סקירת ה- VPN הטובה ביותר

אם אתה מסתכל ExpressVPN, NordVPN, IPVanish, VyprVPN, ל- BulletVPN, HideMyAss VPN ו- Ivacy VPN, VPNs השתלטו על השוק. האפשרויות הן רבות, אך איזו מהן היא הטובה ביותר לצרכים שלך? האם אתה מחפש לבטל את חסימת ערוצי הזרימה? להגדיל את פרטיותך? ספק VPN שאתה יכול לסמוך עליו? או שאתה מחפש VPN כולל כללי? זה יכול להיות קשה לבחור; זו הסיבה שאנו ב- TheVPN.Guru, יצרנו נוהל VPN משוכלל אליו בדיקה ובדיקה ספקי VPN.


סקירת ה- VPN הטובה ביותר 2019

סקירת ה- VPN הטובה ביותר 2019

כל ה- VPN אינם נוצרים כאחד. יש לך את הטוב, הרע והמכוער. לאחר שתקליד את המילה VPN במנוע חיפוש, יהיו לך אין סוף אפשרויות ב- VPN וביקורות.

זו הסיבה, כאן ב theVPN.guru, לקחנו על עצמנו לבדוק כמה שיותר ספקי VPN. אנו תומכי פרטיות רציניים; למעשה, VPNs נוגעים לפרטיות; בליבה, הרבה ספקי VPN מפוקפקים שם בחוץ.

בתחילת המחקר, מיקדנו VPNs בחינם – – מכיוון שהמילה “חינם” תמיד מקבלת תשומת לב של משתמש. כולם אוהבים דברים בחינם. ככל שהבדיקה שלנו התקדמה, התברר ששרתי VPN חינמיים מוגבלים מאוד באפשרויות או במהירות שלהם, או שהם פשוט נגועים בתוכנות זדוניות וגורמים נזק רב מתועלת.

ברגע שפגענו בקיר עם VPNs בחינם, פנינו להערכת ספקי VPN מבוססי מנוי. במהלך המחקר בדקנו 100 שנות ספקי VPN וחילקנו אותם לקטגוריות על בסיס 50 מדדים שונים.

החלק העליון 10 גורמים ההופכים VPN אמין מספיק כדי להפוך את הרשימה שלנו לבדיקה של היום מהירות, כובעי רוחב פס, פרוטוקולי VPN בשימוש, שירות לקוחות, מיקומי שרת, מדיניות רישום, ערוצי סטרימינג שלא חסמו, התקנים נתמכים, דליפות DNS / WebRTC וערך עבור כסף. 

בקיצור, אנו משתמשים עצמאי בודקים המשתמשים שלנו מתודולוגיה משוכללת לבדוק VPNs. איננו מתערבים בבדיקה או משנים את הניקוד. הבוחנים שלנו נרשמים לכל VPN שמוערך ועוברים 50 הערכים שלנו כדי להגיע לתוצאה והערכה סופית..

לאחר שאמרנו את כל זה, יש לנו מידע נוסף על כך למטה. אתה יכול להמשיך לקרוא או להמשיך בדרך הקצרה ולבחור מטבלה זו:

Contents

כולם רוצים חתיכה מהנתונים הפרטיים שלך

מתאגידים גדולים כמו פייסבוק וגוגל, סוכנויות פרסום של צד שלישי, ואפילו ספק שירותי האינטרנט שלך, כולם אחרי הנתונים הפרטיים שלך ופעילויות גלישה.

צנזורה ממשלתית נמצאת גם במגמת עלייה, אפילו במדינות העולם הראשון. ישנם מאות VPNs שונים שתוכלו לבחור מהם; חלקם בחינם, בעוד שאחרים מגיעים לפרמיה.

ממש כמו בחיים הרגילים, תוכלו למצוא תפוחים טובים ורעים. במדריך ההשוואה הזה, יש לנו בדק את ספקי ה- VPN המובילים. אנו מקווים שמדריך זה יעזור לכם לבחור ספק VPN המתאים ביותר לצרכים שלך.

בין אם אתם מחפשים דפדף באינטרנט באופן אנונימי, הגן על פרטיותך, או לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, תמיד יש VPN עבורך.

מה זה VPN?

אם אתה מחפש את ‘ה- VPN הטוב ביותר’ אתה בטח כבר יודע מה זה VPN ומה הוא עושה. במקרה שאתה זקוק למבוא מהי רשת פרטית וירטואלית, קרא את החלק הזה. אם אתה יודע מה זה VPN ועושה, דלג עליו.

 • VPN הוא מנהרה פרטית מוצפנת. לאחר שתתחבר לאחד מהשרתים שלו, הנתונים שלך יעברו באותה מנהרה פרטית. במקרה כזה אף אחד, אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך, יכול מצותת בפעילות המקוונת שלך. זה הופך את VPN לכלי מושלם אליו הגן על פרטיותך המקוונת.
 • בנוסף, VPN עוזר לך לעקוף בלוקים גיאוגרפיים המוטל על ערוצי סטרימינג כגון Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, CW TV, Showtime, Sky Go, Now TV, BeIN Sports, בין היתר. הערוצים האלה הם כולם מוגבלת גיאוגרפית מחוץ לארצות הברית ובריטניה. בחר שרת בו הם זמינים, לחץ על חיבור והם נגישים בכל מקום.
 • VPN מועיל גם אמריקאים וקנדים. מגבלות אפלה ב NFL GamePass, MLB.tv, NBA League Pass, NHL.tv ו- MLS הם מקובל בימינו. VPN מאפשר לך להימנע ההאפלה הזו ולראות את הצוות האהוב שלך בשידור חי ברשת.
 • אם ספציפית אתרי סיקור נחסמים באופן מקומי במדינה שלך אתה יכול לגשת אליהם בקלות וגם להוריד קבצי סיקור מבלי לעקוב אחריהם.

כיצד לבחור את שירות ה- VPN הנכון?

בחירת שירות ה- VPN הטוב ביותר פירושו לעבור על מספר פריטי רשימת רשימה אשר ניתן להשתמש בהם כדי למדוד את הביצועים של השירות. במדריך זה אנו עומדים לרשימה 7, ובתקווה, כולם יתנו תובנות לגבי מה שעליך לקחת בחשבון:

מכשירים נתמכים

תמצא שלרוב ספקי ה- VPN האיכותיים יש לקוחות זמינים עבור מגוון פלטפורמות מכשירים. אלו כוללים לינוקס, Mac OS, Windows, iOS, and Android.

כמה אחרים עשויים להציע תכונת DNS חכמה המכסה פלטפורמות אחרות, כולל Apple TV, Chromecast, טלוויזיות חכמות ועוד. הקפד לתת לרשימה הנתמכת שלהם סריקה מהירה כדי להבטיח שכל המכשירים שלך תואמים לפני שאתה משלם עבור אותו מנוי.

מיקומי שרת

אתה רוצה להתמודד עם שירות שיש בו יותר ממספיק שרתים הפזורים במדינות שונות. זה די חשוב אם אתה מעוניין לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי. לפי זה, אנו מתכוונים לחביבות BBC iPlayer, Hulu, HBO Go, Netflix US וכדומה.

א מינימום של 100 שרתים הוא מספר טוב להתחיל איתו כסף עבור ספק ה- VPN שלך. ככל שיש לספקים יותר שרתים כך קל יותר לנהל מספר גדול של משתמשים הנשענים על שירותו.

