האם VPNs חוקיים בהולנד?

השאלה אם VPN הוא חוקי בהולנד או לא, זה מה שאנו שואפים לענות עליו במאמר זה. מדינות רבות אוסרות שימוש ב- VPN, אך האם הדבר תקף למדינה המובילה את אירופה בגישה לאינטרנט? נחשו שתצטרכו להמשיך לקרוא כדי לגלות.


היא VPN משפטית בהולנד

היא VPN משפטית בהולנד

הוא VPN משפטי בהולנד?

לא משנה מה אתם עושים בהולנד, כנראה שזה רעיון טוב להשתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN) כשאתם מחוברים. למה? בגלל שאתה יכול, והם לא חוקיים. צנזורת אינטרנטית המנדטת על ידי הממשלה אינה קיימת שם. זה קשור לבית הנבחרים שמתבטאים נגד סינון בהזדמנויות שונות.

עם זאת, הולנד נלחץ ללא הרף על ידי מדינות אחרות באיחוד האירופי ליצור חוקים לשמירת נתונים לצורך ‘להילחם בטרור’. למרות שההולנדים אולי גילו התנגדות מסוימת כנגד זה, ייתכן שהמדינה תצטרך להיכנע ללחץ בעתיד. הולנד, כמו מדינות רבות, שמה לה למטרה למנוע או לשלוט על הפרת זכויות יוצרים באינטרנט. היו גם הצעות לסינון פורנוגרפיית ילדים, דבר שלא מרגיז כלל.

גישה לאינטרנט בהולנד

באופן כללי, הולנד ידועה בחופשיות האינטרנט שלה ובחוקי הפרטיות החזקים שלה. אז לא מפתיע ללמוד שהשימוש ב- VPN חוקי לחלוטין במדינה. למען האמת, VPNs רבים מבוססים למעשה בהולנד. עם זאת, זה לא מבטל את העובדה שהולנד היא מדינה של 14 עיניים. כלומר, זהו חלק מברית מעקב בינלאומית. חוסר הפרטיות יש סיבה טובה להשתמש ב- VPN.

בהתאם להנחיית האיחוד האירופי, חלק מהספקים התבקשו לאחסן מידע על תנועה באינטרנט. חוק זה מחייב ספקי שירותי אינטרנט לאסוף נתוני תעבורה ונתוני מיקום לאחסון במשך 12 חודשים. הנחיית שמירת הנתונים של האיחוד האירופי יושמה בהולנד באמצעות חוק שמירת נתונים טלקומוניקציה עד לביטולו בשנת 2014.

כרגע הולנד, בדומה לשאר האיחוד האירופי, מצייתת לחוק שמירת נתונים כללי (GDPR).

השתמש ב- VPN בהולנד

VPN יכול להציע הרבה יתרונות. אם אתה אוהב להזרים תוכן, VPN יכול להעניק לך גישה לאתרים עם נעילה גיאוגרפית שאולי לא יהיו זמינים בהולנד. לדוגמה, אם ברצונך להזרים את Netflix האמריקנית (שאינה זמינה מחוץ לארה”ב) VPN יכול לתת לך גישה לשירות הסטרימינג. אתה יכול גם לגשת לתוכן בלעדי להולנד בעת נסיעה לחו”ל. מלבד ביטול החסימה של תוכן, VPN יכול להעניק לך אבטחה מוגברת ושיפור הפרטיות.

זה מצפין את התעבורה באתר שלך באופן שלא ספקי האינטרנט ולא צדדים שלישיים יכולים לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך. במיוחד זה עשוי להוות דאגה בהולנד בגלל חוקי שמירת הנתונים של האיחוד האירופי. קבלת VPN יכולה גם להיות שימושית אם אתה סוחב או משתמש בקודי. ואם אתה משתמש ב- WiFi ציבורי – וזה הדבר שאתה כנראה הולך לעשות – VPN יחסום את האקרים לגנוב את המידע שלך.

ה- VPN הטוב ביותר להולנד

מכיוון שיש הרבה VPNs בשוק, חשבנו שאנחנו נעזור לך על ידי הפניית תשומת לבך לאיזה VPN אתה צריך לחפש. בראש ובראשונה, ה- VPN שאתה רוצה לבחור חייב לספק חיבורים מהירים ואמינים, כמו גם פרוטוקולי הצפנה חזקים ותכונות אבטחה אחרות..

ה- VPN שאתה בוחר חייב לשמור על מדיניות ללא כניסה, כך שאף אחת מהפעילות המקוונת שלך לא תפקח. והכי חשוב, ה- VPN אליו תחליט להתחייב חייב להיות בעל תכונות חזקות של חסימת חסימה. ככה, תוכל לבטל חסימת תוכן ברחבי העולם ללא מאמץ בזמן שאתה בהולנד.

VPN משפטי בהולנד – מילים סופיות

עם רמת חופש אינטרנטית זו במדינה, זה רק הגיוני להיות מסוגל להשתמש ב- VPN בהולנד. אל תדאגו לגליזציה של VPN, במקום זאת, אל תדאגו לפרטיות שלכם ולחופש המקוון, שניתן להשיג באמצעות VPN. אם אכפת לכם מפרטיות וביטחון מקוון בהולנד, אתם זקוקים ל- VPN טוב. הם כל כך הרבה מהם, שאתה יכול לבדוק ב ה- VPN הטוב ביותר להולנד מאמר. תן לנו לדעת על מה אתה מחליט בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me