיה מודרנית כדי להבטיח אבטחה מוחלטת של הקבצים שלך.

עם השירות הזה אתה מגיע ל לאבטח את הקבצים שלך ולשתף אותם מבלי לחשוש מניסיונות פריצה אפשריים.

ל- NordVPN יש ערבות 30 יום הכסף בחזרה למקרה שתרצה לתת שירות שלהם לנסיעת מבחן. אם לא אהבת את מה שאתה משתמש, אתה יכול לבקש מלא החזר כספי תוך 30 יום מרגע הרכישה, לא נשאלו שאלות.

SurfShark

כיסוי לשרף

SurfShark לקח את עולם ה- VPN בסערה ביום בו הושק. זה מאוד חדש, אבל באמת שאין לך מושג למה יכול הספק הזה.

ראשית, יש בו יותר מ 800 שרתים ב- 60+ מדינות, שזה מספר מצוין לחדש. שנית, כמה VPNs יכולים לומר שהם יכולים בטל את החסימה של נטפליקס האמריקאית? ובכן, הילד החדש הזה ברחוב יכול להסתדר עם שירותים אחרים כמו Hulu, DAZN ו- HBO Now.

יתר על כן, SurfShark מאפשר לך לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים באמצעות אותו חשבון. כלומר, במילים אחרות, כלי הביטחון הקיברנטי החדש מציע משהו שאיש מהענקים לא מספקים – חיבורים סימולטניים ללא הגבלה.

אז, SurfShark מעלה אותו עם חריץ עסקת מנוי לתוכנית לשנתיים. עם זה אתה תשלם 1.99 דולר לחודש, ותקבלו שלושה חודשים נוספים בחינם. באתר האינטרנט שלהם הם שיקפו את העסקה בצורה מדהימה. תבדוק את זה.SurfShark Black Friday

בשנה שעברה היה SurfShark נעדר מרשימת המבצעים. אם להיות כנה, אני די מופתע לראות את זה עוסק השנה מכיוון שתכנית המנויים שלהם כבר קיימת זול להתחיל עם.

אבל היי, יותר, יותר שוחק, לא? או במקרה זה, פחות, שוחק יותר. יהיה לך גם א תקופת החזר של 30 יום אם אתה רוצה לבדוק את השירות שלהם.

CyberGhost

כיסוי CyberGhost

CyberGhost הוא ספק VPN מוביל נוסף עם רשת שרת ענקית של 5700 שרתים ב- 90+ מדינות. השירות מספק מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל יחד עם תכונות אבטחה מובילות המבטיחות לכם את הגלישה הבטוחה ביותר באינטרנט.

אם אתה מחפש בטוח סוחף ניסיון, חופשי מ רישום נתונים, ו אפשרויות סטרימינג ללא הגבלה, אתה יכול להצטרף לבסיס המעריצים הגדול של ספק זה עכשיו.

Cyberghost הוא גם אחד מאותם VPN המסוגלים בטל את חסימת Netflix בכל מקום למרות מנגנון חסימת ה- VPN שלו. לאחר ההרשמה לשירות, תוכל להשתמש בחשבונך ב שבעה מכשירים בבת אחת. 

עכשיו נדבר על העסקה שמציעה CyberGhost לקראת יום שישי הקרוב. הספק מציע א 79% הנחה על תוכנית מנוי לשלוש שנים. זה שווה ל 2.75 דולר לחודש.CyberGhost יום שישי השחור

במקרה שאתה תוהה לגבי היעילות של CyberGhost, הספק מאפשר לך להשיג החזר כספי למקרה שתעלה תקלה בכביש. אתה יכול לבקש את הכסף שלך בחזרה 45 ימי רכישה.

VyprVPN

כיסוי VyprVPN

VyprVPN קיים כבר לא מעט זמן. זה צבר סך הכל 2 מיליון משתמשים + מסביב לעולם. זה נובע בעיקר מהתכונות שהיא מציעה, כולל הידועות פרוטוקול זיקית.

כולכם מכירים את פרוטוקול OpenVPN 256 סיביות. ובכן, זיקית משתמשת בגרסה ללא שינוי של אותו פרוטוקול לטרוף את מנות המטא נתונים כדי להבטיח שזה יהיה לא ניתן לזהות אפילו דרך עמוק בדיקת מנות. במילים אחרות, VyprVPN לקח את הפרטיות לרמה חדשה לגמרי.

VyprVPN מבוסס בשוויץ ויש לה רשת שרתים של 700 שרתים ב- 70+ מדינות. עם שרתים אלה, יחד עם ה- זיקית טכנולוגיה, VyprVPN יכול לעקוף את חסימת ה- VPN בכך נטפליקס כופה.