איכות חיבור

וודא ששירות ה- VPN שבחרת מתחזק מהירויות קישוריות שעומדים על כובע המהירות שנרשם על ידי ספק האינטרנט שלך או עולה עליו. בדרך זו אנו נהיה בטוחים שחיבור האינטרנט שלך מנוצל במלואו כאשר שירות VPN שלך פועל.

אם אתה בין משתמשים שנוטים להזרים הרבה סרטוני HD, אולי תרצה להירשם כמנוי ל- VPN רשת Tier 1. זה אמור לעלות לך עוד כמה פרוטות, אבל זה ממש טוב. מחפש שירות VPN זול יותר כמשתמש כבד עשוי לתסכל אותך בגלל מהירויות חיץ איטיות.

בעת בדיקת מהירות שרת VPN, אנו נתקלים לעתים קרובות בשרתים שמאטים את מהירות האינטרנט שלנו בצורה קשה. חלק משירותי ה- VPN אפילו מצמצמים את מהירויות ההורדה של המשתמשים שלהם.

ביטול החסימה של יכולות

יש לך שתי נקודות מפתח להתמקד בהן בחלק זה. ראשית, עליך לוודא ש- VPN שנגמר לך יכול בטל את חסימת שירותי ההזרמה העיקריים מסביב לעולם.

אתה מבין, רוב הערוצים מעסיקים כעת איסור VPN, מה שאומר שספקים לא אמינים לא יוכלו לגשת לתוכן שלהם. קח דוגמה את האיסור של נטפליקס. אם השירות אינו מאובזר, אינך מקבל את הקטלוג האמריקאי.

למרות ש- VPN הוא הדרך המושלמת לגישה לחומרים מוגבלים גיאוגרפיים, היא לא השיטה היחידה. חלק מכם לא ממש אכפת להם מהאבטחה הנוספת ש- VPN מעניק.

אתה רוצה להזרים רק את תכניות הטלוויזיה המועדפות עליך מכל רחבי העולם. זו הסיבה פרוקסי DNS חכמים קיימים. עליכם לדעת ש- DNS חכם אינו מצפין את הנתונים שלכם, זה נועד רק לעקוף מגבלות אזוריות.

הדבר הטוב כאן הוא שלא תאבד את מהירות החיבור שלך בתהליך. לא רק זה, אלא גם לא משנה את כתובת ה- IP שלך בתהליך, ומאפשר גש לערוצים המקומיים שלך באותו הזמן. עם זאת, כאמור, לא תוסיף שכבת הגנה נוספת בעת הפעלה עם DNS חכם, אתה תהיה לגמרי בחוץ..

שירות ה- DNS החכם הטוב ביותר

בואו נדבר על פרוקסי DNS חכמים קצת יותר בהמשך:

 • באמצעות פרוקסי DNS חכם תקבל כיסוי מכשיר רב יותר ממה שאתה עושה עם VPN. כן, תוסיפו פלייסטיישן, אפל TV, Nintendo Switch, Chromecast, Xbox, טלוויזיות חכמות, ועוד לתערובת. אתה יכול להגדיר DNS בכל מכשיר.
 • לאחר שינוי הגדרות ה- DNS, אינך צריך לעבור את התהליך שוב. זה נשאר כמו שהוא. עם זאת, מה שתגיע לביטול החסימה, נשען על ספק השירות שלך, כלומר., אתה מקבל את מה שהשירות תומך.
 • שים לב שייתכן ש- DNS חכם לא יתפקד אם שלך ספק שירותי האינטרנט חוטף את ה- DNS שלך או שימושים פרוקסי שקוף.

בחירת שירות ה- DNS החכם הטוב ביותר לא שונה בהרבה מ- VPN. אתה צריך ספק אמין כדי שתוכל לבטל את החסימה של ערוצים רבים ככל שתוכל.

מרבית ה- VPN בסקירה זו מציעים שירות DNS חכם. תוכלו לבדוק אותם ולראות מה הכי מתאים לכם.

טרנינג אנונימי

ישנם מספר טוב של שירותי VPN שאינם תומכים עמית לעמית שיתוף קבצים. הסיבה לכך היא שרוב התוכן המשותף באמצעות סיקור הוא לא חוקי או פיראטי.

אם אתה סוג המשתמש שעושה הורדות כבדות דרך טורנטים, עליך לחפש VPN כזה תומך בשיתוף P2P. השירות הטוב ביותר פועל מבלי לכסות את רוחב הפס שלכם, וגם מאפשר לכם לטרף בסך הכל את השרתים שלו.

הצפנה

רוב המשתמשים פונים ל- VPN מכיוון שזה מבטיח להם אנונימיות מקוונת מלאה. ה- VPN בו תחליט להשתמש אמור להציע את הסטנדרט של התעשייה הצפנת AES 256 סיביות.

יתר על כן, שירות VPN אמור לספק פרוטוקולי אבטחה שונים כגון L2TP / IPSec, PPTP ו- OpenVPN. אנו ממליצים לך להיצמד OpenVPN מכיוון שזה הבטוח ביותר מבין כל השאר.

פרטיות

לעולם אל תירשם לשירות VPN ששומר על יומני פעילויות הגלישה שלך. מרבית ה- VPN הפרמיום לא עוקבים אחר אתרים שבהם המשתמשים שלהם מבקרים בזמן שהם מחוברים לשרתי ה- VPN שלהם. עם זאת ישנם כמה חריגים לחוקים. כדי לגלות אם ל- VPN שלך מדיניות רישום אפס או לא, עיין בזהירות במדיניות הפרטיות שלה כדי לקבוע אילו נתונים הוא אוסף ולאילו מטרות.

נסה להתרחק מ- VPNs שיש להם מטה שממוקם במדינות בהן שמירת נתונים נמצא. מדינות כמו ארה”ב, בריטניה וקנדה, כולן חלק ממדינת ישראל חמש עיניים. ברית. זה אומר שסוכנויות ממשלתיות מורשות כחוק לפקח על מה שאתה עושה באופן מקוון.

תכונה מרכזית אחת נוספת לשמירה על פרטיותך היא האם ל- VPN יש אחריות כנרית או שלא. ספקי ה- VPN המובילים שואפים להגן על פרטיותך גם אם הממשלה מוציאה צווי איסור פרסום. הם עושים זאת באמצעות כנריות מתחייבות. זה מקרה נדיר ב- VPNs, אבל חלקם השירותים אכן מציעים את התכונה Camary.

ביקורות משתמשים

חשוב לראות מה יש למשתמשים קודמים לומר על שלהם ניסיון עם שירות. זה ייתן לך מושג טוב יותר למה לצפות לפני שאתה מוציא כסף מהכסף שלך.

ודא שהביקורת שאתה קורא אמינה דיה. ישנם מספר אתרים מהימנים המספקים ביקורות בלתי משוחדות על סמך מה המשתמשים חווים עם המוצר. אתרי ביקורת VPN הם בשפע, אך בשל העובדה שרובם קשורים ל- VPN, לא ניתן לסמוך על כולם. אם אתה מחפש מקורות מקוריים המספקים משוב אמיתי של משתמשים ביחס לשירותי VPN שונים, אתה תמיד יכול לבדוק את כמות הדברים האישיים של TrustPilot, Reddit ו- Quora.

