תיקיית רשת VPN באג הופכת את השירות לא בטוח

האם בטוח להשתמש בתוכנת VPN של Hotspot Shield? בעידן האיומים ברשת, משתמשי האינטרנט מוכנים להשתמש בכל האמצעים הקיימים כדי להגן על עצמם. הם אפילו מוכנים להוציא כסף מהגנה על עצמם מפני הגנה מקוונת ושמירה על המידע הרגיש שלהם מפני האקרים ומפושעי סייבר אחרים. מספקי שירותי האינטרנט שלנו, לסוכנויות ממשלתיות ועד לשכנתנו הסמוכה, כל אחד יכול בקלות לחטט אחר המידע הפרטי שלנו באופן מקוון. האיום של תוכנות זדוניות איננו פחות. זו הסיבה שרשתות וירטואליות פרטיות הפכו כל כך פופולריות בימינו, גם כאשר אינן טכנולוגיה חדשה. למרות שהיה קיים זמן רב, VPNs פופולריים מתמיד כיום. זה מגיע בתקופה בה האיומים רק הולכים וגדלים בקפיצות.


תיקיית רשת VPN באג הופכת את השירות לא בטוח

תיקיית רשת VPN באג הופכת את השירות לא בטוח

VPNs הם מדהים

VPNs הם כלי שימושי. לאחר התקנתו במכשיר שלכם, VPN מסוגל להסוות את כתובת ה- IP שלכם כדי להסתיר את זהותכם, לעזור לכם לעקוף צנזורה באינטרנט על ידי זיוף המיקום שלכם, ושמירת הנתונים שלכם מוצפנים ומוגנים מפני פושעי רשת..

כרגע אין אלטרנטיבה טובה יותר ל- VPN בכל הקשור לשמירה על פרטיותך המקוונת. יש VPNs בתשלום וכאלה שמגיעים בחינם או במחיר נמוך להפליא. אם אתה מתקין מכשיר VPN פרימיום במכשיר שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל הגנה מכל הסיבוב מפני איומים חיצוניים.

אבל מה אם ה- VPN עצמו הופך אתכם לפגיעים לאיומים מקוונים?

זה המצב ב- Hotspot Shield VPN, רשת פרטית וירטואלית פופולרית שמשמשת משתמשים רבים באינטרנט. לאחרונה התברר שתוכנת ה- VPN סובלת מפגיעות המאפשרת להאקרים ופושעי סייבר לזהות את מיקום המשתמש. המשמעות היא שהבאג שבתוכנה אינו מאפשר להסוות את כתובת ה- IP של המשתמשים. זהו פגם עצום עבור VPN. זו אינה הפעם הראשונה שמגן Hotspot נכנס תחת אור הזרקורים מהסיבות הלא נכונות. עוד בשנת 2017 הם נתפסו ומוכרים את נתוני המשתמשים שלהם למפרסמים של צד שלישי. 

הפגם הזה התגלה לראשונה על ידי פאולוס ייבלו, חוקר אבטחה, שהבחין כי החיידק עומד מאחורי הדלפת נתוני משתמשים רגישים, הכוללים את המדינה בה נמצא המשתמש ושמות רשת ה- Wi-Fi שלהם. יתכן שהבאג מדליף מידע מזהה יותר, אם כי עדיין לא ברור.

עם זאת, הנתונים שמודלפים מספיקים בכדי לאפשר לצד שלישי לאתר את המיקום המדויק של המשתמש. זה יכול גם לאפשר להם לקבוע את כתובת ה- IP בפועל של המשתמש. ברגע שנחשפת כתובת ה- IP של משתמש, אין עוד פרטיות. אפילו לאחר השימוש ב- VPN, משתמשי Hotspot Shield עשויים להיתקל בסכנות כאלה.

עלי הבאג שחשפת

העובדה שאפשר לנצל את הבאג בתוכנה כדי לגלות את שם רשת ה- WiFi וכתובת ה- IP של המשתמש אושרה על ידי מספר אנשים. החדשות הן מכה גדולה לשירות VPN שאמור לשמור על נתוני משתמשים בטוחים ואנונימיים, במקום לדלוף מידע מזהה.

על מנת להישאר בטוחים באינטרנט, מומחים ממליצים לאנשים להשתמש ב- VPN המאפשר רק חיבורים יוצאים לאינטרנט. חשוב מאוד לוודא כי ה- VPN בו אתה משתמש או מתכנן להשתמש אינו מאפשר חיבורים נכנסים. יש להתרחק מ- VPNs שמתקינים שרתי פרוקסי ומאפשרים חיבורים נכנסים מכיוון שחיבורים נכנסים מאפשרים לצדדים שלישיים לקבל גישה למכשיר שלך.

שום דבר אינו חופשי

והכי חשוב, המשתמשים חייבים תמיד לבחור VPN בתשלום נחשב, במקום לבחור שירותים בחינם. מרבית ה- VPN החינמי והזול ביותר שומרים על הצף על ידי איסוף ומכירת נתוני משתמשים לצדדים שלישיים.

למרות שמפתה לבחור בהתחלה משהו בחינם או זול, הדבר מסכן את הנתונים הרגישים שלך. נמצא כי VPNs רבים בחינם או זולים נמצאים כמתעדים באופן לא מוסרי בנתוני משתמש. חלקם אף מוכרים כתובות IP של משתמשים ואוספים בסתר פרטים אישיים למכירה לצדדים שלישיים.

קיצור ההבטחה שהגיע נכון לחצי!

בטח שמתם לב ש- VPNs בחינם נתמכים על ידי מודעות. זו הסיבה שהם אוספים נתוני משתמשים – למכירה לשותפי פרסום שמשלמים להם עבורם. ככה VPNs בחינם מקיימים את העסק שלהם. Hotspot Shield הוא VPN חינמי, שגם הוא פופולרי מאוד. עם זאת, בקיץ האחרון זה היה בצרות. נמצא כי הוא רושם נתוני משתמש לאחר הבטחת אנונימיות ושירות ללא התחברות. מה שמדאיג עוד יותר הוא שמעל ל -50 מיליון איש הורידו את אפליקציית Hotspot Shield מחנות Google Play בלבד!

בחר בחוכמה את שירות ה- VPN שלך כדי לשמור על בטיחות הנתונים שלך באופן מקוון.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map