מצד שני, הספק מאפשר לך לחבר א מספר מסוים של מכשירים תלוי בתוכנית שתבחר. אם זה ה רגיל אחד, אתה מבין שלוש, אבל כשאתה בוחר את זה פרמיה תתמודד, אתה מבין חמש חיבורים במקביל.

במהלך יום שישי השחור, VyprVPN יעלה לך 3.75 דולר לחודש כעסקה רגילה, שלהם תוכנית פרמיה עלויות 5 דולר לחודש. כמו כן, עם תוכנית לשנתיים תקבל תוכנית 81% הנחה להגיע ל 2.75 $ לחודש.VyprVPN יום שישי השחור

לדעתי, VyprVPN מציעה כמה עסקאות מעולות. אתה יכול גם לקחת את שירותו לנסיעת מבחן ללא סיכון באדיבות שלהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

מבצעי ה- Black Friday הראשיים המובילים ב- VPN – סיכום מהיר

מספיק שתקרא מה שקרא לעיל כדי לספק לך את כל המידע הדרוש לך לגבי המבצעים הקרובים שיש לכל VPN בחנויות עבורך במהלך הקרוב יום שישי השחור.

אולי לא ציינתי את מה שמציעים כל ה- VPN-פרמיום המובילים, אך למטה תמצאו את החסרים במבט מקיף יותר יחד עם ספקים כאמור. בדוק אותם:

 1. PureVPN – חסוך עד 85% ולשלם בלבד 1.65 דולר לחודש בשביל ה עסקה בלעדית לחמש שנים.
 2. Surfshark – קבל 83% הנחה ולשלם בלבד 1.99 דולר לחודש בשביל ה תוכנית 24 חודשים.
 3. Ivacy – היה עד למאסיבי הפחתת מחירים של 80% ולשלם בלבד $ 1.99 לחודש בשביל ה עסקה לשנתיים.
 4. ExpressVPN – תועלת מ 35% הנחה ב- ExpressVPN & לשלם בלבד 8.32 $ לחודש בשביל ה תוכנית לשנה.
 5. CyberGhost – קבל מצטיין 79% הנחה לשלם בלבד $ 2.75 לחודש בשביל ה עסקה לשלוש שנים.
 6. NordVPN – תפוס את תכנית לשלוש שנים וקבל שתי מתנות מדהימות: 3 חודשים נוספים וה אפליקציית הצפנת הקבצים של NordLocker (שווה 312 $). להציל 83%.
 7. IPVanish – חסוך מזומנים גדולים בעזרת א 73% הנחה ולשלם סתם 3.25 $ לחודש בשביל ה תוכנית לשנה.
 8. PIA – צמצם מחירים עם א 67% הנחה ולשלם סתם $ 3.33 לחודש בשביל ה עסקה לשנה.
 9. VyprVPN –חסוך עד 80% ולשלם בלבד 2.5 דולר לחודש לעסקה של שנתיים.
 10. רישום רוח – תועלת מ 55% הנחה ולשלם סתם 4.08 דולר לחודש בשביל ה תוכנית שנתית
 11. AzireVPN – 24 חודשים עם הצעה של 35% הנחה. תצטרך לשלם רק 3.25 אירו לחודש.
 12. מגן נקודה חמה – 38% הנחה בתכנית לשנה שלהם. זה יעלה לך 7.99 $ לחודש.
 13. CactusVPN – מציע א 35% הנחה, שמעמידה את התוכנית השנתית בשעה 4.58 דולר לחודש.
 14. TunnelBear – להציל 50% בתכנית השנתית שלך כשאתה רוכש אותה עבור 4.99 $ לחודש.
 15. SaferVPN – אתה יכול להשתמש בהנחה עד 81% מתוכנית השלוש שנים שלה איפה אתה משלם $ 2.50 לחודש.
 16. VPN של אווז – שלם עבור א תוכנית לשנתיים וקבל שנה נוספת בחינם. העמלה שלך תקטן ל- 1,99 דולר לחודש.

VPN Black Friday 2019 – סיכום

זה כן יום שישי השחור עונה לכולם VPNs מעלים את התרשימים עם מבצעים מדהימים. האבטחה והפרטיות באינטרנט חייבים להיות יותר זול לכל משתמש אינטרנט בחוץ, ועכשיו זה כן.

עיין במבצעים שפירטתי למעלה ובחר את ה- ה- VPN הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלך. אם יש שאלה שאתה צריך לשאול, הזן את הכניסה הערות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me