במקרה שאתה מתכוון להוריד ולהתקין אפליקציית VPN באנדרואיד או באייפון שלך, ברור שעדיף לעבור אליו חנות Google Play או חנות האפליקציות של אפל ולראות מה משתמשים אחרים שהורידו אפליקציית שירות VPN ספציפית לסמארטפון שלהם צריכים לומר על היישום המסוים הזה.

מדיניות החזרים

לספק שירותי VPN אמין מספיק אמון במוצר שלהם בכדי להציע למשתמשים ערבות להחזר כספי. זה בעצם אומר שתוכל להחזיר את כספך למקרה שלא תסתפק בשירות שאתה מקבל.

ל- VPN כמו ExpressVPN ו- BulletVPN מדיניות החזר כספי למשך 30 יום. IPVanish, לעומת זאת, מציעה א ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים.

5 סיבות מדוע כולם זקוקים ל- VPN

שימוש ב- VPN בזמן הגלישה באינטרנט הוא חיוני ביותר לשמירה על פרטיותך ואבטחתך. בלעדיו אתה יכול להיות יעד קל להאקרים, שולחי דואר זבל וכל איום מקוון אחר שיש שם. אבל יש עוד. ל- VPN יש הרבה מה להציע, והדברים הבאים ישפכו מעט אור בנושא:

סיבה 1: הימנע ממעקב וצנזורה

לכל מדינה ברחבי העולם יש את החוקים שלה. ובכן, זה לא כולל את האינטרנט. האם אי פעם היית ב סין, איחוד האמירויות, או רוסיה? האם אתה יודע איך הארצות האלה נראות מבחינת גישה לאינטרנט?

אזורים אלה אל תסבול שימוש באינטרנט ללא הגבלה. הסיכוי הוא שאסור לך לבקר במאות אתרים. באיחוד האמירויות, למשל, אינך יכול להשתמש שירותי VoIP.

בסין, בזכותה חומת אש נהדרת, המדינה היא כיום המדינה הכי צנזורה ביותר בעולם. סין היבשתית חוסמת כל אתר שמתנגד למשטר הקומוניסטי, כמו גם אתרים שמקדמים את מה שהם מכנים “מערבימנטליות.

VPN יכול לעזור לך עוקפים צנזורות כאלה ולגשת לאתרים / אפליקציות שבדרך כלל לא יהיו זמינים במדינה מסוימת.

מומלץ: איך ל הימנע מצנזורה באינטרנט באמצעות VPN.

סיבה 2: הימנע מחסימות גיאוגרפיות

חלק זה נועד במיוחד למטיילים, נוודים וטפסים לשעבר שמשאירים את הכל מאחור ומתיישבים במדינה חדשה. בכל פעם שאתה נכנס לרשת מסוימת במדינה מסוימת, כתובת ה- IP שלך משתנה לכתובת בתוקף באזור החדש.

לדוגמה, אם פעם גרת בארה”ב ונסעת לבריטניה, שלך כתובת IP אמריקאית יהפוך לבריטניה ברגע שתתחבר לאינטרנט.

כתובות IP רגילות ציין את מיקומך; כך קובעים אתרים וערוצי סטרימינג אם לאפשר לך גישה לתוכן שלהם או לא. תהליך זה אנו מכנים חסימה גיאוגרפית.

אם אתה גר מחוץ לארץ הערוץ, תחסום אותך באופן מיידי. עם זאת, עם VPN אתה יכול להשיג סביב הבלוקים האלה על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך (מיקום) לזה ששם הערוץ זמין. כתוצאה מכך תוכל להזרים את הערוץ באשר אתה.

מומלץ: הגבלות אזוריות בשווי קרב.

סיבה 3: אנונימי את גישת האינטרנט שלך

לא משנה מה אתה מבקר באתר שאתה מעקב, פרק זמן. המשמעותי ביותר מנועי חיפוש, אתרי מדיה חברתית, ואפילו שלך ממשלה תמיד מרגלים אחר פעילויות הגלישה שלך.

לא משנה מה אתה עושה, בין אם זה הורדת קבצים מסוימים, ביקור באתרים או אפילו סטרימינג ברשת, אתה צופה בך.

כשאתה מתחבר לשרת VPN, תעשה זאת להצפין את הנתונים ולהסתיר את כתובת ה- IP שלך. כך, תוכלו לגלוש באינטרנט באופן אנונימי מבלי לעקוב אחר מישהו שמסתובב.

מומלץ: כיצד להגן על הנתונים הפרטיים שלך באופן מקוון.

סיבה 4: עקיפת הגבלות על ההאפלה

אוהדי הספורט האמריקאים סבלו במשך שנים מהאפלות. מגבלות ההאפלה פירושן שלא תוכלו להזרים את המועדף עליכם משחקי MLB, NFL, NHL, MLS או NBA.

זה בגלל שלך ספק הכבלים המקומי משדרת משחקי ספורט אלה. כדי להימנע מההפסקות הללו, השתמש ב- VPN כדי להערים על ערוצי הזרמת ספורט בארה”ב וקנדה שאתה שוהה כרגע במצב בו המשחק אינו מושחר..

מומלץ: כיצד להימנע מההפסקות באמצעות VPN.

סיבה 5: השתמש במאובטחים של נקודות חמות ציבוריות של WiFi

נקודות חמות של Wi-Fi הן דבר עכשיו. מדוע אתה מבלה את הנתונים הניידים שלך בבדיקת כמות הפייסבוק והאינסטגרם כאתה יכול להשתמש בחיבור Wi-Fi בחינם. אתה מבין, רוב המשתמשים פשוט יוצאים למסעדות ובתי קפה ומתחברים לאינטרנט שלהם.

עם זאת, הם לא מודעים לכך פגיע להתקפות מצד האקרים ופושעי רשת. אתה פשוט מסכן את הנתונים האישיים שלך. כל אחד יכול להשיג את עצמך דוא”ל, סיסמא, פרטי כרטיסי אשראי ואפילו חשבון הבנק שלך.

היזהר ו השתמש ב- VPN בכל פעם שאתה מתחבר לרשתות כאלה. אינך יודע מי מחכה לקצור את הנתונים שלך.

מומלץ: הסכנות של נקודות חמות ציבוריות WiFi

ה- VPN הטוב ביותר – סקירה מעמיקה

לפני שנעבור ליתרונות והחסרונות של שירות VPN העליון, להלן טבלה המסכמת את הסקירה שלהלן. זכור כי כל ה- VPN הללו אמינים ואמינים. אם אתם מחפשים שירותי VPN של freemium כמו Hola, הייתי ממליץ לך לא ללכת בדרך ההיא. VPNs בחינם לעולם אינם בטוחים לשימוש.

הצהרה: האתר שלנו מייצר הכנסות באמצעות תוכניות שותפים שונות, מה שאומר שאנחנו מקבלים עמלות מכמה ספקי VPN אם אתה מבקר באתר שלהם דרך שלנו. זה מאפשר לנו לשמור את ה- VPN.guru ללא מודעות. עם זאת, תוכניות שותפים אלה אינן משפיעות על ביקורות VPN שלנו בכל דרך או צורה. ההערכות של TheVPN.guru לגבי ספקי שירותי VPN שונים תמיד ישארו ללא משוא פנים כמו גם שקופות.

