תוכנות ואפליקציות הטובות ביותר להצפנה בשנת 2020

אבטחת מידע הופכת יותר ויותר לדאגה גדולה עבור עסקים ואנשים פרטיים ברחבי העולם. עם עלייה מהירה במספר אירועי הפריצה המתרחשים ברחבי העולם, אף אחד לא נקי לחלוטין מסיכון. אבל יש דרך שתוכל להגן על הנתונים שלך ולהבטיח שהם לא נופלים לידיים הלא נכונות – הצפנה.


תוכנות ואפליקציות הטובות ביותר להצפנה בשנת 2018

תוכנות ואפליקציות הטובות ביותר להצפנה בשנת 2020

פרצות אבטחה ופריצות הפכו לדבר נפוץ מאוד בעולם של ימינו. מכיוון שרוב העולם מבצע עסק מקוון, ארגונים כמו בנקים, בתים פיננסיים, ארגון ביטוח, מאחסנים באופן קבוע נתוני לקוחות. פיסות מידע אלה הן מאוד אטרקטיביות עבור האקרים והם יכולים לעשות שימוש מזיק מאוד בנתונים אלה.

מספרים רבים של כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, פרטי בנק, מספרי ביטוח לאומי וכו ‘יכולים בקלות רבה להימכר על ידי גורמים זדוניים. המצב עם צדדים שלישיים בהחלט גרוע בהרבה. למרות שהם לא שודדים אותך ישירות מכספך, הם אוספים בעקיפין מידע רב הקשור אליך. יתר על כן, הם שמחים למכור את הנתונים שלך למפרסמים מכיוון שזה גורם להם לדולרים גדולים.

עם זאת, אתה יכול לעצור את כל ההתקפות הללו על הנתונים האישיים שלך על ידי הצפנתן פשוט. כדי לעזור לך להבין כיצד אתה יכול לייעל את האבטחה המקוונת שלך, מצאנו את הרשימה הבאה. שלושת כלי התוכנה שאנו מזכירים להלן הם הטובים ביותר והשימושיים ביותר להצפנת נתונים מלאה.

7 תוכנות הצפנה מובילות משנת 2020

רוב כלי ההצפנה פועלים על ידי איסוף כל הנתונים במקום אחד ואז אבטחתם באמצעות הצפנה. אבל עכשיו יש כלי תוכנה המאפשרים לך לעשות הרבה יותר מזה. הם מקלים על הגנת קבצים והגנת נתונים מבלי לפגוע בביצועי המכשיר שלך או להפחית את מהירויות האינטרנט שלך.

נתחיל ברשימה:

1. VPNs

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זוהי תוכנה המשמשת ליצירת חיבור או ערוץ מאובטח שיכולים לשמור על הפרטיות של כל צורה של תקשורת. אז, תוכנת הצפנה המגנה רק על נתונים בדיסק שלך משאירה את הנתונים המועברים שלך ללא הגנה.

לעומת זאת VPN מצפין את כל הנתונים שלך מהמקור ליעד. פירוש הדבר שאם יש מרגל שמנסה לרחרח את הפרטים שלך, הם לא יקבלו תוצאות מועילות. ללא מפתח הפענוח, אין דרך ליירט ולהבין את התקשורת שלך.

הסוגים הטובים ביותר של VPN מציעים קידוד AES 256 סיביות. בנוסף לכל אלה, הם משתמשים גם בפרוטוקולי המנהור האחרונים ובאמצעי האבטחה כדי לנתב את הנתונים שלך ולשמור עליהם. קרא כאן על מיטב ה- VPN הטוב ביותר.

2. VeraCrypt

כלי הצפנה פופולרי מאוד, VeraCrypt מציע אפשרויות הצפנה ברמה העסקית לנתונים חיוניים.

זה גם מאוד קל לשימוש ועושה את העבודה על ידי הוספת סיסמאות מוגנות להצפנה למחיצות ולנתונים. כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לספק מידע ספציפי על הנתונים הרלוונטיים. זה כולל גודל, נפח, יעד בכונן ואלגוריתמים ספציפיים. לאחר סיום התוכנית מאבטח את הנתונים שלך ככל שיהיה.

הדבר הטוב ביותר ב- VeraCrypt הוא חסינותה מפני התקפות ישירות. המשמעות היא שלא ניתן לגשת לנתונים שלך על ידי מי שאין לו את הסיסמה. אתה יכול לנסות את הגרסה הבסיסית של התוכנה ללא שינוי. אם אתה כבר משתמש ב- VPN כדי להגן על הנתונים שלך, עדיף להגן גם על הכונן הקשיח שלך.

