דפדפן Tor זמין סוף סוף לאנדרואיד – להלן התקנתו

אם יש פעילות אינטרנטית אחת שכמעט כולם עוסקים בגלישה באינטרנט. אפילו כאלה שאינם מכירים אפליקציות ותכונות מתקדמות אחרות משתמשים באופן קבוע בדפדפני אינטרנט ובמנועי חיפוש כדי לחפש דברים באופן מקוון. אף על פי שהוא נמצא בכל מקום, הגלישה המקוונת חשופה גם לאיומים ופריצות. מכיוון שכולם עושים זאת, לשחקנים הרעים יש דרכים רבות למקד למשתמשים ולגנוב נתונים.


כיצד להתקין את דפדפן Tor ב- Android

כיצד להתקין את דפדפן Tor ב- Android

בין אם אתם מחפשים מוצרי איפור ובין אם אתם מחפשים אחר החדשות האחרונות פעילויות הגלישה שלכם הן תמיד ציבוריות אלא אם אתם משתמשים במצב הפרטי. גם אז אינך בטוח לחלוטין מכיוון שהאקרים עדיין יכולים לחטט בפעילויות שלך ולגנוב את הנתונים שלך.

כמובן שישנם מנועי חיפוש פרטיים אך הם לא מגיעים בחינם כמו Google Chrome או Mozilla Firefox.

לא כל כך אמין

למעשה, פיירפוקס נחשבת לאחת מדפדפני האינטרנט הבטוחים ביותר כיום, אך עדיין לא אמינה לרוב המשתמשים מכיוון שלכל חברת טכנולוגיה יש אינטרס מעומד מאחורי שירותים אלה..

איסוף נתוני משתמשים לרוב ללא הסכמה הוא אחד מאותם תחומי עניין. אין יותר מדי דפדפני אינטרנט, אם בכלל, שהשיגו את הפופולריות של דפדפן ה- Tor.

הדפדפן של פרויקט טור הפך ידוע לשמצה בכך שהוא מציע למשתמשים את הרמת האנונימיות הגבוהה ביותר. עד עכשיו זה היה זמין רק בשולחן עבודה ובמחשבים ניידים, אולם כעת בהתחשב בכך שרוב האנשים משתמשים בטלפונים שלהם כדי לגלוש באינטרנט Tor זמין כעת כאפליקציית אנדרואיד..

מה זה טור?

אם שמעתם על האינטרנט האפל, עליכם להכיר גם את דפדפן ה- Tor. הוא נקרא במקור דפדפן הבצל בגלל הקשר שלו לשכבות הבצל בצורה של רשת המתנדבים הגדולה המורכבת ממאות ממסרים..

בגלל זה, זה כמעט בלתי אפשרי עבור מישהו באינטרנט משטח לעקוב אחר נתיב התעבורה ברשת בדפדפן Tor.

היא מציעה את הרמה הגבוהה ביותר של אנונימיות וביטחון שניתן להעלות על הדעת על ידי מיסוך לחלוטין של זהותך ומיקומך, מניעת כל מעקב וטביעת אצבע.

בגלל רמה אנונימית זו, דפדפן התור השיג את ההשמצה הגדולה ביותר עם ממשלות מרבית המדינות. כמובן, אף ממשלה לא רוצה שאנשיה ישתמשו באינטרנט באופן אנונימי. אפילו לא הכי ליברטריאנים. 

הממשלה תמיד רוצה לעקוב אחר תנועותיהם באינטרנט מתוך כוונה לחסום כל תוכן שהוא לא מתאים או כדי לאסוף נתונים רגישים. דפדפן ה- Tor הוא מעבר ליכולתה של כל ממשלה בכל מקום בעולם המובילה לשמצה.

אמנם נכון כי משווקים שחורים דיגיטליים ופושעי רשת משתמשים באופן קבוע בסיוע של דפדפן ה- Tor לביצוע מטרות לא אתיות, אך זה נכון שגם הציבור הרגיל רשאי להשתמש בו כדי להישאר בטוח ואנונימי ברשת.

למעשה, לאור העלייה במספר האיומים המקוונים בימינו אנשים רבים החלו להשתמש בכלים אנונימיים כמו טור, VPNs, וסובלים פרטיים כדי להגן על הנתונים שלהם..

כיצד להתקין את דפדפן Tor ב- Android?

כעת, תוך התחשבות בצרכי המשתמשים הסלולריים, פרויקט Tor השיק גרסה לא גמורה של הדפדפן הידוע לשמצה לסמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד..

