כיצד לבטל חסימה של אתרי טורנט בהודו באמצעות VPN או פרוקסי

איך החופשה שלך בהודו? ראיית אתרים במדינה די מדהימה, לא? עם זאת, הגלישה באתר יכולה להיות מעט מפחידה בגלל צנזורה אינטרנטית כבדה. האם ידעת ש מאות אתרי אינטרנט נחסמו על ידי ספקי שירותי האינטרנט שם? זה כולל אתרי סיקור כמו מפרץ הפיראטים, טורקי קיקאס וטורנטהאונד. אל תדאג, אם אתה מסתמך על סיבוב רב, אתה עדיין יכול גש לאתרים אלה בעזרת א VPN. במאמר זה, אני אראה לך איך הצלחתי לעקוף את הבלוקים האלה ו גש לאתרי סיקור בהודו. עקוב אחריי.

כיצד לבטל חסימה של אתרי טורנט בהודו באמצעות VPN או פרוקסי

כיצד לבטל חסימה של אתרי טורנט בהודו באמצעות VPN או פרוקסי

טורנטים חסומים בהודו – מבט על הנושא

הודו מנסה לעשות זאת תפסיק עם פירטיות, מה שעלול לפגוע בהכנסות של כמה חברות מודאגות. דמיין אם אתה יכול להוריד מופע זמין ב- Hotstar. בדרך זו החברה תאבד את המנויים שלה אשר פונים לאתרי אינטרנט בחינם במקום השירותים שלה.

זה רק חצי מזה. הממשלה עובדת עם ספקיות מקומיות והוראות בית המשפט להן לאסור אתרים אלה. לאחרונה, דיווחים קובעים שבדיוק כאשר אתה מבקר בכתובות אתרים חסומות אלה, אתה עלול לקבל עונש מאסר של שלוש שנים. להוסיף דובדבן מריר מלמעלה, תהיה נקנס בסביבות Rs 3 lakh. למקרה שאתה תוהה, זה יותר מ 4000 $.

אם תנסה לגשת לאתרי סיקור או לכל סוג אחר של כתובת אתר חסומה בהודו, תקבל הודעת אזהרה זו:

“כתובת אתר זו נחסמה תחת הוראות הרשות הממשלתית המוסמכת או בציות להוראות בית משפט בעל סמכות שיפוט מוסמכת. צפייה, הורדה, הצגה או שכפול של עותק בלתי חוקי של התוכן תחת כתובת אתר זו ניתן לעונש כעבירה על פי חוקי הודו, לרבות אך לא מוגבלת רק לפי סעיפים 63, 63-A, 65 ו- 65-A לחוק זכויות היוצרים, 1957 הקובעים מאסר למשך 3 שנים וכן קנס של עד Rs. 3,00,000 / -. כל אדם הנסער מחסימה כזו של כתובת אתר זו רשאי ליצור קשר ב [מוגן בדוא”ל] אשר יעביר לך בתוך 48 שעות את פרטי ההליכים הרלוונטיים לפיהם תוכל לפנות לבית המשפט הגבוה או הרשות הרלוונטית לצורך פיצוי התביעות שלך. “

היזהר במיוחד ו לנקוט אמצעי זהירות נאותים לפני שתתחיל להוריד טורנטים במדינה. אני הולך לעזור לך למען שמירה על חופש באינטרנט. המשך לקרוא וגלה.

מה זה VPN?

א רשת וירטואלית פרטית הוא כלי אבטחה ש מסתיר את זהותו של המשתמש תוך כדי גישה לאינטרנט. תוכנת אינטרנט חזקה זו יוצר חיבור בטוח ומוצפן דרך רשת פחות מאובטחת, למשל, בתי קפה, שדות תעופה וכדומה.

כאשר אתה מחובר ל- VPN, שלך התנועה תוגן באמצעות נהלי אבטחה ברמה גבוהה ופרוטוקולי מנהור. כתוצאה מכך, כל מה שתשלח או תקבל יוגן מפני כל איום סייבר אפשרי שעלול למקד למכשיר שלך.

מצד שני, VPN מסתיר גם את זהות המשתמש. זה עושה את זה עד מסתיר את כתובת ה- IP שלהם ו החלפתו בזמנית זמנית כל עוד חיבור קיים.

