מהו מתג הרג של VPN?

אחד האיומים הגדולים ביותר שאנשים המשתמשים ב- VPN כדי להגן על הפרטיות והביטחון המקוונים שלהם הוא האפשרות שחיבור ה- VPN שלהם נופל במפתיע. דברים מסוג זה קורים ללא ציפייה ויכולים לגרום לבעיות רבות, במיוחד אם העבודות שמתבצעות רגישות מאוד באופיין.


מהו מתג הרג של VPN?

מהו מתג להרוג VPN?

אם חיבור VPN נופל, הוא משאיר את כתובת ה- IP של המשתמש חשופה, כלומר אם הוא עבר דרך אתר מוגבל גיאוגרפי, בעלי האתר יגלו שהוא אכן מחוץ לאזור המותר והמשיכו לחסום אותו. אם היה לך סרט שאולי הזרמת, קובץ מדיה שאולי הורדת או משחק שאולי היה משחק, אז כל המקרים האלה נעצרים.

מה זה VPN Kill Switch?

חלק מספקי ה- VPN העדיפים את פרטיות המנויים שלהם ואבטחתם הגישו תכונה שמכבה אוטומטית את חיבור האינטרנט של המשתמש בכל פעם ששירות ה- VPN שלהם יורד. הם כינו את זה כמתג להרוג האינטרנט שלהם, או במקרים אחרים, מתג ההריגה של VPN. יש גם תוויות אחרות. CyberGhost קוראים לתכונה שלהם ‘משמר החיבורים’ בעוד ExpressVPN מכנה אותה ‘מתג הרצת נעילה ברשת’. בעוד שהשמות עשוי להיות מעט שונה משירות VPN אחד לשני, האופן בו הוא פועל הוא זהה. במקרה שחיבור ה- VPN שלך ייפול פתאום ללא הפרעה שלך, גם הגישה שלך לאינטרנט תנותק. המשמעות היא שהפרטיות שלך תהיה מוגנת בכל עת גם אם חיבור ה- VPN שלך ייפול פתאום.

רשתות VPN המציעות מתגי הרג

כאמור, ספקי VPN הופכים רגישים יותר לצורכי הלקוחות שלהם, ולכן הם מציעים יותר ויותר שיטות למנוע התקפות על המכונות שלהם. הרמות בהן פועלות מערכות כאלה נעות באופן שונה מבחינת קידום, אך מהרשימה שלהלן תוכלו למצוא ספקים שמתגי ההריגה שלהם בטוחים לבעוט פנימה מייד לאחר שהפרסום בחיבור האינטרנט של המשתמש:

 • ExpressVPN
 • CyberGhost
 • NordVPN
 • VyprVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט
 • IPVanish
 • HideMyAss

האם מתג ההרג של VPN יופעל באופן אוטומטי?

בהתבסס על ספק ה- VPN שלך, יש כאלה ואילו אחרים לא. לרוב, תצטרך להיכנס להגדרות האפליקציה כדי להפעיל את הפיצ’ר. לדוגמא, VyprVPN מספק כרטיסייה תחת “חיבור”, שם תוכל לבחור כיצד ברצונך שאפשרויות המתג יסתדרו עבורך..

מאותה כרטיסייה ממש, משתמשים רשאים לבחור את סוג המצבים שבהם הפונקציה אמורה להיות מסוגלת לעבוד. VyprVPN מציע שתי רמות: רמת היישום, שבה המתג נדלק כאשר חיבור ה- VPN שלך פעיל וחיבור האינטרנט שלך נכבה, ורמת המערכת, שם המתג שוב מופעל כשאתה מחובר ל- VyprVPN אך אין לך היישום פועל.

מצד שני, תכונת מתג ההריגה באינטרנט של ExpressVPN מופעלת ברגע שאתה לוחץ על “התחבר”.

הגורמים המובילים להתנתקות תכופה

ישנן מספר סיבות לכך שספק ה- VPN שלך עשוי לכבות את פתאום. לעתים קרובות, סיבות מסוג זה הן דבר שלקוחות VPN רגילים היו מודעים אליו, ובדרך כלל דורשים רמת ידע טכני לעבור איתם..

 1. בחירת פרוטוקול VPN: חלק מההגדרות המוגדרות מראש על ידי הספק שלך עשויות להזדקק לקצת ציוצים כדי לשפר את הביצועים. יתכן ואחת מההגדרות הללו קשורה לפרוטוקול VPN שנבחר. ExpressVPN למשל ממליץ למשתמשים לעבור לפרוטוקול TCP במקום UDP ברירת המחדל. זה, לדבריהם, אמור לגרום לחיבור יציב ואמין יותר.
 2. חוזק איתות ירוד / רשת צפופה: חוזק חיבור האינטרנט שלך משפיע ישירות על הביצועים של שירות VPN שלך, מכיוון שהחיבור לשרתים נוצר דרך האינטרנט. אם אפוא חיבור ה- Wi-Fi שלך לא חזק כל כך, או אם הוא ממשיך לבוא ולהמשיך, אז בסופו של דבר החיבור שלך לרשת ה- VPN שלך יופרע ויותיר אותך פגיע להתקפות או גניבת נתונים.
 3. הגדרת נתב / חומת אש: אם אתה כל הזמן באינטרנט, צפוי שתקדימה תגדיר כמה צעדים שהם מעבר למה ש- VPN יכול לעשות כדי להבטיח את ההגנה והפרטיות שלך באופן מקוון. אמצעים כאלה כוללים הגדרת אנטי-וירוס, חומת אש או תוכנית אנטי-ריגול כלשהי. אם בעיות החיבור שלך נמשכות, ייתכן שתרצה להוסיף לרשימה שלך את חיבור ה- VPN כחריג מכל המקורות הסבירים האחרים לתוכנות זדוניות ווירוסים..

האם רשתות VPN אמינות באמת?

התשובה לשאלה זו באמת תלויה בספק השירות שאתה מגייס. עם זאת, ידוע כי חברות שבבעלותן השרתים שלהן (במקום להעסיק חברות של חברות צד שלישי) הן אמינות ביותר, עם קשרים שכמעט ולא מופרעים. לדוגמה המדגם שלנו של ספקי שירותי ה- VPN המובילים, יכול להבטיח למשתמשים שלהם זמן עבודה של 99.99%. הם כוללים:

 • ExpressVPN
 • IPVanish
 • CyberGhost
 • NordVPN
 • VyprVPN

ידוע ששירותי VPN בחינם אינם אמינים באותה מידה כשמדובר בקישוריות מובטחת. זה לא אמור להפתיע גם לגלות שרוחב הפס שלהם יהיה מוגבל כמו רוב החברות האחרות, ולכן מגביל את מספר החיבורים שניתן ליצור.

מסקנה מדוע אתה צריך להשתמש במתג הרג של VPN

הבטחה שלספק ה- VPN שבחרת יש תכונה של מתג להרוג מעניקה לך קצת שקט נפשי בידיעה כי זהותך לעולם לא תיפגע אפילו לאחר תקלה פתאומית של שירות ה- VPN שלך. בדרך זו, בין אם אתה מבצע עסקאות באופן מקוון, או מבקר באתרים או אפליקציות מצונזרות, אתה תהיה בטוח ובטוח בידיעה שהחיבור שלך לא יורט..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map