PeerBlock לעומת VPN – מה הכי טוב לטרנינג אנונימי?

סוכנויות ממשלתיות ורשויות פדרליות ממדינות בכל רחבי העולם עובדות קשה כדי לפתח דרכים ואמצעים לבחון את מה שמגיעים לאנשים באינטרנט. בהצעה להימנע מרמה כל כך גבוהה של הפרה, המשתמשים פונים לטכנולוגיות כמו PeerBlock ו VPN כדי לחפות על עקבותיהם. מכיוון שיש סיכוי גדול שמספר לא מבוטל מהקוראים שלנו עשוי להיות חדש בכל מושג הפרטיות באינטרנט, חשבנו שאולי נעלה מאמר שיעזור להם לחשוף את ההבדלים העיקריים בין השניים, ולראות איזה מהם עובד. הכי טוב עבור סיקור אנונימי.


PeerBlock לעומת VPN - מה הכי טוב לטרנינג אנונימי?

PeerBlock מול VPN – מה הכי טוב לאיתור אנונימי?

ברצינות על פרטיותך? השתמש ב- VPN

כדי לשמור על דברים קצרים, רשת פרטית וירטואלית או VPN הם הפיתרון האולטימטיבי אם מדובר בפרטיות האינטרנט שאחריה. פרוקסי, PeerBlock, Tor ו- SOCKS5 כולם נחותים ויש להם חסרונות בהשוואה ל- VPN. עם זאת, אתה יכול לקרוא עוד על PeerBlock וכיצד זה עובד למטה. להלן ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש לצורך סיקור. הערכנו אותם על פי מהירות, פרוטוקולי VPN, מדיניות ללא יומנים והתחייבות להחזר כספי.

PeerBlock הסביר

בין השניים היינו בטוחים שהרבה אנשים פחות מכירים את PeerBlock מאשר הם עם VPN. Peerblock (שכונה בעבר PeerGuardian) הוא מוצר של Windows שבכוונתו למעשה להקים חומת אש למשתמשים שלה בכל פעם שהם גולשים באינטרנט. הוא משמש בעיקר אנשים שעושים הרבה סיקור.

חומת האש נוצרת כדי לחסום כתובות IP מסוימות מחיבור למחשב האישי שלך. סוג הכתובות שתרצה לחסום כאן כולל את אלה השייכים לרשויות זכויות יוצרים, ממשלות או כל ארגונים אחרים שיכולים להגביל בקלות את סוג התוכן שאתה יכול לגשת אליו.

איך עובד PeerBlock

ברגע שתתקין את היישום תוכל להוסיף כל כתובות IP שרוצים למנוע להתחבר למחשב שלך. לאחר מכן PeerBlock ימנע כל צורה של חיבורים דרך אותם IP. זה כל מה שיש בזה.

הוספת כל כתובת IP בכל פעם עשויה להיות ממש מתסכלת עבור מספר משתמשים מכיוון שהרשימה בדרך כלל ארוכה מאוד. כדי לקצר תהליך זה, אתרים כגון i-BlockList.com שמור תיעוד של כתובות IP ידועות השייכות לארגונים שמשתמשים עשויים לרצות לחסום. בדרך זו מטפלים בטרחה של חיפוש אחר כל כתובת פרטנית. עם זאת המשתמשים משתתפים בתשלום קטן מדי חודש בכדי לגשת לשירות, ואנחנו בטוחים שרובם מסכימים שזה יהיה שווה להם.

VPN לעומת PeerBlock

ככל ששירות VPN יכול לעבוד בקלות באותה דרך ש- PeerBlock עושה, יש לו הרבה יותר תכונות להציע במונחים של הבטחת פרטיות מקוונת. עם VPN אתה מקבל יכולות נוספות המאפשרות להסתיר את כתובת ה- IP שלך, לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים, וגם להאיץ את החיבור שלך.