על ידי הסתרת הזהות המקוונת שלך, אתה מגיע ל נראה שהוא גולש מכל מדינה שהיא בעולם תלוי היכן ממוקם השרת שאליו אתה מחובר. מכאן שתוכלו לעשות זאת גש לתוכן המקוון הבלעדי של האזור למרות שהותו פיזית בחו”ל. לא רק זה, אלא שאתה גם נמנע מהרגלי הניטור של ספק שירותי האינטרנט שלך.

תן לי דוגמה. אם אתה מתחבר ל- a שרת בארה”ב, אתה מקבל גישה רשת נטפליקס, הולו, HBO ורשת ארה”ב. אם השרת ממוקם בבריטניה, ה- BBC iPlayer, ערוץ 5 ו- Sky Go הם התוכן שאתה מקבל. רואים? זה די פשוט.

כיצד לגשת לאתרי טורנט חסומים בהודו באמצעות VPN

קח את זה ממישהו שיודע, ביקור באתרי סיקור ללא כלי אבטחה מתאים הוא די מסוכן. אינך רוצה להוריד תוכן ולסכן את החופש שלך. לכן אתה צריך להשתמש ב- VPN כדי בקר באתרים אלה באופן אנונימי. הבה נבחן כיצד לעשות זאת להלן:

 1. לפני שאני מתחיל, זו לא עבודה עבור VPN בחינם. אז בחר VPN אמין והירשם לשירותם. אני מאוד מציע ExpressVPN. 
 2. ברגע שאתה יוצר חשבון, הורד והתקן את יישום ה- VPN שלהם במכשיר שאליו ברצונך לגשת לאתרי סיקור.
 3. הפעל את האפליקציה ו- להתחבר לשרת כלשהו. ככל שהשרת קרוב יותר, כך מהירות החיבור שלך מהירה יותר.
 4. עכשיו, כדי להבטיח שאתה אנונימי לחלוטין, בקר באימות ה- IP הזה ולבדוק אם התקיים חיבור.
 5. שלך החיבור מאובטח עכשיו ו יש לך כתובת IP מצופה.
 6. עבור אל כל אתר הסיקור שתרצה הורד כל מה שתרצה, ללא סיכון.

אני לא יודע אם שמת לב, אבל יעצתי לך לא להשתמש ב- VPNs בחינם. במצב מסוכן כמו זה, VPNs בחינם אינם אמינים. א דליפת DNS פתאומית עלולה להתרחש ו תיפגע לחלוטין.

שלא לדבר על כך שהם עשויים אסוף את הנתונים שלך ומכור אותם לחברות אחיות לצורך הכנסות. אחרת איך אתה חושב ששירות בחינם משלם עבור השרתים שלו? הנתונים הפרטיים שלך הופכים למקור ההכנסה העיקרי שלהם.

ה- VPN הטובים ביותר לגישה לאתרי טורנט אסורים בהודו

בחירת ה- VPN הנכון לתפקיד זה די מפחיד אני יודע. למדינה יש חוקים נוקשים וכל טעות לא נכונה עלולה לגרום לך לצרות. לכן כדאי לשקול השקעה ב- VPN שעובד טוב בהודו. 

יש שם עשרות VPNs שמתיימרים לעשות את העבודה כמו שצריך. עם זאת, על סמך הניסיון שלי, החלק “ללכת ברגל” חסר. ראיתי ובדקתי הרבה VPNs בשנותיי ונתקלתי בכמה די חזקים. זו הסיבה שאני כל הזמן אומר לך שאתה בידיים טובות. להלן תמצא א הטבלה המורכבת מארבעה VPNs המובילים בעולם. 

לספקים מובילים אלה יש תכונות פרטיות אשר ישאירו את זהותך מוסתרת כל העת. מ הרוג לעבור למדיניות קפדנית ללא יומן, הפרטיות שלך חשובה. מדיניות יומן אפס מבטיחה שהחברה לא תשמור נתונים על לקוחותיה. למזלנו, ל- VPN הללו יש את זה.

שלא לדבר על העובדה שהם לעבוד במדינות מצונזרות מאוד כמו סין ואיחוד האמירויות. אם הם יצליחו לעקוף את המגבלות של מדינות אלה, הודו תהיה חתיכת עוגה. הנה הם.

