מדוע טורנטרים צריכים להשתמש ב- VPN

למרות שלרוב המשתמשים מודעים לכך שיש להשתמש ב- VPN בזמן סיקור, עובדת העניין היא שמדובר בכפייה. זה מודגש עם כיבוי הטורנטז 2 ו- KickassTorrents לאחרונה. אלה היו שני אתרי הטורנט המובילים שבהם ביקרו גולשי האינטרנט. VPNs נדרשים לסיבוב מהיר מהיר כמו גם לקבלת יתרונות אחרים כגון רוחב פס בלתי מוגבל, חיבורים מוצפנים לגלישה מוסתרת ואנונימית, היעדר מידע ביומן ועוד..


מדוע טורנטרים צריכים להשתמש ב- VPN

מדוע טורנטרים צריכים להשתמש ב- VPN

מדוע להשתמש ב- VPN?

הבחירה הנכונה עבור VPN או רשת פרטית וירטואלית הפכה קשה למדי בימינו. זה רק בגלל שיש יותר מדי אפשרויות. הרבה VPN בחינם חסרים את אפשרויות המפתח והתכונות שמקשות על ביצוע משימות פשוטות, ומשאירים לבד משהו מתקדם יותר כמו הורדת, סטרימינג ו / או זריעת טורנטים..

כיבוי של KAT או KickassTorrents – מספר 69 במצעד הפופולרי של האתרים הפופולריים ביותר באינטרנט הוא סיבה מוצקה מדוע יש להשתמש ב- VPN בזמן סיבוב. KAT הושבת מכיוון שמישהו עם כתובת IP דומה ניגש ל- KickassTorrent ולדף הפייסבוק של אפל. זה פינה את הדרך לממשלת ארה”ב הנוכחית לתפוס מספר תחומים של KickassTorrent. הרשויות גם ניסו להסגיר את בעל האתר ושני חברי אתר מובילים נוספים לארצות הברית בכדי לעמוד לדין. זו שוב סיבה מוצקה נוספת לכך ששימוש ב- VPN כדי להסתיר כתובת IP הוא חובה.

VPNs לטרנינג

פגיעות אגרסיביות אחרונות הובילו לסגירה מוקדמת של אתרי אינדקס רבים של סיקור. להורדות אף נשלחו הודעות אזהרה המאיימות על קנסות ואף מאסר אם ינסו לגשת לאתרים כאלה.

אז זה מה ש- VPN שלך הולך לעשות בשבילך: זה יסתיר את כתובת ה- IP האישית שלך תוך ניתוב התנועה שלך דרך השרתים שלה. לפיכך, המיקומים שלך יופיעו ככתובת דינאמית אחת המופיעה ממיקומים מרובים ברחבי העולם. רק וודא שבבחירת ה- VPN הוא מגיע עם התכונה CDP (הגנת טיפת חיבור) או מניעת דליפת DNS. במקרה של סיקור, ספק ה- VPN צריך לתמוך בשירותי ביטורנט.

תוכל גם לבחור בכלי הגנה עבור כתובת ה- IP שלך. זו תהיה חומת אש שתחסום את כל כתובות ה- IP שאינן רצויות ומונעת שולחי דואר זבל, סנוברים ומפרסמים להתחבר למחשב אם יש להם כוונות זדוניות..

יתר על כן, הקשר שלך נשמר גם מרשימת השחורים המוגדרת כברירת מחדל שיצרו תומכי סיקור. עיין בטורנטים על ידי הפעלת כלי ההגנה של כתובת ה- IP ו- VPN והמשך בחיפוש הטורנטים. פרוקסי חינם או שירות Tor עשויים לשמש גם לחיפוש תוכן.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

אם אתה צריך לבחור VPN מתאים להתבגרות שלך, כמו גם לשימוש רגיל, בחר בין ExpressVPN, CyberGhost,  או IPVanish. אלה מאמינים שיעזרו לכם להוריד טורנטים באופן אנונימי ולהגן על האינטרסים שלכם מצד סוכנויות וממשלות. לאחרונה סקרנו את שירותי ה- VPN המובילים בנושא סיקור אנונימי. בקיצור, הנה VPNs הטובים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בכדי לגלוש באינטרנט באופן פרטי.

חקר מקרה

למעשה כל קליק שמתבצע באופן מקוון בזמן סיבוב נרשם או נצפה על ידי האקרים, שרתי ממשלה, חברות מדיה עוצמתיות ורמאי DMCA. זה קרה שלאחרונה, פטרון רגיל של EverydayElectronics שלא השתמש ב- VPN מתאים נתן סטירה בהודעה של DMCA. במקרה אחר, CNSE או הכבלים Network Starz Entertainment, ביתם של פאוור – סדרת הלהיטים מ- 50 סנט, שלחו הודעת הסרה מטעם ה- DMCA לרשת האינטרנט של המשתמש. נטען כי ספק שירותי האינטרנט האמור הוריד וזרע את המפרשים השחורים, סדרה נוספת של חברת Starz.

עם זאת, האירוניה הייתה שהמשתמש לא הוריד סיקור מאז 2014. יתר על כן, ככל שהוריד סיקור, זה נועד למוזיקה באופן ספציפי ולא לסרטים או לתוכניות טלוויזיה..

למרות ש- Starz ביקש להפסיק את שיתוף החומרים האמורים ולהסיר את הקובץ באופן מיידי, הדבר לא היה אפשרי מכיוון שהקובץ מעולם לא היה ברשות המשתמש. התבקש לחסום גישה ושיתוף של חומרים מפרים כאלה או כל חומר אחר של Starz על פי חוקי זכויות היוצרים.

במקרה אחר, חבר המושבעים הפדרלי מבוסס וירג’יניה מצא כי ספק שירותי אינטרנט אמריקאי, קוקס תקשורת אשם בהפרות זכויות יוצרים, הוטל עליה לשלם 25 מיליון דולר כפיצוי ל- BMG, מפרסם מוזיקה. על פי ה- BMG, נטען כי מנויי קוקס ביצעו אלפי הפרות של זכויות יוצרים, בעוד קוקס נמנע מלעשות הכל כדי למנוע או למנוע מפירטיות..

עם זאת, בארה”ב לא סביר ש ספק שירותי האינטרנט שלך ינתק אותך מטעמי פיראטיות. עם זאת, הדבר עשוי להשתנות עם התוצאה של המקרה הספציפי הזה. החיסרון הבולט השני הוא שאם קוקס אחראי לבסוף, הוא עשוי לתבוע ישירות את כל המפרים הפיראטיים.

זה בפני עצמו מראה מדוע וכיצד השימוש ב- VPN אמין שומר על נתונים חסויים ורגישים שלך מאובטחים, בטוחים וחשוב מכך, אנונימיים לחלוטין..

מדוע טורנטרים צריכים להשתמש ב- VPN – מחשבות סופיות

לאחר שאתה מחובר לשרת VPN, עבור אל WhatIsMyIP.network ובצע ובדוק את כתובת ה- IP. באופן אידיאלי, זה צריך להיות שונה מכתובת ה- IP שסופקה על ידי ספק האינטרנט שלך ולהנותב ממקומות אחרים. ברגע שאתה בטוח באבטחתך ואנונימיותך, התחל להוריד את הקובץ הדרוש מ- Bittorrent.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me