עם זאת, להלן הסקירה המלאה של מיטב ה- VPN בשנת 2020:

1. ExpressVPN – VPN העליונה ובחירת העורך

ספק VPN זה הוא בעצם ה- VPN מספר אחת בעולם. זה מבוסס על אי הבתולה הבריטית, שנמצא רחוק מה- 14 הישג עמותת העיניים. יש להם גם מדיניות קפדנית ללא יומן.

למעשה, לפני מספר שנים כיוונו הרשויות הטורקיות ל- ExpressVPN במדינה שהם מציינים כי הם היו רגילים לאסוף פרטים הנוגעים ל רצח שגריר רוסיה בטורקיה, אנדריי קרלוב. עם זאת, הם לא הצליחו למצוא יומנים שיסייעו בחקירתם.

ל- ExpressVPN יש יותר מ 150+ מיקומים ב 94 מדינות. לא נגמרו לך האפשרויות בכל הקשור לביטול חסימת התוכן המוגבל. המהירות של VPN היא גורם מכריע לקביעת אמינותה.

זו הסיבה שאנחנו ביצע מספר בדיקות כדי לראות כמה מהר ExpressVPN יכול לפעול. התוצאות היו מרשימות למדי. כשהתחברנו לשרת סמוך, מהירות האינטרנט שלנו ירדה 6% רק. הצלחנו להזרים את Netflix ב- 4K בלי להיות עדים לבעיות חוצץ.

לספק יש אפליקציות ייעודיות הזמינות עבור iOS, Android, Windows, macOS, כמו גם FireStick. האפליקציה של ExpressVPN הוכחה כאחת הפונקציונאליות ביותר שבדקנו. זה כולל בדיקת מהירות בנוסף לבודק כתובות IP, בדיקת דליפת DNS ובדיקת דליפת WebRTC

אבל זה לא נעצר שם. ניסינו את שלהם שירות DNS חכם של MediaStreamer והיו מסוגלים לבטל את חסימת התוכן בפלטפורמות אחרות שאינן תואמות טבעית ל- VPN. זה כולל פלייסטיישן, Xbox, Chromecast, Apple TV, טלוויזיות חכמות של סמסונג, ועוד.

ל- ExpressVPN יש מתג להרוג אוטומטי – – שעוצר את תנועת האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN שלך ייפול במפתיע. אתה יכול להפעיל / לבטל את מתג ההרג, שכונה ‘נעילת רשת’, תחת ‘העדפות’. -> ‘כללי’ באפליקציית ExpressVPN.

מבחינה מנויים, ExpressVPN הוא מעט יקר. אבל אם לשפוט על פי התכונות שלו, זה שווה כל שקל. הם מציעים גם א מדיניות החזר של 30 יום רק אם אינך מתכנן להשתמש בשירות ה- VPN שלו למשך זמן ממושך.

מקצוענים

 • 160 מיקומי שרתים ב 94 מדינות..
 • DNS חכם חינם (MediaStreamer).
 • מדיניות החזר כספי למשך 30 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • חמישה חיבורים בו זמנית.
 • תמיכה בטרנינג P2P.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית.
 • נעילת רשת (Kill Switch).
 • תוספי דפדפן עבור Firefox ו- Chrome.
 • מנהור מפוצל.

חסרונות

 • די יקר.
 • ניסיון חינם למשתמשי iOS בלבד.

2. BulletVPN

BulletVPN - VPN הטוב ביותר ל- MLB.TV 2017

BulletVPN – ה- VPN הטוב ביותר

BulletVPN הוא עוד מתמודד מוביל ברשימה שלנו. השירות מבוסס ב- אסטוניה, כאשר לא נעשה שימוש בשמירת נתונים. זה שומר על המידע הפרטי של המשתמשים שלא ייאסף על ידי הממשלה והארגון עמותת 14 עיניים.

כפי שקורה בכל VPN אחר שאנחנו בודקים, עברנו על מדיניות הפרטיות של BulletVPN כדי לאמת אם הם אוספים את נתוני המשתמשים שלהם בדרך כלשהי או לא. BulletVPN מציין בבירור כי אינו אוסף או שומר יומני מכל פעילות המשתמש. ערכנו מחקר בנושא, ואף דיווחו כי אין ספק כי יש ספק כי מדובר באירועים דולפים.

בדיוק כמו ExpressVPN, BulletVPN מציע מתג כיבוי. עם זאת, מה ששונה כאן הוא שיש להם טכנולוגיה חדשה הנקראת מגן כדור. מתג להרוג מנתק את הגישה לאינטרנט אם חיבור ה- VPN נופל. מגן כדור, לעומת זאת, לא מאפשר לך להתחבר חזרה לאינטרנט אם אינך משתמש כבר באחד מהשרתים של BulletVPN.

BulletVPN מתהדר שרתים מהירים מאוד ברחבי העולם, מכסה יותר מ 47 מדינות. במהלך הבדיקות שלנו, הספק הראה עקביות במהירות שכן הירידה המרבית בחיבור הייתה עד 9%.

הגדרת האפליקציות של BulletVPN היא די ישר. האפליקציה עצמה היא פשוט מאוד לשימוש. עם זאת, למרות פשטותו; BulletVPN התגלה כאחד הספקים המתקדמים ביותר שקיימים שם ביטחון.

הצלחנו לבטל את החסימה של Netflix בכל המכשירים עליהם הוגדר פרוקסי ה- DNS החכם של BulletVPN, כולל Apple TV, פלייסטיישן, Xbox, Chromecast וטלוויזיות חכמות.

BulletVPN הוא לא ה- VPN הזול ביותר שיש, אבל לפי מה שבדקנו, זה שווה את זה. בנוסף, יש ערבות 30 יום להחזר הכסף למקרה שתרצה לנסות אותם לפני שתבחר לשירות שלהם.

מקצוענים

 • שרתים מהירים ב 47 מדינות.
 • פרוקסי DNS חכמה בחינם.
 • מדיניות החזר של 30 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • שישה חיבורים בו זמנית.
 • P2P ידידותי.
 • אפס יומני תנועה.
 • מבטל את חסימת Netflix האמריקאית.
 • מתג להרוג זמין.
 • מגן כדור.

חסרונות

 • אין תוספי דפדפן.
 • ניסיון חינם ליום אחד עבור אנדרואיד ומשתמשים הפונים לתמיכת לקוחות.
 • מנהור מפוצל אינו זמין.

3. Unlocator

כיסוי Unpocial VPN

תחילה הושק Unlocator ב 2013 כא שירות פרוקסי DNS חכם. בימינו היא מספקת גם שירותי פרוקסי DNS ו- Smart DNS חכמים. כ- VPN, בהתבסס ב- קופנהגן דנמרק, אינו גורם טוב לפרטיות. דנמרק הוא חלק מ- 9 Eyes, גרסה מורחבת של עמותת 5 Eyes.

Unlocator יש 41+ שרתי בכל 36 מדינות. כעת, ביצענו כמה בדיקות כדי לראות את ביצועי המהירות שלה. חלקם יצאו עם תוצאות טובות, בעוד שהאחרים גרמו לחיבור האינטרנט שלנו לצנוח בצורה דרסטית (מקרים נדירים).