קישור ספק RankVPN
דרגהספק vpn
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אפליקציות לכל המכשירים שלך
 • תמיכה חיה 24/7

בקר ב- ExpressVPN

דרגהספק vpnבקר ב- BulletVPN

דרגהספק vpnבקר ב- NordVPN

4ספק vpnבקרו ב Surfshark

רשימת אתרים שנחסמו בהודו על ידי Airtel & וודאפון

הממשלה ההודית לצד ספקי שירותי הודי כגון Airtel, Vodafone ו- MTNL לעבוד ממש קשה ל חסום אתרי סיקור באזור. חלק מהמשתמשים שמורידים תוכן כזה אינם מזיקים. כל מה שהם רוצים לעשות זה להשיג קובץ מסוים בחינם, מה הפגיעה בזה. לאחר שתסיים את המדריך הזה תוכל לעשות זאת בקלות. נכון לעכשיו, הנה אתרי האינטרנט המובילים בהודו חוסמים גישה:

 • RIsbb
 • מפרץ הפיראטים
 • שוש
 • Softarchive
 • ביטורנט
 • Spacemov
 • איזוהונט
 • KickAss טורנטים
 • TorrentProject
 • ויוז
 • הורדות מבול
 • טורנץ
 • H33t
 • זמן הפופקורן

האם אוכל להשתמש בפרוקסי לביטול חסימת אתרים אסורים בהודו?

בתיאוריה, שימוש פרוקסי יכול להעניק לך גישה לכמה אתרים חסומים. עם זאת, פרוקסי הוא לא בטוח לשימוש. בנוסף, זה לא מסתיר את כתובת ה- IP שלך ולא מצפין את התנועה שלך. לכן ספק שירותי האינטרנט שלך עדיין יוכל לראות באילו אתרים אתה מבקר. אם אתה רוצה לגשת באופן מאובטח לאתר, השתמש רק ב- VPN.

כיצד לבטל חסימת אתרים שנאסרו בהודו – מסקנה.

פרטיות ואבטחה באינטרנט זה הכל בימינו. חלקנו מסתמכים מאוד על סיקור כדי לגשת לתוכן רב. מדוע לשלול זכות כזו? אם אתה גר בהודו ואתה חולה על המגבלות שהמדינה שלך אוכפת עליהן, להירשם עם ספק כמו ExpressVPN. תאמין לי, אתה תסתכל באינטרנט בצורה אחרת לגמרי. אל תשכח ליידע אותי אם מדריך זה עזר לך לפתור את הבעיה שלך. ברגע שתקבל את קובץ הסיקור הראשון שלך, תן לי צעקה.

* הצהרת אחריות: מאמר זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד. איננו מכניסים, מקדמים או מעודדים פעילות כלשהי פלילית או בלתי חוקית בשום דרך. מעשיך הם באחריותך. אנא בדוק את החוקים המקומיים שלך בנוגע לשטף זרם ופיראטים. שימו לב שאיננו מארחים תוכן פירטי באתר זה.

פוסטים קשורים

 • מהי VPN ללא מדיניות יומנים - מדוע זה חשוב?

  מהו VPN ללא מדיניות יומנים – מדוע זה מכריע?

  אין תגובות | 19 בדצמבר 2017

 • 25,000 חשבונות הפיס לאומיים בבריטניה פרצו

  25,000 חשבונות הפיס לאומיים בבריטניה פרצו

  אין תגובות | 30 בנובמבר 2016

 • כיצד לאבטח את הרשת הביתית שלך באמצעות חיבור VPN אחד

  כיצד לאבטח את הרשת הביתית שלך באמצעות חיבור VPN אחד

  אין תגובות | 14 בפברואר 2018

 • שמירה על ביטחון מקוון על ילדיכם - 6 דברים שתוכלו לעשות

  שמירה על ביטחון מקוון על ילדיכם – 6 דברים שתוכלו לעשות

  אין תגובות | 15 בפברואר 2018

על הסופר

צ’ארלס

גאדג’טים זורמים חנון. מעוניין בכל דבר קטן שיש לדעת על עקיפת מגבלות אזוריות. מאמין מושבע בזכות להגן על פרטיות מקוונת. צ’ארלס סקר גם המון ספקי שירותי VPN ויודע להפריד בין התפוחים הטובים לבין התלויים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me