כיצד לאבטח את הטלוויזיה החכמה שלך

הגל החדש של הטלוויזיות הדיגיטליות גרם לכולם לעבור מהשכר המסורתי כשאתה צופה בשיטת טלוויזיה בכבלים, לזרמים מקוונים ושידורים חיים, מכיוון שהשניים הוכיחו את עצמם כצורת בידור זולה בהרבה. עם הזמן ראינו גדולים גדולים כמו נטפליקס מתבססים כמקור אמין לתכני טלוויזיה כמו סרטים וסדרות, והקהל שלהם רק ממשיך לצמוח כאשר אנשים מרחבי העולם עוברים בהדרגה לעבר תוכן מקוון. עם זאת, לטכנולוגיה חדשה תמיד יש גם חסרונות. במקרה של טלוויזיות חכמות, תמיד יש סיכוי כי עבריין סייבר יתקע בטלוויזיה החכמה שלך כדי לפגוע בפרטיותך ובביטחונך. עם זאת, חשוב לאבטח את הטלוויזיה החכמה שלך.

כיצד לאבטח את הטלוויזיה החכמה שלך

כיצד לאבטח את הטלוויזיה החכמה שלך

אם אתה מתכנן לרכוש מערכת אלקטרוניקה חדשה בקרוב, אין זמן טוב יותר להבטיח שתקבל טלוויזיה חכמה כשדרוג למערכת הבידור הביתית שלך. אם זה אולי לא אחד הפריטים שמופיעים ברשימה שלך, אולי תיבת טלוויזיה חכמה יכולה להיות פיתרון יותר טעים. הפופולריות ביותר הן קופסאות טלוויזיה אנדרואיד. זה בעיקר בגלל אפליקציית Kodi שתוכלו להפעיל עליה ולקבל גישה לאחת מספריות התוכן הגדולות בעולם..

עם ההתקדמות החדשה בתחום הטכנולוגיה בטלוויזיה, ישנם כמה סיכונים שמתעוררים, בעיקר בגלל חיבור לאינטרנט שאינו מאובטח.


ניתן לפרוץ את הטלוויזיה החכמה שלך

החיבור של הטלוויזיה החכמה שלך לאינטרנט למעשה הופך אותו לפגיע למרבית הנגיפים והתוכניות המזיקות שנמצאו באופן מקוון כמו לכל מכשיר אחר המקושר לאינטרנט. ניתן לגשת גם לטלוויזיות חכמות מרחוק ולפרוץ אותן, כאשר ההאקרים גונבים מידע כמו אישורי הכניסה שלך לאפליקציות, אתרים ושירותים שונים, במיוחד אם אתה נוטה להיכנס לחשבונות שלך באמצעות הדפדפן של הטלוויזיה החכמה שלך..

לפני זמן לא רב התגלו מספר נקודות תורפה במגוון הטלוויזיות של סמסונג שהפכו אותן לרגישות לתוקפים ברשת. החוקרים הזדעזעו לגלות כמה זמן האקר יצליח לשמור על הגישה לטלוויזיה החכמה ללא כל סוג של זיהוי מצד המשתמש. האקרים פחות דיסקרטיים אפילו נועזים מספיק כדי ליצור שליטה בטלוויזיה החכמה שלך על ידי ביצוע דברים כמו:

 • הפעלת מצלמת הרגל ומרגלת אותך.
 • גישה לנתונים המאוחסנים במקל הזיכרון המחובר לטלוויזיה.
 • גישה לסיסמאות ולפרטי החשבון שלך.
 • גניבת מידע מאוחסן באפליקציות המותקנות.
 • מבקש כופר לאחר נעילת הטלוויזיה.
 • שליטה מרחוק על הטלוויזיה.
 • הפעלת המיקרופון וצייתנות לשיחות שלך.

כדי למנוע תרחישים מסוגים אחרים ואחרים, ישנם כמה דברים שעליכם להיות מודעים אליהם בכל הקשור לאבטחת סייבר, כמו גם כיצד לשמור בצורה טובה ביותר על הטלוויזיה החכמה שלכם. אחד הדברים שאנשים יכולים לעשות כדי לנסות ולשפר את האבטחה שלהם הוא להבטיח שאף אחד מהמכשירים שלהם לא יחובר זה לזה. אינך רוצה שמישהו יקבל גישה למחשב הנייד שלך או למכשיר הנייד שלך דרך הטלוויזיה החכמה שלך.