ניסינו את היישום שלהם, שום דבר לא גדול מדי. זה מאוד ידידותי למשתמש וכל מי בלי ידע טכני אמור להיות מסוגל לנווט בין התכונות ללא מכשולים גדולים.

במהלך בחינת האפליקציה מצאנו שרתים מותאמים במיוחד המוקדשים לשמירה על מהירות. הם מתויגים כ (מהירות גבוהה) ברשימת השרתים. בדקנו שרת בארה”ב כדי לבדוק אם פרק של נטפליקס יאגר, וזה לא עשה זאת.

כאמור, Unlocator התחיל כשירות DNS חכם. אתה יכול לרכוש אותו באמצעות Unlocator VPN או בנפרד.

יתר על כן, ל- Unlocator יש מתג להרוג אוטומטי – – מגובה במה שהם מכנים מגן שחרור, מה שמונע ממך להתחבר לאינטרנט אם אתה לא מחובר לשרת VPN. ניתן להפעיל או לבטל את שני התכונות הללו בתוך אפליקציית Unlocator.

Unlocator מציע א ניסיון חינם למשך 7 ימים לבדוק את השירות שלהם. לאחר מכן, המשתמשים מקבלים גם מדיניות החזר של 30 יום. אז, בצע את אותם 37 יום של שירות Unlocator ללא סיכון.

מקצוענים

 • 70+ שרתי ב- 41 מדינות.
 • תכונת DNS חכמה.
 • מדיניות החזר של 30 יום.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • חמישה חיבורים בו זמנית.
 • תמיכה P2P.
 • אפס יומני תנועה.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית.
 • מתג להרוג זמין.
 • מגן שחרור.
 • ניסיון חינם בן שבעה ימים.

חסרונות

 • אין תוספי דפדפן.
 • אין מנהור מפוצל
 • כמה מהירויות בלתי רציפות.

4. NordVPN

NordVPN - VPN העליון בסקירה 2017

NordVPN – חמשת ה- VPN המובילות

NordVPN הושק ב 2012 והפך לאחד מספקי ה- VPN המובילים בתחום הפרטיות והביטחון. מטה הספק ממוקם ב פנמה, מדינה בה חוקים לשמירת נתונים אינם חלים.

רשת השרתים של NordVPN רחבה למדי. יש להם סביב 81 מיקומי שרת. הספק ידוע כגדול מבין כולם ברשימה שלנו, המכסה יותר מ 60 מדינות.

עם זאת, בכל מה שקשור למהירות, השרתים שלהם לא תמיד היו עקביים. על פי מבחן מהירות ביצענו, חלק מהשרתים הציגו תוצאות נהדרות, בעוד שרתי Tor מעל VPN אחרים הפחיתו את מהירות החיבור ב 40%. זה כנראה קשור לעובדה שאתה מקבל הצפנה / אבטחה נוספים בזמן שאתה מחובר לשרתים אלה.

ל- NordVPN יש תכונת SmartPlay. טכנולוגיה זו היא שירות DNS חכם משלה. ניסינו כמה ערוצים והתוצאות היו חיוביות. על ידי שימוש בקודי ה- DNS שלה, הצלחנו לבטל את החסימה של התוכן של נטפליקס, BBC iPlayer ווידאו פריים וידיאו.

באשר לפרטיות נוספת, ל- NordVPN יש מתג הרג אוטומטי כמו גם כמה תכונות ייחודיות שלא הצלחנו למצוא אצל ספקים אחרים. ראשית, יש את טכנולוגיית VPN כפולה.

איתו, התנועה של המשתמשים תנותב מחדש לא דרך אחת, אלא שני שרתים בו זמנית. במילים אחרות, הנתונים שלך מקבלים מוצפן פעמיים. עם זאת, בזמן שניסינו זאת, שמנו לב לא ירידה אדירה בחיבור האינטרנט עקב הצפנה כפולה. התכונה מכוונת בבירור למשתמשים המעריכים את פרטיותם וביטחונם המקוון ולא לאלה המחפשים דרך לעקוב אחר בלוקים גיאוגרפיים מסוימים..

טכנולוגיית CyberSec היא תכונת אבטחה נוספת של NordVPN. בעיקרון זה מגן על המכשיר שלך מפני השפעה תוכנות זדוניות או כל תוכנה זדונית בזמן שהוא מופעל.

NordVPN הציעה פעם ניסיון חינם למשך 3 ימים. עם זאת, נכון לדצמבר 2019, NordVPN לא מציעה א ניסיון חינם בחינם. כששאלנו את NordVPN מדוע תקופת הניסיון החינמית אינה זמינה עוד, הם הצהירו כי חלק מהמשתמשים מתעללים בה ולכן לא נותרה להם אפשרות אחרת מלבד להסיר אותה. אתה עדיין יכול ליהנות מהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה עם זאת.

מקצוענים

 • 81 מיקומי שרתים ב- 60+ מדינות.
 • DNS חכם (SmartPlay).
 • מדיניות החזר כספי למשך 30 יום.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • שישה חיבורים בו זמנית.
 • שרתים ידידותיים P2P.
 • מדיניות יומני אפס.
 • מבטל את חסימת Netflix האמריקאית.
 • מתג הרג אוטומטי.
 • תוספי דפדפן זמינים.
 • אחריות כנרית.
 • CyberSec.
 • VPN כפול.

חסרונות

 • בעיות מהירות בכמה שרתים.
 • אין ניסיון חינם.
 • חסרים מנהרות מפוצלות.

5. SurfShark

סקירת VPN של SurfShark

סקירת VPN של SurfShark

למרות שזה חדש יחסית, אין ספק כריש גולש יש מערך תכונות משמעותי. SurfShark מבוסס על איי בתולה בריטיים, כלומר זה לא במדינה שבה ברית 14-עיניים יכול להשיג את המידע על המשתמשים שלה.

על פי אתר האינטרנט שלה, ל- SurfShark ישנם מספר מיקומי VPN בלמעלה מ 60 מדינות. במהלך שלנו בדיקות מהירות, חלק מהשרתים הציגו תוצאות נהדרות (ירידה של 2% בלבד), אך הספק הראה מהירויות לא עקביות על כמה אחרים.

ל- SurfShark יש תכונת DNS חכמה שהוכח שהוא עובד עם פלטפורמות סטרימינג מרכזיות כאשר ניסינו זאת. אך שים לב שלא יתקיימו אמצעי מיגון נוספים במהלך התהליך.

הקמנו את הלקוח VPN של Surfshark ב Windows PC, Mac, Android ו- iOS ומצאתי שהוא מאוד ידידותי למשתמש. האפליקציה כוללת מתג להרוג אוטומטי – –. יתר על כן, ממש כמו NordVPN, SurfShark מאפשרת לתעבורת משתמשים לעבור דרך שרתים מרובים באדיבות שלהם תכונה “מולטי-הופ”. עם זה, התנועה שלך מקבלת מוצפן פעמיים או אולי שלוש, שפר את האבטחה שלך למקסימום.

עם CleanWeb, משתמשים יכולים למנוע כל תוכנה זדונית או תוכנה זדונית מלהדביק את המכשיר שלהם בזמן הגלישה באינטרנט.

לבסוף, SurfShark מציעה לך א ערבות 30 יום במזומן. באופן זה, משתמשים יכולים לבדוק את השירות שלהם לפני שתחליטו להשקיע בספק.