3. נעילת תיקיה

עבור הצפנת מכשירים ניידים, נעילת תיקיות היא בקלות האפשרות הטובה ביותר. תוכנה זו מגנה על כל הנתונים האישיים שלך כמו קבצים, תמונות, אנשי קשר, קטעי וידאו, תזכורות וכו ‘. במקביל, נעילת תיקיות אורזת כמה תכונות אבטחה נוספות. יחד עם הצפנה, הוא מציע סיסמאות פתיחה, יומני על ניסיונות כניסה לא מאובטחים, הרתעות פריצה, גיבוי סיסמאות, ואפילו התראות על התקפה על הכוח. אתה יכול להשיג את התוכנה ברמה הבסיסית בחינם בזמן שיש גם פרו-ברמה המוצעת.

4. AxCrypt

AxCrypt אידיאלי להצפנת קבצים עבור צוותים קטנים ואנשים. עובדה ידועה היא שתוכנה חופשית לעולם אינה יכולה לבצע ביצועים טובים כמו אלה בתשלום. AxCrypt מוכיח הנחת יסוד זו והרבה יותר.

כמומחה בהצפנה לאדם אחד או לקבוצה קטנה, זה עובד ממש טוב. AxCrypt מציע אפשרויות להצפנת AES 128 וסיביות 256 סיביות. לצד זה היא מציעה מתקני אחסון בענן עם הגנה אוטומטית מופעלת בשירותים כמו Google Drive או Dropbox.

נכון לעכשיו, AxCrypt מציעה אפשרויות שפה רבות הכוללות אנגלית, ספרדית, רוסית, צרפתית והולנדית וכו ‘. האפליקציה מציעה גם ניהול סיסמאות והיא מסוגלת להעניק גישה באמצעות אפליקציות ייעודיות לסמארטפון..

5. BitLocker – מומחה להצפנת כונן קשיח

BitLocker מציע הצפנת דיסק מלאה באמצעות מערכות ההפעלה האחרונות של Windows. עם תמיכה בהצפנת AES (128 ו -256 סיביות) השימוש העיקרי שלה הוא בהצפנת דיסק קשיח מוחלט. כלי זה זכה לשבחים על קלות השימוש בו וזמינותו המיידית לאנשים המשתמשים במערכת ההפעלה Windows.

תוכנה זו משמשת למניעת גישה בלתי מורשית לכל מידע בכונן הקשיח המקורי. עם זאת, הוא זמין כרגע רק ב- Windows, XP Vista, 7 & 8, והוא יכול לבצע הצפנה בכוננים קשיחים אך לא בפעילות אינטרנט.

6. 7Zip – תוכנה אחת נוספת להצפנת תיקיות שולחן עבודה

הרבה משתמשים אינם זקוקים להצפנת דיסק מלאה. הם מעדיפים רק לאבטח נתונים שנועדו להעביר באופן מקוון. 7Zip מציעה אפשרות קיימא בהקשר זה. זה קל ונוח מאוד לשימוש. התוכנה יכולה לחלץ את מרבית הארכיונים וניתן להשתמש בה גם להצפנת קבצים. זה גם משתמש בפורמט דחיסה נהדר.

72zip זמין כרגע רק בחלונות ובלינוקס. כמו כן, זה לא יכול להצפין פעילויות מקוונות. עם זאת, אתה יכול להשתמש בקבצי הצפנת 7Zipfor כדי להישלח בדואר.

7. בטוח בטוח

מסוימתSafe תוכנן להצפנת קבצים המאוחסנים בענן. מטרתו היא להפחית את הסיכונים לפריצות בקבצים מבוססי ענן ויש לה עמידה מלאה בתעשייה.

באמצעות כלי זה, באפשרותך לשמור ולהעביר כל מיני קבצים, כולל מסמכים, הודעות מיידיות, תמונות, קטעי וידאו וכו ‘. בנוסף, זה מבטיח כי לא ניתן ליירט קבצים אלה על ידי אף אחד. האפליקציה מאפשרת לכם גם לעבוד יחד ולקיים אינטראקציה עם אחרים ומציעה תקשורת מוצפנת.

SekereSafe מציע תכונות אוטומטיות להצפנת מסד נתונים ואפליקציות ישירות לעסקים. התוכנה זמינה כעת לניסיון חינם ומציעה בנוסף אפשרות מנוי חודשית.

תוכנת ההצפנה הטובה ביותר – העטוף

עכשיו ברור שאתה לא צריך להשתמש בכל אפליקציות ההצפנה המובילות שהצענו למעלה. עם זאת, אם אתה מעריך את האבטחה המקוונת שלך, עליך להוסיף שכבה נוספת של הצפנה כדי להגן על כל הנתונים הרגישים שלך. יש לקוות, רשימת תוכנות ההצפנה הטובות ביותר העניקה לך מושג טוב יותר כיצד להשיג זאת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map