הורד טורנירים של KickAss בעילום שם באמצעות פרוקסי VPN

KickAss טורנטים, aka קאט, הוא כנראה המספר הראשון חיפוש סיקור אתר בעולם. קבצי מבול ל סרטים, תכניות טלוויזיה, משחקים, ו תוכנה כולם זמינים להורדה. עם זאת, הנושא עם טורנטים הוא שקל מאוד לאתר את ה- כתובות IP של אנשים שמשתפים בעניין מסוים קובץ סיקור. זה בעיקר בגלל הדרך ביטורנט מוגדר. בכל פעם שאתה מתחיל הורדת קובץ סיקור, כתובת ה- IP שלך מתווספת אל נחיל סיקור מכל המשתמשים שהם זריעה / הצצה הקובץ הזה. טרולי זכויות יוצרים כך ניתן להשיג כתובות IP אלה וליצור קשר עם כל אחת מהן ספקי שירותי אינטרנט. כדי תסתיר את זהותך, אתה חייב לזייף את כתובת ה- IP שלך. VPN הוא הכלי הטוב ביותר להגן על שלך פרטיות מקוונת ו הורד את KickAss טורנטים בעילום שם.

הורד טורנירים של KickAss בעילום שם באמצעות פרוקסי VPN

הורד טורנירים של KickAss בעילום שם באמצעות פרוקסי VPN

הורד טורנירים של KickAss באופן אנונימי עם VPN

ישנן מספר שיטות שתוכלו לפרוס אליהן הסתר / שנה את כתובת ה- IP שלך, אבל האמינה ביותר היא VPN. רשת פרטית וירטואלית מאפשרת לך לעשות זאת להצפין כל חיבור האינטרנט שלך. ברגע שחיברת את המכשיר שלך ל- שרת VPN, ה כתובת ה – IP שיופיע ב נחיל סיקור הוא זה של שרת ה- VPN ולא שלך. אז אין מצב שאף אחד יכול לאתר אותך על סמך שלך כתובת ה – IP. במילים אחרות, אם אתה רוצה להסתיר לחלוטין את זהותך באופן מקוון, השתמש ב- VPN.

  • VPN מציע תוספת פרטיות ו ביטחון לפעילות המקוונת שלך.
  • שרתי VPN פרוסים בכל רחבי העולם. ככל ששרת ה- VPN קרוב יותר אליו אתם מתחברים, חיבור האינטרנט שלכם יהיה מהיר יותר.
  • עקיפת מגבלות אזוריות אפשרי גם באמצעות VPN. התחבר ל- an שרת VPN אמריקאי ולקבל א כתובת IP אמריקאית. זה בתורו יאפשר לכם לצפות מוגבלת גיאוגרפית ערוצי סטרימינג אמריקאים כמו נטפליקס, הולו, HBO GO, אמזון פריים, Crackle, Playstation Vue, או פצפוץ.
  • כדי להתקין VPN במכשיר שלך, הורד והתקן את אפליקציית VPN. אייפון, אייפד, אנדרואיד, מחשב, ו מק לכולם יש יישומי VPN.

לפני שתירשם עם ספק VPN, וודא שהם ממשיכים אין יומנים של פעילות הגלישה שלך. כמו כן, ודא שספק ה- VPN מטיל אין כובעי הורדה. אחרת, ספק VPN זה לא יהיה אפשרות מעשית להורדת סיקור. אתה יכול להשתמש ExpressVPN או כל אחד משירותי ה- VPN האחרים המפורטים להלן הורד את KickAss טורנטים בעילום שם.


הורד את KickAss Torrents בעילום שם – Usenet כאלטרנטיבה

Usenet היא שיטה אחרת, גם אם פחות ידועה, בה תוכלו להשתמש כדי להוריד כל מיני מוסיקה, וידאו, משחקים, או תוכנה קבצים מהאינטרנט. בנוסף, Usenet אינה משתמשת פרוטוקול עמיתים לעמית כמו ביטורנט. Usenet פורס גם חיבורי SSL. שתי העובדות הללו הופכות את Usenet לבחירה הרבה יותר בטוחה בהשוואה לשטפים. להלן השוויתי את Usenet לביטורנט מבחינת מהירות, אנונימיות, עלות, ו פרוטוקולים בשימוש.

טורנטים אוזן
מהירותמהירות ההורדה של טורפים תלויה בעיקר בכמה זרעים זמינים עבור הקובץ שאתה מנסה להוריד. ככל שהזרעים נמוכים יותר, כך ההורדה איטית יותר.Usenet משתמש ברוחב הפס המקסימלי הזמין שלך.
אנונימיותמשתמשים אחרים יכולים לראות את כתובת ה- IP שלך. אתה עשוי לקבל הודעות DMCA.פירוש חיבורי SSL פירושו הורדות מוצפנות. וודא שספק Usenet שלך משתמש ב- SSL.
העלהזריעה / העלאה היא הכרח. אחרת, הקבצים כבר לא יהיו זמינים להורדה.במהלך ההורדה, אין צורך לשתף את הקובץ, כלומר להעלות אותו. אין רוחב פס מבוזבז.
נוהלסיבוב השתמש בפרוטוקול P2P (עמית לעמית). אף שרת מרכזי אינו מעורב.Usenet משתמש בפרוטוקול NNTP. ההורדה מתרחשת ישירות מספק המארח של Usenet.
עלותסיבובים הם בחינם. אין צורך במנויים נוספים.ספקי Usenet הגונים דורשים מנוי בתשלום.

אולי העלות היא הקטגוריה היחידה בה ביטורנט עולה על Usenet. אבל בהתחשב ביתרונות האחרים של Usenet, זה כנראה שווה את זה. הכנתי רשימה של למעלה ספקי Usenet אתה יכול לבקר כדי לקבל מידע נוסף והוראות כיצד להגדיר את הכל. זכור כי השימוש VPN אינו הכרחי בעת ההורדה באמצעות Usenet, אך אין שום נזק להוסיף שכבה נוספת של פרטיות על ידי חיבור ל שרת VPN לפני היד.

קישור RankProvider
ספקי ביקורים
תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום
2ספקי ביקורים
חינם 30 גיגהייט לשבועיים
3ספקי ביקורים
ניסיון חינם
4ספקי ביקורים
ניסיון חינם
5ספקי ביקורים

כיצד להוריד טורנירים של KickAss באופן אנונימי עם VPN

בקיצור, לעולם הורד סיבובים לפני שאתה מתחבר ל- a שרת VPN ראשית אם אתה משתמש KickAss טורנטים, מפרץ פירטים, או כל אתר סיקור אחר. הגן על שלך פרטיות תמיד באינטרנט צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

הצהרה: לא הבעלים של אתר זה וגם עורך המאמר לא יתיר הורדה, שיתוף, זריעה או הצצה של זכויות יוצרים. חוקים בינלאומיים אוסרים פעילויות כאלה שאינן חוקיות. המאמר לעיל משמש למטרות חינוכיות בלבד.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me