Onavo VPN – פייסבוק משיקה אפליקציית VPN משלה

מהו VPN של Onavo? האם VPN של Onavo בטוח לשימוש במכשירי אנדרואיד ו- iOS? הייתה תקופה שחברות מדיה חברתית התמודדו בינן לבין עצמן להיות בראש. בימינו התרחיש מעט השתנה. חברות מדיה חברתית עדיין מתחרות נגד עצמן, אך הפעם מדובר בספק ה- VPN הטוב ביותר. רשתות וירטואליות פרטיות הפכו פופולריות יותר ממדיה חברתית בימינו. עם כולם, מספקי שירותי אינטרנט וכלה בסוכנויות אבטחה המרגלים את הפעילויות המקוונות שלנו, משתמשי האינטרנט חיפשו נואשות אחר אמצעים להגן על עצמם ועל הנתונים שלהם. למרות ש VPNs יכולים לפעמים להיות יקרים, זה עדיין לא מונע מאנשים להשתמש בהם. נכון לעכשיו, אין אלטרנטיבה טובה יותר ל- VPN בכל הקשור לאבטחת אינטרנט כוללת, אך לא כל ספקי שירותי ה- VPN שווים..


Onavo VPN - פייסבוק משיקה אפליקציית VPN משלה

Onavo VPN – פייסבוק משיקה אפליקציית VPN משלה

מהו VPN של Onavo?

למותר לציין שישנה תחרות קשה בין ספקי ה- VPN. בהתחשב בפופולריות של VPNs, כל חברה מעוניינת כעת לפדות את המגמה. גם חברות המדיה החברתית אינן רחוקות מאחור. פייסבוק שואפת להוביל גם הפעם, על ידי מתן שירות VPN משלהם, והפניית טקטיקות למשתמשים להתקנתו.

במקרה שלא שמתם לב, ישנה תכונה חדשה באפליקציית הסלולר של פייסבוק, שמובילה משתמשים לחנות האפליקציות של אפל להוריד VPN משלהם בשם Onavo Protect. Onavo VPN היה בעבר שירות צד שלישי שנרכש על ידי פייסבוק בשנת 2013.

רוב המשתמשים עשויים לחשוב שפייסבוק משיקה VPN משלה היא תכונה נוחה מאוד, אך המניעים של החברה אינם דומים לשירותי VPN מסורתיים. אנשים רבים מאמינים שפייסבוק צריכה להפסיק להוציא חדשות מזויפות ולהיות פוליטיקלי קורקט, אבל זה נושא אחר.

האם VPN של Onavo בטוח לשימוש?

אפשרות ה- VPN זמינה כרגע בארצות הברית, הודו וברזיל, שלוש המדינות המאוכלסות ביותר בעולם. עם זאת, הוא זמין רק באפליקציית iOS של פייסבוק, מה שאומר שהחברה בודקת את הפיצ’ר עם בסיס משתמשים מוגבל. בעבר, משתמשים בבריטניה קיבלו גישה ל- VPN.

בהתחלה, Onavo נראה כמו כל VPN אחר, מצפין את הנתונים שלך ומסווה את כתובת ה- IP שלך כדי לשמור על אנונימיות. VPNs מגנים עליך מפני איומים מקוונים על ידי העברת הנתונים שלך דרך מנהרה מאובטחת בין המחשב לשרת VPN. מכיוון שהנתונים מוצפנים, גם אם מישהו מצליח להיכנס לרשת שלך, הנתונים רק יגברו להם.

VPNs מגנים עליך מפני כולם, אפילו מפני ה- VPN עצמו. VPNs לא אמורים לאחסן כתובות IP או לרשום נתוני משתמש. כך הם שומרים על האנונימיות והפרטיות שלך באופן מקוון. עם זאת, Onavo Protect לא מדבר על פרטיות. אם תקרא את תיאור האפליקציה, תגלה שבמקום להגן על הנתונים שלך, אנאבו אוסף אותם ושולח אותם לפייסבוק.

בתיאור האפליקציה נכתב: “כדי לספק הגנה זו, Onavo משתמש ב- VPN כדי ליצור חיבור מאובטח להפניית כל תקשורת הרשת שלך דרך שרתי Onavo. כחלק מתהליך זה, Onavo אוסף את תנועת הנתונים הניידת שלך. זה עוזר לנו לשפר ולהפעיל את שירות Onavo עד ניתוח השימוש שלך באתרים, אפליקציות ונתונים. מכיוון שאנחנו חלק מפייסבוק, אנו משתמשים במידע זה גם כדי לשפר את המוצרים והשירותים של פייסבוק, לקבל תובנות לגבי המוצרים והשירותים שאנשים מעריכים ובונים חוויות טובות יותר. “

בקיצור, המשמעות היא שאונבו אוסף את הנתונים שלך במקום לשמור על פרטיותך. האפליקציה שולחת את הנתונים לפייסבוק במטרה לעזור לחברה לדעת מה המשתמשים עושים ברשת. זו הפרה מוחלטת של הפרטיות.

כולנו מודעים לכך שפייסבוק מרגלת משתמשים ומוכרת נתונים לשותפי פרסום. מה זה עושה עם הנתונים מ- Onavo לא ממש ברור, אבל יש ספקולציות שהנתונים משמשים כדי לגלות איזו אפליקציה פופולרית יותר בקרב המשתמשים ואיזו אפליקציה נוטפת פופולריות..

פייסבוק עדיין מספיקה את המידע הזה אודותיך

זה עוזר לפייסבוק לחזות הזדמנויות רכישה וגם עוזר להם להעתיק תכונות פופולריות מאפליקציות אחרות. בעיקרון, כשאתה מתקין את Onavo במכשירך, פייסבוק יודעת באילו אפליקציות אחרות אתה משתמש בטלפון שלך, אפילו כשאתה לא מחובר. זה מצמרר, אבל נכון מאוד.

Onavo הוא VPN בחינם, וכמו ברוב ה- VPN החינמי, השירות שאתה מקבל אינו באיכות הגבוהה ביותר. נתוני משתמשים נרשמים לרוב בסתר, פרוטוקולי מנהור מיושנים ויש מודעות מעצבנות בכל מקום. לקבלת ההגנה המקוונת הטובה ביותר, קבל VPN בתשלום. זה אולי נראה בהתחלה יקר, אבל זה שווה את זה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me