מקצוענים

 • שרתים ב- 61+ מדינות.
 • פרוקסי DNS חכמים.
 • מדיניות החזר של 30 יום.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה.
 • תמיכה P2P.
 • אפס יומני תנועה.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית.
 • מתג להרוג זמין.
 • אחריות כנרית.
 • לוח לבן (מנהור מפוצל)
 • CleanWeb.
 • מולטי-הופ.
 • תוספי דפדפן.

חסרונות

 • כמה שרתים איטיים.
 • אין ניסיון חינם.

6. IPVanish

כיסוי IPVanish

IPVanish ידועה בעיקר בזכותה מהירויות מעולות. אם אתה בעניין שיתוף קבצים של Kodi או P2P, IPVanish הוא אחד ה- VPN שאנו ממליצים לך להשתמש בו. המדיניות המחמירה שלהם ללא כניסה מתאימה לנוכח היותה ספקית מבוססת בארצות הברית – אחת המדינות המובילות באיגוד חמש העיניים. בעבר, הספק היה מואשם בשמירת יומנים. אבל עכשיו, הם טוענים שהם כבר לא.

ל- IPVanish יש יותר מ 1000 שרתים ברחבי 60 מדינות. האתר הרשמי שלהם קובע כי הם מציעים את המהירויות הטובות ביותר בענף. על פי בדיקות המהירות שלנו, הספק הראה ירידה של 10%, וזה טוב מאוד, במיוחד עבור סטרימינג HD.

עם IPVanish, אתה יכול לבטל את החסימה של עשרות ערוצים ברחבי העולם, אך נטפליקס האמריקאית אינה נמצאת ביניהם. זו אחת מהחסרונות העיקריים של ספק זה מכיוון שאף אחד מהשרתים האמריקניים לא חדר לאיסור ה- VPN של נטפליקס. גם לא הצלחנו להשיג BBC iPlayer לפעול מחוץ לבריטניה.

ל- IPVanish אין תכונת DNS חכמה או. לכן משתמשים יכולים לפנות לשרתי ה- VPN שלהם רק אם ברצונך לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי.

בנימה חיובית, אפליקציית הספק לא כל כך קשה לנווט בה. פונקציות מסוימות, כולל הגדרת OpenVPN ב- Windows 10 עשוי לדרוש רקע טכני כלשהו.

די הופתענו לגלות ש- IPVanish לא חוסם הורדות P2P באף אחד מהשרתים שלה. במקרה שתתקרב, זה אחד מספקי שירותי VPN שאולי תרצה לשקול.

לפרטיות נוספת, ל- IPVanish יש אוטומטית מתג כיבוי, בדיוק כמו כל ה- VPN ברשימה שלנו היום. באשר למדיניות ההחזר, לא היינו אופטימיים כל כך לגבי IPVanish. הם מציעים רק א תקופת החזר כספי למשך 7 ימים, מה שמשתווה בהשוואה לספקים האחרים ברשימה.

מקצוענים

 • 75+ מיקומי שרת.
 • מדיניות החזר של 30 יום.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • עשרה חיבורים בו זמנית.
 • תמיכה P2P.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • מתג כיבוי.
 • פרוקסי SOCK5.
 • סיומת Chrome
 • SugarSync (אחסון קבצים מאובטח, סנכרון, שיתוף וגיבוי).

חסרונות

 • אין מנהור מפוצל.
 • זה לא מבטל את החסימה של Netflix ו- BBC iPlayer.
 • אין DNS חכם.
 • אין ניסיון חינם.
 • מדיניות החזר למשך 7 ימים.

7. CyberGhost

ביקורת VPN של CyberGhost 2017

ביקורת VPN של CyberGhost

CyberGhost מבוסס בשניהם רומניה וגרמניה. רומניה היא מדינה בה לא חלים חוקי צנזורה או פיקוח קפדניים. גרמניה, עם זאת, הוא אחד מאלה מדינות 14-עיניים. זה אכן מעלה כמה חששות לגבי פרטיות המשתמשים.

ל- CyberGhost מיקומי VPN שמכסים 30 מדינות מסביב לעולם. לבדיקות המהירות שביצענו היו תוצאות מקובלות. חלק מהשרתים לא השפיעו רבות על חיבור האינטרנט שלנו, בעוד שאחרים הורידו אותו למקסימום של 12%.

רוב ה- VPNs DNS חכם פרוקסי, אבל CyberGhost לא נמצא ביניהם. אז מבחינה טכנית, שרתי CyberGhost הם הדרך היחידה לבטל את חסימת התוכן המוגבל.

האפליקציה שלהם מאוד קל לשימוש והוא מלא בתכונות המסייעות לאנשים שאינם מומחים לטכנולוגיה. יש אפשרות שממש משכה את תשומת ליבנו בבדיקה. ל- CyberGhost תכונה בה המשתמשים יכולים לבחור את הערוץ שהם רוצים לבטל את החסימה.

ישנן מספר אפשרויות לבחירה. השתמשנו (לסטרימינג) ורשימה של ערוצים צצה. לאחר שלחצנו על ה- BBC iPlayer, היישום התחבר אוטומטית לשרת בבריטניה. התכונה ממש טובה מכיוון שמשתמשים אינם צריכים להבין אילו שרתים מבטלים חסימה של שירותי סטרימינג.

באשר לפרטיות, CyberGhost מספקת למשתמשים א מדיניות ללא כניסה. אבל יש גם מתג כיבוי לשמור על פרטיות זו גם אם חיבור ה- VPN נפל פתאום.

ברצוננו לציין כי ל- CyberGhost היו כמה בעיות בעבר בגלל הרכישה שלה על ידי החברה הישראלית Kape Technologies. החברה יצרה בעבר תוכנות זדוניות בעבר. אך נכון לעכשיו, לא הוקדשה שום תוכנה זדונית, ואיכות הספק היא מהטובות ביותר.

אתה יכול לנסות את CyberGhost ללא סיכון מכיוון שהם מציעים את מדיניות ההחזר הארוכה ביותר מבין כל ה- VPNs ברשימה שלנו. יש לך 45 יום לבדוק את השירות ולבקש את הכסף שלך בחזרה אם הוא לא עמד בציפיות שלך.

מקצוענים

 • 112 מיקומי שרתים ב- 90+ מדינות.
 • מדיניות החזר של 45 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • שבעה חיבורים בו זמנית.
 • תמיכה P2P.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • תומך בנטפליקס האמריקנית.
 • מתג הרג אוטומטי.
 • תוספות Chrome ו- Firefox.
 • שרתי VPN של NoSpy (שרתי VPN המופעלים באופן עצמאי).

חסרונות

 • אין DNS חכם.
 • אין ניסיון חינם.
 • מנהרת פיצול אינה זמינה.

VPNs מובילים – אזכורים בולטים

VPNs למטה לא ירשמו אותך כמו אלה שנסקרו לעיל. עם זאת, VPNs אלה הם בשום אופן לא ‘עניים’, אך הם נופלים אחרי כאלה ExpressVPN והאחרים בהיבטים מסוימים.

לרובם אין מדיניות החזר כספי, קל וחומר ערבות להחזר כספי להחזר 30 יום. תמיכה בארה”ב נטפליקס קשה למצוא גם כן. ככל שמיקומי VPN מציעים שירות VPN יותר, כך השרתים שלהם יהיו מהירים יותר. זה נובע מהעובדה שרתים אלה לא יהיו עמוסים מדי.