ניתן להוריד את האפליקציה מחנות גוגל פליי אך ניתן להוריד אותה גם כקובץ APK ישירות מאתר טור. מכיוון שהדפדפן עדיין במצב בטא ועם זאת להיות שלם הוא פועל בעזרת אפליקציית פרוקסי אחרת בשם Orbot. המפתחים מקווים שברגע שהדפדפן יושלם הוא יכול לעבוד לבד. עקוב אחר ההוראות הבאות הורד והתקן את דפדפן ה- Tor הרשמי באנדרואיד:

  1. במכשיר ה- Android שלך, הפעל את חנות Googe Play.
  2. בסרגל החיפוש, הקלד את דפדפן Tor עבור אנדרואיד (אלפא).
  3. לחץ על ‘התקן’ והמתן להשלמת תהליך ההורדה וההתקנה.
  4. כפי שציינו לעיל, תצטרך להתקין גם את Orbot במכשיר האנדרואיד שלך.
  5. לשם כך, פשוט הקלד את ‘Orbot: Proxy with Tor’ בשורת Play Stor Stor.
  6. כעת התקן את Orbot.
  7. לאחר שתוכנן להתקין בהצלחה גם את טור וגם את אורבוט במכשיר האנדרואיד שלך, תוכל להשתמש בדפדפן ה- Tor בסמארטפון שלך..

במקרה שלא תרצה להשתמש בחנות Google Play כדי להתקין את טור, תוכל להוריד אותו דרך אתר Tor הרשמי במקום זאת. אל תהסס לבדוק את החלופות הבולטות של דפדפן ה- Tor למקרה שהמכשיר שלך כרגע לא תומך ב- Tor או אם אתה פשוט מחפש שיטה אחרת להגן על פרטיותך המקוונת..

Tor עיין בתכונות אנדרואיד

להלן רשימת תכונות שתוכל ליהנות מהן לאחר שהתקנת את דפדפן ה- Tor במכשיר ה- Android שלך.

סורקי בלוקים

דפדפן Tor מבודד כל אתר בו אתה מבקר כך שעוקבים ומודעות של צד שלישי לא יוכלו לעקוב אחריך. קובצי Cookie מתנקים אוטומטית לאחר סיום הגלישה.

להגן על מעקב

מנע ממישהו שצופה בחיבור שלך לדעת באילו אתרים אתה מבקר. כל מי שעוקב אחר הרגלי הגלישה שלך יכול לראות שהוא משתמש ב- Tor.

התנגדות הדפסת אצבעות

Tor שואף לגרום לכל המשתמשים להיראות זהים, לכן דפדפן Tor עבור אנדרואיד מקשה עליכם לטביעת אצבע על סמך מידע הדפדפן והמכשיר שלכם..

קידוד רב שכבתי

כשאתה משתמש בדפדפן Tor עבור אנדרואיד, התנועה שלך מועברת ומוצפנת שלוש פעמים כשהיא עוברת ברשת Tor. הרשת מורכבת מאלפי שרתים המנוהלים על ידי מתנדבים המכונים טור ממסרים.

לחלוץ באופן חופשי

באמצעות דפדפן Tor עבור אנדרואיד אתה רשאי לגשת לאתרים שספק שירותי האינטרנט המקומי שלך חסם.

היתרונות של טור

ישנם כמה יתרונות של שימוש בשירות כמו טור. לא בלי סיבה שטור הפך להיות כל כך פופולרי בקרב כל משתמשי האינטרנט שרוצים להישאר אנונימיים ברשת.

אנו כבר יודעים שטור מסתיר את המיקום והזהות המקוריים באופן שמאפשר לאף אחד לפענח את מי שאתה באמת.

יש כל כך הרבה שכבות של רשתות בדפדפן טור שזה דורש מישהו עם מיומנות וסבלנות יוצאת דופן לפרוץ לתוכו. עד כה זה לא היה אפשרי.

חלק מהיתרונות האחרים בשימוש בדפדפן Tor הם:

כל הגששים חסומים אוטומטית על ידי דפדפן Tor. עוגיות שאתרי אינטרנט אוספים על מנת לשפר את חוויית המשתמש למעשה עוקבים קטנים היושבים על מכשיר המשתמש ומספרים לאתר את כל מה שהמשתמש עושה באופן מקוון או לא מקוון.

כשאתה משתמש בדפדפן Tor כל ביקור באתר כלשהו מבודד, כך שהעוקבים והפרסומות הממוקדות לא יכולות לעקוב אחריך מכיוון שעוגיות מפנות את התנועה שאתה סוגר את הדפדפן.

טור הוא העסקה האמיתית

באמצעות דפדפן Tor אתה יכול גם למנוע ריגול אחר. מהממשלה להאקרים לשכנתך הסמוכה אף אחד לא יכול לפקח על פעילויות האינטרנט שלך.

אם הם ינסו לעשות זאת, כל מה שהם יראו זה שאתה משתמש ב- Tor. גם טביעות אצבעות אינן אפשריות בדפדפן Tor. בקיצור, טור שומר על עצמך ועלום אנונימי בכל דרך. בכל הנוגע לבטיחות באינטרנט, לטור יש הרבה הבטחות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me