Kanaries של אחריות VPN – האם הם טובים?

ממשלות בכל העולם השתמשו באינטרנט ככלי לאיסוף מידע על אזרחיה. למרות שהם אומרים שזה למטרות אבטחה, זה פגיעה בזכויות שלנו. מאז שחשף אדוארד סנודן כי ה- NSA מרגל אנשים, התודעה הציבורית לאבטחת האינטרנט התעצמה מאוד. זה נובע מהעובדה שלממשלות רבות, כולל ארה”ב, קיימות חוקים חוקיים המחייבים חברות לחשוף את המידע האישי של המשתמשים. אז עולה הצורך בקנריות צו.


Kanaries של אחריות VPN - האם הם טובים?

כנריות מתח של VPN – האם הן טובות?

מה זה כנרית מתחייבת?

צו כנרי הוא הצהרה משפטית של חברה כי לא קיבלה כל זימון סודי מצד הממשלה לחשוף את המידע הפרטי של לקוחותיה ובכך לפגוע בביטחונם המקוון. הצהרות אלה מתעדכנות לעיתים קרובות, ואם אתה אדם המודע לפרטיות, עליך לעקוב אחר תעלות צו של ספקי ספק שירותי האינטרנט שלך ו- VPN. אם לספק ה- VPN שלך יש צו תנאי באתר האינטרנט שלהם, זה אומר שהם לא קיבלו צווי כלשהו מהממשלה לחשוף את המידע של לקוחותיהם.

מהם היתרונות של כנרית מתחייבת?

חברות המוקדשות לספק פרטיות מוחלטת ללקוחותיהן לרוב יכולות להיתקל בבעיות עם הרשויות בגלל המדיניות שלהן. מתוך הנחה ששירותי חברות אלה עשויות לשמש אנשים אשר מעוניינים להטות את הרשות הממשלתית או לפגוע בביטחון הלאומי, ממשלות יכולות להוציא בפניהן זימונים חשאיים בדרישה לחשוף כל מידע על לקוחותיהם ללא יוצא מן הכלל.

ניתן למקד את זיכוי זה לחשבון משתמש מסוים או להכליל יותר בהתאם להיקף החקירה המקוונת שמנהלת הממשלה. בתרחיש זה, החברה נאלצת למסור את כל המידע המתבקש ואין לה דרך ליידע את משתמשיה כי פרטיותם נפגעה. הסיבה לכך היא שהזימון יקבע במפורש כי אסור לחברה לחשוף מידע כזה.

כך שהדרך היחידה, אם כי עקיפה, לחברות ליידע את לקוחותיהן שקיבלו זימונים כאלה היא באמצעות צו תנאי. עבור הלקוח המודע לפרטיות, כנריות צו הן הצלת חיים ויכולות למנוע הרבה קשיים בהמשך. להלן הנחיות כנריות יכולות לעזור לך:

ברמה הבסיסית ביותר, כנריות צו מעידות על כך שהחברה בה אתם מחפשים להשתמש דואגת לפחות לפרטיותכם. חברות שאינן מחזיקות בצוהרי צו עשויות בהחלט להעביר מידע לממשלה על לקוחות או להפר הפרטיות אחרות..

מלבד זאת, חברות משתמשות גם בכנרות צו כדי לציין את אמינותן כארגונים המכבדים את המרחב האישי ורוצים שהלקוחות שלהם יידעו כי פרטיותם לא תהיה על כף המאזניים אם הם יתחילו להשתמש בשירותיהם. כך שאם אתה רואה כנרית המעודכנת באופן קבוע, אתה יכול להניח שהחברה חופשית מכל אחריות משפטית לספק לממשל מידע אישי.

השירות החשוב ביותר הניתן על ידי כנריות צו הוא שירות של אזהרה עקיפה. אם כנרית צו לא עודכנו לאחרונה או לא עודכנו לעיתים קרובות, אז ניתן להניח כי החברה עשויה (וכנראה שהיא תעסוק) במתן מידע לרשויות השלטון. כמו כן, חברות מסוימות מסירות כנריות צו מאתרי האינטרנט שלהן ברגע שהן מקבלות צו.

מדוע עליכם להיזהר מכנריות מתחייבות?

כנריות ערבות מועילות מאוד ליידע את האנשים על שלמות פעולות החברה. עם זאת, רוב האנשים אינם מודעים לכך שהם קיימים או שפשוט לא אכפת להם. זו גישה מסוכנת מאוד ויכולה להביא לפשרות חמורות בביטחון האישי. חברות גדולות רבות עוסקות במעקב המקוון אחר פעילויות המשתמשים שלהם כמו גם העדפותיהן. עם זאת, זהו רק קצה הקרחון.

כאשר חברה מקבלת זימון זימון, הם נאלצים על פי חוק לספק את המידע הנדרש על ידי הממשלה. אחרת, הם מתמודדים עם השלכות משפטיות שעלולות לכלול אפילו זמן בכלא. באופן טבעי, מרבית החברות ירצו להימנע ממצב זה ולעיתים קרובות מוכנות לעמוד בכל הדרישות החוקיות שהונפקו על ידי ממשלות. אבל יש חברות שמוצאות דרך ליידע את לקוחותיהן על כל הזמנה שכזו לפני שהן נקשרות באופן חוקי ומונעות מהן לעשות זאת.

בדיקה אם לספק האינטרנט שלך יש צו תנאי הוא אחד הצעדים הראשונים שעליך לנקוט כדי להבטיח את אבטחת האינטרנט שלך. אף שבשום אופן לא אמצעי מוחלט נגד ריגול ממשלתי, זה לפחות מראה שהחברה דואגת באחריות לפרטיותך ולנתונים האישיים שלך. ספקי שירותי VPN רבים משתמשים גם בכנרות צו כדי להודיע ​​לאנשים על המצב החוקי של שירותי האינטרנט המאובטחים שלהם. עבור מי שאינו רוצה להיות משכן בידי הכוחות שיהיו, כנריות צו יכולות להיות חשובות אכן.     

כתבי VPN מתחייבים – לסיכום

כנריות מצופות הן כמו שלט מדריך המציין שקיימת סכנה לפנינו. כיוון שכך, זה יכול להועיל מאוד למי שלא רוצה להתפשר על אבטחתם. זה עוד יותר רלוונטי עבורך אם אתה מודע לפרטיות או עוסק בעסקאות הנוגדות את האינטרסים של הרשויות הממשלתיות כמו חקירה של הונאות ממשלתיות או שימוש לרעה בזכויות אדם או כל היבט אחר. אם אתה רוצה להישאר בעילום שם אנונימי ולהגן על המידע שלך מפני עיניים חטטניות, להיות ערני זו הדרך היחידה וכונרות מהווים את קו ההגנה הראשון שלך.   

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map