כיצד עובד PeerBlock כשמשתמשים בו לאירועים

מבחינה טכנית, PeerBlock חוסם רק כתובות IP באמצעות חומת אש. אבטחה מסוג זה איננה מספיקה כמעט כדי להגן עליך מפני כל מי שמעוניין לתקוף אותך או לגנוב את המידע האישי שלך בכל פעם שאתה סובל. הנה למה:

  • PeerBlock חוסם רק IP – כתובת ה- IP שלך היא כמו טביעת האצבע הדיגיטלית שלך באינטרנט. PeerBlock חוסם כתובות IP אחרות להתחבר אליך אבל לא באמת מסתיר את שלך. כתובת ה- IP שלך שנותרה גלויה פירושה שאתה פגיע לכל סוג של התקפה.
  • קשה לעקוב אחר כתובות IP – סוכנויות שבאמת מתכוונות לפקח על הפעילות המקוונת שלך רק צריכות להשיג כתובת IP חדשה מדי פעם כדי להישאר מחוץ לרשימת החסימה שלך..
  • ביצועי אינטרנט איטית – קיום רשימה ארוכה של כתובות IP חסומות עשוי להשפיע לרעה על מהירות הגלישה שלך. אתרי אינטרנט עשויים להיכשל בטעינה אם מספר לא קטן של נקודות המקור שלהם חסומים. גם אימה יכולה להיות מושפעת, מכיוון שמספר קטן יותר של כתובות IP להתחברות לאמצעים מצמצם את הגישה למארחים עבור קבצים מדליקים.
  • אין קידוד תנועה – השימוש ב- PeerBlock פירושו ש- ISP שלך יוכל לשים לב להיסטוריית הגלישה וההורדות שלך. כתוצאה מכך, בכל פעם שאתה מבקר באתרים מוגבלים, הם יכירו אותם.

בין כמה וכמה נושאים אחרים ש- PeerBlock לא מצליח לטפל בהם, החיסרון הגדול ביותר הוא שהאפליקציה טובה רק כמו ה- IP המופיע ברשימות השחורות. להתעדכן עם התיעוד של ה- IP-חסימה שעשוי להיות ממש קשה בגלל כמה קל לסוכנויות להשיג חדשים.

שימוש ב- VPN במקום PeerBlock

הדרך הטובה ביותר לקחת פיקוד על פרטיותך באופן מקוון היא להירשם לספק שירות VPN איכותי. לאחר שתעשה זאת, תקבל כתובת IP מרוחקת שתשמש במקום זו שלך. זה ימנע מכל אתר שאתה מבקר במעקב אחר המיקום שלך בפועל.

יש לנו גם רשימה מקיפה לאלו מכם שרוצים לחפש VPNs המתאימים ביותר לטרנינג. אתה יכול להסתכל על זה פה. תוכלו למצוא שירותים עם תכונות כמו מתגים להרוג, שבהם היסטוריית הגלישה שלך לא נחשפת למקרה שחיבור ה- VPN ייפול, כמו גם מדיניות “יומן אפס”, כאשר הספקים מבטיחים לך שאף אחת מהפעילות שלך לא תירשם. בכל מקום.

האם עלי להשתמש גם ב- VPN וגם ב- PeerBlock?

קיימים מספר דיונים ברשת לגבי השאלה אם שימוש בשני השירותים הוא רעיון טוב, אך אנו כאן חושבים שכדאי לקבל החלטה לאחר שתדע מה שניהם מציעים, ומה בדיוק אתה רוצה לעשות. אם אתה רוצה לחסום ספציפית כמה כתובות IP להתחבר למחשב שלך ושום דבר אחר, PeerBlock הוא הפיתרון האידיאלי שלך. כאמור, VPN מצויד יותר להגן על פרטיותך המקוונת בהשוואה ל- PeerBlock, ולכן אין שום סיבה שתצטרך להשתמש בשניהם בו זמנית.

VPN לעומת PeerBlock: מסקנה

הייתה תקופה ששירותים כמו PeerBlock היו בשימוש רב, אך מכיוון ששירותי VPN הגיעו למקום, חל שינוי רב ביחס למה שרוב האנשים היו מעדיפים. אנשים כבר לא רוצים למנוע מכמה IPs להתחבר לאינטרנט, הם רוצים את “החבילה המלאה” מבחינת האבטחה המקוונת. חיבור VPN תקין מבטיח להם הצפנה מלאה. כל עוד אתה בוחר ספק VPN אמין, תוכל לשמור לעצמך כל מה שאתה עושה באינטרנט.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me