כיצד להזרים סרטים ותוכניות טלוויזיה באופן אנונימי

תהית אי פעם כיצד להזרים סרטים באופן מקוון בלי להיתפס? על מנת לשלוח ולקבל תנועה באינטרנט, שלך ספק שירותי אינטרנט מעניק לך כתובת ה – IP. כתובת IP זו מתפרסמת בעת הגלישה באינטרנט, הורדת קבצים, או לבדוק את הדוא”ל שלך. זה בעצם אומר ש שלך ספק שירותי אינטרנט ו קבוצות להגנה על זכויות יוצרים פחית עקוב אחר פעילויות ההורדה שלך. כדי הורד סרטים באופן אנונימי, אתה חייב הסתר את כתובת ה- IP שלך. VPN היא ללא ספק, השיטה הטובה ביותר ל לזייף את הזהות המקוונת שלך.


ה- VPN הטוב ביותר להזרים סרטים באופן אנונימי מבלי להיתפס

ה- VPN הטוב ביותר להזרים סרטים באופן אנונימי מבלי להיתפס

האם אוכל להיתפס כשאני זורם סרטים?

כן, אתה יכול להיתפס כשאתה מוריד או צופה בסרטים במיוחד אם אתה משתמש ביטורנט. מעקב אחר הורדות סיקור קל מאוד. אם אתה הורדת סרטים באמצעות לקוחות סיקור (פרוטוקול P2P), כתובת ה- IP שלך מתווספת אל נחיל סיקור. במילים אחרות, כל מי שמציץ / זורע באותו קובץ יכול לראות את כתובת ה- IP שלך. זמן קצר לאחר מכן, או אפילו במהלך תהליך הורדת הסרטים, ייתכן שתקבל דוא”ל או מכתב אזהרה של ספק שירותי האינטרנט שלך הקובע שהתחייבת הפרת זכויות יוצרים. זה ברגע שהעניינים נהיים רציניים.

כיצד להזרים סרטים באופן אנונימי עם VPN?

אם אתה רציני לגבי פרטיותך המקוונת, ואם אתה רוצה הורד סרטים באופן אנונימי, אתה צריך להשתמש VPN. שימוש ברשת פרטית וירטואלית מאפשר לך לעשות זאת הסתר את כתובת ה- IP שלך מעיניים סקרניות. לאחר שהקמת חיבור VPN, כל התנועה שלך מוצפנת. לא ספק שירותי האינטרנט שלך ואף אחד אחר לא יוכלו לצותק את ההורדות שלך. אפילו שלך כתובת IP ציבורית מוסווה. במקום זאת נראה שאתה גולש באינטרנט באמצעות כתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר.

באיזה פרוטוקול VPN עלי להשתמש בעת הורדת סרטים?

רמות ההצפנה של VPN משתנות בהתאם לפרוטוקול VPN בו אתה משתמש. ExpressVPN הצעה OpenVPN, IP2Sec, LT2P, ו פרוטוקולי PPTP. OpenVPN הוא המאובטח ביותר. קחו בחשבון שככל שרמת ההצפנה גבוהה יותר, כך ה- VPN ישפיע על מהירות האינטרנט שלכם.

כיצד אוכל להגדיר VPN כדי להוריד סרטים באופן אנונימי?

למעשה ישנן שתי שיטות בהן תוכלו להשתמש התקן VPN. גם אתה קבע את התצורה של חיבור ה- VPN באופן ידני במכשיר או בנתב או שאתה פשוט מוריד אפליקציית VPN לשלך PC, Mac, iPhone, iPad, Android, או לינוקס. ספקי VPN כגון ExpressVPN הצע גם מדריכי הגדרת VPN ידניים וגם יישומי VPN ל Windows, Linux, OS X, iOS, ו אנדרואיד מערכות הפעלה.

האם אני עדיין יכול להיתפס כשאני משתמש ב- VPN?

אתה יכול לעשות מבחן מהיר כדי להבטיח שהצלחת החביא את כתובת ה- IP שלך. לך ל www.whatismyip.network לפני שאתה מתחבר לשרת VPN וציין את כתובת ה- IP שלך. ואז התחבר ל- VPN ועבור אל www.whaismyip.network שוב. כעת עליך לראות כתובת IP שונה השייכת לשרת VPN שאליו אתה מחובר.

במקרים נדירים, חיבור ה- VPN עלול להיכשל ולהותיר את פרטיותך בתהליך. ספק VPN פרימיום כגון ExpressVPN מציע א ‘מתג כיבוי’ תכונה שבעצם מונעת את כל תנועת האינטרנט להיכנס למכשיר או לצאת ממנו אם אתה מנותק פתאום משרת VPN.

ה- VPN הטוב ביותר להורדת סרטים באופן אנונימי

יש חבורה של תכונות שצריך לחפש בהן בעת ​​בחירת ספק VPN הורד סרטים באופן אנונימי. באופן כללי, וודא שיש לשירות ה- VPN שלך אין כובעי נתונים או גבולות רוחב הפס. וודא שספק ה- VPN שלך מציע מתג כיבוי תכונה גם כן. לא שמור יומני על פעילות הגלישה שלך זה חשוב ביותר. אם ספק ה- VPN אינו מציע מידע ברור אודות האם הם מציעים תכונות אלה או לא, אל תהססו לפנות אליהם לפני שנרשמים..

לאחר שבדקתי מעל 20 שירותי VPN שונים, מצאתי את א ספקי ה- VPN הטובים ביותר להוריד סרטים באופן אנונימי רשימה. ExpressVPN מסמן את כל הסימנים בכל מה שקשור לפרטיות ואבטחה באינטרנט וזו הסיבה שהם המספר הראשון שלי. התבונן בטבלה שלהלן.

כיצד להזרים סרטים באופן אנונימי עם VPN – השורה התחתונה

אל תתפשרו על פרטיותכם המקוונת. להשתמש VPN ל זרם סרטים באופן אנונימי. VPN מעניק לך שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה בעת ביקור פיראט ביי, KickAss טורנטים, אפדה, פוטלוקר, או אתרים דומים. זה מאפשר לך לעקוף מגבלות אזוריות מוטל על חסום גיאוגרפי ערוצים כמו BBC, Hulu ו- HBO Go, גם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me