אנו לא מציעים שספקי ה- VPN האלה לא יסיימו את העבודה, אך אתם מרגישים שלשירותים שלמעלה יש מוצרים מעולים באמת. זה נוגע במיוחד לאיכות של שרתים, תמיכה ופרטיות.

8. VyprVPN

כיסוי VyprVPN

VyprVPN היא ספקית מובילה בשוויץ. כשמדובר בענייני פרטיות, מדינה זו רחוקה מזאת מכיוון שהיא נחשבת לאחת המדינות הפתוחות בעולם עם אין חקיקה מחניקת פרטיות במקום.

לספק יש בבעלותו את כל השרתים שלו. המשמעות היא שהם ורק הם יכולים לנהל את האבטחה והמהירות שלהם בכל רשת השרתים. משתמשים יכולים לגשת 50+ מיקומי שרת ברחבי העולם במעל 70 מדינות מסביב לעולם.

הספק טוען כי הוא ספק ה- VPN המהיר ביותר. עם זאת, יכול להיות רק שירות אחד מהיר ביותר, ולצערנו עבור VyprVPN, הם לא הם. לפחות לפי הבדיקות שלנו.

ניסינו סביב ארבעה שרתים בארה”ב (ניו יורק), הולנד, גרמניה ובריטניה. התוצאות לא היו גרועות, אך גם הן לא היו נהדרות כל כך. כמה שרתים הראו ירידה של 47%, בעוד שאחרים רק חנקו את הקשר בינינו 6%.

לספק יש שירות DNS חכם (VyprDNS), המצויד גם היטב כדי להגן על המשתמשים מפני התקפות MITM. VyprVPN יש גם אפליקציות ידידותיות למשתמש שיכולים לפעול במערכת Windows, iOS, Mac ו- Linux. משתמשים יכולים גם התקן את השירות שלהם בנתב שלהם, וזה הופך להיות קל יותר עם אפליקציית הנתב VPN.

גם אם המדינה אוסרת על שימוש ב- VPNs, שלה פרוטוקול זיקית משתמש ללא שינוי פרוטוקול OpenVPN 256 סיביות ומטפטף מנות מטא נתונים כדי להבטיח שאינם ניתנים לזיהוי באמצעות בדיקת מנות עמוקה, במיוחד DPI. אז ה קיר האש הגדול כבר לא נושא. עדיין לא בדקנו את התכונה הזו, אבל זה מה שמצוי בכמה דוחות.

כדי לקבל מדגם של כל זה, אתה יכול להירשם לאתר שלהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה ולראות כמה טוב זה פועל לביטול החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

מקצוענים

 • 112 מיקומי שרתים ב- 90+ מדינות.
 • DNS חכם (VyprDNS).
 • מדיניות החזר של 30 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • תנועה P2P מותרת.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • תומך בנטפליקס האמריקנית.
 • מתג הרג אוטומטי.
 • פרוטוקול זיקית (עוקף רשתות מגבילות במדינות מצונזרות מאוד).

חסרונות

 • חיבורים במקביל תלויים בבסיס הרשמה (3 לבסיסי, 5 לפרמיה).
 • מהירויות לא עקביות.
 • אין ניסיון חינם.

9. PureVPN

PureVPN

PureVPN הושק חזרה 2007. שירות זה מבוסס בהונג קונג, סין. זה גורם למשתמשים לשאול אם הספק אמין מספיק מבחינת שמירת פרטיותם.

חזרה בשנת 2017, PureVPN העביר מידע ללשכה הפדרלית לחקירות שסייעה להם במעצרו של גבר מסצ’וסטס בגין סיבוב ברשת. עם זאת, לא דווח על אירועים נוספים לאחר מכן.

מאז שלה הופעת בכורה, PureVPN הצליח להעניק למשתמשים רשימה ארוכה של תכונות שכל אחד יכול היה לחפש להן. ראשית, הם מציעים שרתים ב- 140+ מדינות. זו הרחבת שרת מעולה למקרה שמשתמשים מחפשים בטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי.

המהירות אינה כה גדולה, למרות שהם טוענים שהם המהירים בעולם. כשהוא מחובר לשרת בארה”ב, ההורדה שלנו הייתה 34.2% לאט יותר, וההעלאה צנחה ליד 30.8%. עם זאת, חלק מהשרתים הניבו תוצאות טובות.

יש להם גם תכונה DNS חכמה הניתנת להגדרה בקלות על מכשירים שאינם תואמים VPN כגון Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox ו- Samsung Smart TV.

היישומים שלהם מאוד ידידותיים למשתמש ותואמים כמעט לכל מערכת הפעלה מרכזית שם, כולל Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux. 

תכונות אחרות של “אבטחה ופרטיות” כוללות הגנת דליפת P2P, הגנת דליפות DNS ו- IPv6, Kill Switch ועוד. כמו כן, PureVPN מאפשר מנהרה מפוצלת שם המשתמשים יכולים להחליט איזו תנועה עוברת דרך שרתי ה- VPN ואילו משתמשים המשתמשים ב- ISP שלהם.

ל- PureVPN יש מדיניות החזר של 31 יום. לכן תוכלו לבדוק במה מדובר בשירות ולבקש החזר במקרה שהוא לא עמד בציפיותיכם.

מקצוענים

 • שרתים ב -140 מדינות.
 • תכונת DNS חכמה.
 • מדיניות החזר של 31 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • חמישה חיבורים במקביל.
 • תמיכה P2P.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • מבטל את חסימת Netflix האמריקאית.
 • מתג הרג אוטומטי.
 • מנהור מפוצל.
 • תוספי דפדפן.

חסרונות

 • כמה שרתים איטיים.
 • אין ניסיון חינם.

10. VPN של HideMyAss HMA

כיסוי HideMyAss

למרות העובדה שהוא מבוסס על בריטניה (חמש עיניים), HideMyAss טוענת שמדיניות ההתחברות ללא היומן שלה מתחייבת ששום דבר לא יוחזר לך מכיוון שאין מידע שאפשר להתחקות בו, מלכתחילה. לפחות זה מה שהם אומרים.

לפני זמן מה ה- FBI עצר שני חשודים בהאקרים שלכאורה השתתף בהתקפות אנונימיות ו- LulzSec. אחד מהם, קודי קרצינגר, נידון ל -15 שנות מאסר.

מאיפה ה- FBI קיבל את המידע? הוא השתמש בא שרת HideMyAss להסוות את כתובת פרוטוקול האינטרנט שלו ולפרוץ לאתר של Sony Pictures. אז ההאקר נתפס בזכות השירות שחשב שיגן עליו. בהמשך לא נמצאו דוחות נוספים בנושא פרטיות.

עוד בשנת 2015 נרכשה HMA על ידי AVG, מפתח תוכנת אנטי-וירוס. שנה לאחר מכן סיימה אווסט את רכישתה של AVG. אז בקיצור, VPN של HideMyAss נמצאת בבעלות Avast בימינו. ספקית האנטי-וירוס הפופולרית זכתה בנתח הוגן לביקורת מצד תומכי הפרטיות בגלל העובדה שהיא הייתה איסוף נתוני הגלישה של המשתמשים ומכירתם לצדדים שלישיים.