דבר נוסף שאנשים צריכים לזכור הוא רמת הטיפול הנדרשת לתיבת הטלוויזיה החכמה שלהם. בהתבסס על יכולתם להתחבר לאינטרנט, ניתן להשתמש גם בתיבות טלוויזיה חכמה בכדי לשחרר מידע על בסיס השימוש שלך. זכור למכשירים האלה יש חנות אפליקציות המאפשרת למשתמשים להוריד ולהתקין אפליקציות הדומות לאלה שנמצאו בסמארטפונים.

כיצד להגן על הטלוויזיה החכמה שלך

ישנם מספר צעדים ישירים שתוכלו לשים לב אליהם ולהחיל עליהם כדי להגן על הטלוויזיה החכמה שלכם. חלקם כוללים:

 • השתמש ב- VPN בטלוויזיה החכמה שלך: רשת פרטית וירטואלית מאפשרת להצפין את כל התעבורה באינטרנט ולהסתיר את כתובת ה- IP הציבורית שלך באופן מקוון. הגדרת VPN בטלוויזיה חכמה אפשרית אם הטלוויזיה שלך מבוססת אנדרואיד. אם לא, תצטרך להגדיר במקום זאת את חיבור ה- VPN בנתב שלך. למרות שהתקנת VPN בטלוויזיה חכמה יכולה להתגלות כקשה בהתחלה, יש לה אין ספור יתרונות. זה מוסיף שכבת אבטחה נוספת לטלוויזיה החכמה שלך ואפילו מאפשר לך לעקוף מגבלות אזוריות לגישה לאפליקציות זרימה שבדרך כלל לא יהיו זמינות באזור שלך. התבונן ברשימת מיטבי ה- VPN הטובים ביותר לטלוויזיה חכמה.
 • שפר את האבטחה שלך באמצעות תוכנה: אם אתה משתמש בתיבת טלוויזיה חכמה, כנראה שיש מספר אפליקציות אנטי-וירוס שתוכל לבחור מהן בחנות האפליקציות. אפליקציות אלה צריכות לאפשר לך לנקוט אמצעי אבטחה שנועדו להגביר את ההגנה שלך בזמן שאתה מקוון.
 • היזהר בעת התקנת אפליקציות: זה נכון שבכל מקום שאתה ממקם את היישומים שלך, יתכנו צורות של תוכנה זדונית (תוכנות זדוניות) המחופשות למשהו שהם לא. עיין בביקורות של אפליקציה ממשתמשים אחרים כדי לוודא עד כמה אפליקציה אמינה להיות לפני שאתה מוריד אותה.
 • הגבל את השימוש שלך אם כונני אחסון חיצוניים: ידוע כי מרבית הנגיפים והתוכנות הזדוניות מועברים דרך כונני אחסון חיצוניים. כדי למנוע את ההדבקה של הטלוויזיה החכמה שלך מכזו, עדיף להשתמש בכונן הבזק אחד המיועד שתוכל תמיד לסרוק ולנקות.
 • נתק את הטלוויזיה החכמה שלך: בכל פעם שאתה לא משתמש בטלוויזיה החכמה שלך, עדיף להפסיק את החיבור המקוון שלה או לכבות אותו לחלוטין.
 • אל תעשו הכל דרך הטלוויזיה החכמה שלכם: למרות שאתה מסוגל לגלוש באינטרנט דרך הטלוויזיה החכמה שלך, אתה לא אמור לבצע עבודות רגישות כמו כניסה לחשבון הבנק שלך או ביצוע רכישות מקוונות באמצעותו. אתה יכול לעשות זאת עם מכשירים אישיים נוספים כמו הנייד או הטלפון החכם שלך.

סוגרת מילה כיצד לשמור על הטלוויזיה החכמה שלך מאובטחת

הרבה אנשים עדיין לא מודעים לשדרות התקיפה הרבות שקיימות באמצעות מכשירי הטלוויזיה החכמה שלהם. כקורא מושכל יותר, עכשיו אתה יודע מה צריך כדי להגן על עצמך מפני פגיעות כלשהי באבטחה, וגם כיצד להשתמש בטלוויזיה החכמה שלך בדרכים שאינן מאפשרות לפרוץ אותה..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me