האם NordVPN בטוח לשימוש?

למרות שיש צורך ב- VPN הפך הכרחי לשמירה על אבטחה מקוונת, לא כל VPNs בטוחים לשימוש. VPNs מסוימים עשויים אף לסכן את ביטחונך ולהפר את פרטיותך המקוונת במקום להבטיח זאת. זו הסיבה שאנו כאן כדי לחקור את תכונות האבטחה של NordVPN והאם אתה יכול להסתבך בצרות כשאתה מחובר לשרתי NordVPN או לא..


האם NordVPN בטוח?

האם NordVPN בטוח?

מדיניות הפרטיות של NordVPN

כיצד ספק עם תכונה VPN כפול לא יכול להיות בטוח לשימוש? VPN כפול מספק לך אנונימיות נוספת לניתוב התנועה שלך דרך לא אחד, אלא שני שרתי VPN. NordVPN יצר שרתי P2P מיוחדים המיועדים לשמירה על פעילויות הטרנינג שלכם ובטוחות ופרטיות. בכל הנוגע לפרטיות, NordVPN מבקש רק כתובת דוא”ל וסיסמא בעת יצירת חשבון. מדיניות הפרטיות של NordVPN מצהירה שהיא אינה רושמת פעילות של משתמשים כלשהם.

“NordVPN לא שומר חותמות זמן חיבור, מידע על פעילויות באתר, רוחב פס משומש, יומני תנועה, כתובות IP או נתונים אחרים.”

NordVPN גם אומר שהוא לא עוקב אחר משתמשים. תנאי השירות שלהם מציינים את הדברים הבאים:

“NordVPN מבטיח א מדיניות ללא יומני קפדנית עבור שירותי NordVPN, כלומר הפעילויות שלך המשתמשות בשירותי NordVPN ניתנות בתהליך טכני אוטומטי, אינן מנוטרות, נרשמות, נרשמות, מאוחסנות או מועברות לצד שלישי כלשהו. “

תכונות האבטחה של NordVPN

בקצרה, NordVPN השקיעה רבות באבטחה והעסיקה אלגוריתמים להצפנה סטנדרטיים בתעשייה כדי להבטיח גלישה בטוחה. NordVPN מציע שירות VPN במחיר שווה לכל נפש, המאפשר למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ובטוח. להלן כמה מהתכונות שיש ל- NordVPN:

 • מתג כיבוי: תוכנת NordVPN הורגת את החיבור שלך באופן אוטומטי אם קישוריות ה- VPN שלך צונחת. זה חוסם את המכשיר שלך או מסיים גישה לתוכניות מסוימות לאינטרנט.
 • הגנת דליפת DNS: NordVPN נקט בצעדים גדולים כדי להגן עליך ולשלול דליפות כאלה.
 • בצל מעל VPN: לקבלת שכבת הגנה נוספת, NordVPN מציע לך את היכולת לנתב את התנועה שלך תחילה דרך ה- VPN שלהם ואז לשלוח אותה לנתב הבצל..
 • SmartPlay: טכנולוגיה זו מבטיחה שתוכלו לגשת ליותר מ- 400 שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים.
 • כפול הגנת מידע: זה משרשר את החיבור שלך דרך שני שרתי VPN. המשמעות היא שהנתונים שלך מוצפנים פעמיים בזכות התכונה DoubleVPN.
 • OpenVPN: OpenVPN מגיע עם 256-AES-CBC עם מפתח דיפי-הלמן 2048 ביט.

אל תהסס לעבור על סקירת NordVPN המעמיקה שלנו למידע נוסף על מה שיש לספק שירותי VPN זה להציע.

מיקום NordVPN

המיקום של שירות VPN הוא בעל חשיבות עליונה. זה קובע אם יש לרשויות ממשלתיות הזכות לבקש מ- VPN דוחות יומן או לא. מומלץ תמיד להירשם עם ספק VPN שאינו נמצא בתחום השיפוט של 5 העיניים.

במקרה של NordVPN, המטה שלהם מבוסס על פנמה. המשמעות היא שמשתמשים לא יצטרכו לדאוג שהממשלה שלהם תקבל גישה להיסטוריית הגלישה שלהם בגלל חוקי שמירת העובדה שלא חלים בפנמה..

NordVPN בפעולה

ל- NordVPN יכולת לעבור מתחת לרדאר של נטפליקס וסין הן מהווה הישג נהדר בענף ה- VPN. בנוסף, נציג מטעם NordVPN הבטיח לנו כי החברה אינה מכניסה מודעות לתעבורת האינטרנט של המשתמשים; היא גם לא מרוויחה ממכירת נתוני משתמשים.

מדיניות הפרטיות של NordVPN

בנוגע לנתונים שהיא אוספת, נציג החברה אמר ללקוח כי NordVPN אוסף רק נתונים סטטיסטיים של קריסת אפליקציות ונתוני אבחון מרצון. הנציג הדגיש גם כי NordVPN לא אוספת מידע המאפשר זיהוי אישי. אתה יכול למצוא את כל המידע הזה במדיניות הפרטיות של החברה.

האם NordVPN בטוח לשימוש? – הכרעת הדין הסופית

כן, NordVPN הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הבטוחים ביותר שאיתם תוכלו להירשם. NordVPN הוא מוצר יציב עם ממשק משתמש נהדר המעריך פרטיות ואנונימיות. אם אתה מחפש פרטיות וביטחון אולטימטיביים, NordVPN יכול להעניק לך בדיוק את זה. יש הרבה אפשרויות ותכונות פרטיות ותוכלו להפעיל את כולם בלחיצת כפתור. ובכל זאת, למקרה שתרצו לבדוק כמה אפשרויות אחרות לפני שתתחייבו ל- VPN ספציפי זה, תוכלו תמיד לבדוק את רשימת החלופות המובילות של NordVPN..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map