מלבד זאת, ל- HMA יש שרתים 290+ מיקומים בכל רחבי 190+ מדינות; המאפשרים למשתמשים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן מכל רחבי העולם. השרתים מהירים למדי, לא משנה כמה הם רחוקים.

ערכנו כמה בדיקות מהירות והתוצאות היו מספקות. גילינו שיש א נפילה קלה במהירויות, אך עדיין הצלחנו לזרום תוכן 4K בזמן שהוא מחובר ל- HMA.

בקשתם היא ידידותי למשתמש, וכל אחד יכול לנווט בתכונות שלו גם אם הוא לא מכיר את הטכנולוגיה. לפי מה שבדקנו, ל- HMA יש כמה תכונות בלעדיות לנסות.

מלבד מתג ההרג האוטומטי שלהם, יש לך את שלהם מתג להרוג חכם. תכונה זו תפעיל אוטומטית את ה- VPN של HMA כשאתה מפעיל יישום שראית סיכון לפרטיותך.

HMA מציע תכונה בשם IP דשדוש, טכנולוגיה שמשנה מעת לעת את כתובת ה- IP שלך, מה שמקשה על פעילות המשתמשים אפילו יותר.

עם זאת, מה שהם יצטרכו לשפר הוא שיעור התגובה שלהם בעת התמודדות עם בעיות לקוחות. הם לוקחים די זמן רב להשיב לשאלות, אם כי כאשר הם עושים זאת, זה עם פיתרון אשר ימגר לחלוטין את הבעיה.

לבסוף, HideMyAss מספק לך ערבות 30 יום הכסף בחזרה. ככה, אם השירות לא התברר שזה מה שאתה מחפש, אתה יכול לבקש החזר מלא ולקבל את הכסף שלך בחזרה.

מקצוענים

 • 290 מיקומי שרתים ב -190 מדינות..
 • מדיניות החזר כספי למשך 30 יום.
 • הצפנה בדרגה צבאית.
 • חמישה מכשירים מחוברים בבת אחת.
 • שרתים מותאמים P2P.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית.
 • מתג כיבוי
 • תוספי דפדפן עבור Firefox ו- Chrome.
 • מנהור מפוצל.
 • מתג להרוג חכם.
 • IP דשדוש.

חסרונות

 • אין DNS חכם.
 • בעיות מהירות בכמה שרתים.
 • אין ניסיון חינם.
 • תשובות איטיות לתמיכה.

11. גישה לאינטרנט פרטי (PIA)

PIA

PIA היא ספקית איתנה למרות שהיא לא כזאת מהיר, זול או חזק לעומת ענקים אחרים בענף. עם זאת, זה עשה את הרשימה שלנו מסיבה כלשהי, ואנחנו הולכים לשפוך קצת אור על העניין.

ראשית, נדבר על הדאגה לפרטיות של ספק זה. PIA מבוססת ב- אינדיאנה, ארה”ב, מה שאומר שממשלת ארה”ב יכולה להטיל צו איסור פרסום על PIA בכל עת.

אחרי הכל, הוא ממוקם בנכס אמריקאי (חלק מחמש העיניים). על פי מספר בדיקות וביקורות, המחמיר של הספק מדיניות ללא יומן נכון. לא דווח על כך דליפות נתונים לפני.

מצד שני, יש גישה לאינטרנט פרטי שרתים ברחבי 32 מדינות, וזה לא כל כך נורא. עם זאת, מה שלא התברר כל כך נהדר היה הספק ביצועי מהירות.

במהלך הבדיקות שערכנו, מספר שרתים השפיעו רבות על חיבור האינטרנט. אם לדייק, השימוש בשרת בארה”ב גרם ל 30.7% ירידה, בעוד ששרת בהודו הראה ירידה של 37.79%. אבל בבריטניה ובאיטליה המהירויות היו עקביות מכיוון שהקשר רק סבל מ מהירות של 6%.

ל- PIA יישומים ייעודיים עבור לינוקס, iOS, PC, Mac, Android, וכן הרחבות דפדפן עבור כרום, מוזילה ואופרה. היישום שלהם קל לשימוש למרות גרסת האנדרואיד אינו מאפשר לך לסמן שרתים כמועדפים.

גישה פרטית לאינטרנט מסתמכת רק על השרתים שלה כדי לעזור למשתמשים לבטל את החסימה של תוכן מוגבל. מבחינת תכונות אחרות כמו פרוקסי DNS חכמים, ל- PIA אין טכנולוגיה כזו.

עם זאת, ל- PIA יש אינטרנט מתג כיבוי להגברת הפרטיות. שום נתונים לא ידלפו חזרה לשרתי ספק שירותי האינטרנט אם ה- VPN יתנתק פתאום.

אנו נסיים את זה באמצעות מדיניות ההחזר שלהם. אחריות הכספים בחזרה של PIA אינה נמשכת מעבר לתקופה של 7 ימים. זה משך זמן קצר מאוד בהשוואה לאחרים.

מקצוענים

 • שרתים ב 30+ מדינות.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • עשרה חיבורים בו זמנית.
 • שיתוף P2P מותר.
 • אפס יומני תנועה.
 • גישה לנטפליקס האמריקאית.
 • מתג להרוג זמין.
 • תוספי דפדפן.
 • פרוקסי SOCK5.
 • MACE (הגנה מפני תוכנות זדוניות ו- Adblocker).
 • מספר שערים VPN.

חסרונות

 • כמה שרתים איטיים.
 • אין ניסיון חינם.
 • מדיניות החזר למשך 7 ימים
 • אין DNS חכם.

המכשירים התואמים הטובים ביותר ל- VPN

להלן רשימת מכשירים התומכים בשימוש ב- VPN:

 • מחשב Windows
 • מערכת ההפעלה Mac
 • אייפון
 • אייפד
 • אנדרואיד
 • מגן נווידיה
 • תיבת הטלוויזיה אנדרואיד
 • פאי פטל
 • נתבים
 • FireStick
 • PS4 *
 • Xbox אחד*
 • טלויזיה חכמה*
 • טלויזיית אפל*
 • רוקו *
 • Chromecast *

* כדי לאפשר VPN במכשירים אלה, עליך להגדיר חיבור VPN בנתב שלך. ראה המדריך הזה.

אתה יכול לחלופין הפוך את המחשב שלך לנתב וירטואלי ולשתף את חיבור ה- VPN שלך עם מכשירים שאינם נתמכים. אם אין לך מחשב אבל תפעל מק, אתה יכול גם לשתף חיבור VPN בקלות.

כמו כן, אם לספק שלך יש תכונה DNS חכמה, תוכל לעשות זאת קבע את התצורה של קודים אלה בכל מכשיר זמין במשק הבית שלך.

המדריך הטוב ביותר לביקורת VPN – מחשבות אחרונות

יש לקוות שמדריך הביקורות הזה נתן לך מושג טוב יותר איזה VPN מתאים לך ביותר סטרימינג, גלישה אנונימית או סיקור. כפי שאולי שמתם לב, ה- VPN האידיאלי עשוי להיות שונה מאדם לאדם, תלוי במה שהם מנסים להשיג. אנו עורכים כל העת את ‘ניתוח ה- VPN הטוב ביותר’ הזה כדי לעדכן אותו מעודכן. למקרה שמצאת מידע מיושן, פשוט השאירו תגובה בתיבה למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map