ExpressVPN לעומת PureVPN

ExpressVPN לעומת PureVPN: איזה ספק שירותי VPN עדיף? בחירה בין שני המתמודדים המובילים בענף מוכווני שירותים מעולם לא הייתה קלה במיוחד אם לשניהם יש רקורד של ביצועים ברמה גבוהה וקבוצות לקוחות נאמנות לאתחל. זו דילמה אחת שכל כך הרבה משתמשי VPN נאלצים להתמודד איתן כאשר הם משווים את ExpressVPN ל- PureVPN, שתי ספקיות ידועות שנמצאות בשוק כבר זמן מה הגון..

[אוגוסט מעודכן – 2018]
ExpressVPN לעומת PureVPN

ExpressVPN לעומת PureVPN

ExpressVPN לעומת PureVPN – השוואה

כדי לנסות ולהקל על ההחלטה במידת מה, המשכנו לעשות סקירה על השניים על ידי התבוננות ברוב ההיבטים החשובים שעליך להסתכל בשירות VPN אמין. במקרה שאתה מחפש סקירה מלאה של שני שירותי VPN אלה, בדוק את סקירת ExpressVPN ואת סקירת PureVPN בהתאמה. אנו הולכים לעזור לך עם ההשוואה שלנו, ושפוך קצת אור מדוע אנו חושבים שכדאי שתלך איתם ExpressVPN.

תמחור

כאמור, ExpressVPN ו- PureVPN קיימים זמן מה, כאשר שניהם הוקמו בשנת 2009 ו -2007 בהתאמה. לפיכך היה להם הרבה זמן לנתח את השוק ולהציע אסטרטגיות תמחור שלדעתם יצליחו למשוך את קבוצות הלקוחות היעד שלהם. אם תסתכל בעלויות המינוי שלהם, תבחין כי ExpressVPN הוא גבוה משמעותית משיעורי PureVPN, וגובה $ 12.95, $ 9.99 ו $ 6.67 עבור חודש אחד, שלושה ושישה בהתאמה. לעומת זאת, PureVPN גובה 9.95 דולר לחודש הראשון שלך, 7.95 דולר לתקופה של שישה חודשים ו -2.45 דולר למשך שנתיים..

ExpressVPN הבהירו בפרסום שלהם שהם שירות ברמה הגבוהה ביותר שממנו אתה צריך לצפות רק לטוב ביותר. אם אינך רוצה להתאמץ בכיסך יותר מדי, ואם אתה מחפש שירות ששווה לשאול אותו, אז PureVPN זו בחירה מצוינת.

מהירות & ביצועים

עם שרתים הפזורים ברחבי העולם ובעיקר בשני בריטניה & בארה”ב, ExpressVPN מבטיחה ללקוחותיה גישה לתוכן עולמי, ללא קשר אם האתרים מוגבלים אזורית או לא. PureVPN גם לא הושאר מאחור בהקשר זה, עם למעלה מ- 750 שרתים ברחבי 140 מדינות שיגישו את רשימת המנויים ההולכת וגדלה שלה..

מבחינת המהירות, ל- ExpressVPN יש שירות מעט מהיר יותר, אך PureVPN מאפשרת ללקוחותיהם ללכת על שרתים נבחרים תוך כדי ביצוע פעילויות ספציפיות כמו משחק מתמשך או סיבוב. מי שרוצה להשתמש ביותר ממכשיר אחד באותו חשבון ישמח לשמוע את זה PureVPN מאפשרת עד 5 ואילו ExpressVPN, למרבה הצער, קובעת את הגבול שלהם ל -3.

פרטיות & אבטחה

השינויים וההתפתחויות בתחום הטכנולוגיה הפכו את הצורך לספקי VPN להבטיח כי השירות שלהם תמיד מעודכן בכל מה שחדש בשוק. כתוצאה מכך, שניהם ExpressVPN ו- PureVPN יש את האחרונה בהצפנת AES-256, אך אף על פי שניתן להשתמש בשימוש בעבר על טור, האחרון עובד היטב כדי לעבור לאתרי בצל..

בשנה שעברה פורסם ב- PureVPN כי סייעה למשטרה לפעול לכידת עבריין ברשת באמצעות מסירת פרטי כריתתו. כעת, ספק ה- VPN שינה את ה- ToS שלו ויש לו מדיניות מקורית של אפס רישום. PureVPN לא שומר אף אחד על המשתמשים שלה.

אם אתה מחפש אנונימיות רציפה אצל ספק, אולי תרצה לתת ל- PureVPN זמן להוכיח את עצמם.

תכונות

  • שירות VPN שווה את מחירו רק אם התכונות שהוא מספק ללקוחותיו עוזרות לברר את האנונימיות שלהם, או להעלות את רמת האבטחה שלהם. עברנו מספר שירותים כדי להשוות את הביצועים של שני הספקים בהשוואה זה לזה. הנה מה שגילינו:
  • פרוטוקולים: ככל שמספר הפרוטוקולים שמציע הספק שלך גבוה יותר, כך מובטחת לך איכות ההצפנה. שני הספקים מציעים PPTP, OpenVPN, SSTP ו- L2TP, אך PureVPN עושה את הקילומטר הנוסף לספק IKEv2.
  • יכולות הזרמה: שתי הספקים נמצאים ברשימת ספקי ה- VPN שהם ‘נהדרים לזרם’. ExpressVPN היה בעבר היחיד שיכול להבטיח גישה בלתי מוגבלת לנטפליקס האמריקאית, אך לאחרונה PureVPN תפס אותם עם זה.
  • שיטות תשלום: תוכל לשלם עבור שני השירותים באמצעות מגוון אמצעים כגון PayPal, ביטקוין או באמצעות שירותי כרטיסי האשראי הרבים הקיימים ברחבי העולם. שני השירותים מקבלים גם תשלום אנונימי, כך שאין לחץ לחשוף את זהותך כשעוברים עם התשלום שלך.
  • אפליקציות סלולריות: הפעלת אחת מתוכנות הספק באנדרואיד, ב- iOS או בסמארטפון של Windows אמורה להיות קלה מכיוון שלשניהם יש גרסאות הפועלות על כאלה.
  • תמיכה בדפדפנים: יחד עם הדפדפן הנכון, לספק שלך יש פוטנציאל לספק שכבת אבטחה נוספת. ExpressVPN נחשב לעבוד מעט טוב יותר עם סיומת Chrome, אך PureVPN מצליח היטב עם סיומות בפיירפוקס ובכרום כאחד..
  • מהירויות: אין ספק ש- ExpressVPN טוב יותר בכל מה שקשור למהירות הקישוריות, וביצועים 6.5% טובים יותר מ- PureVPN. זה כדאי במיוחד כאשר יש לך חיבור לאט לאט.

שירות לקוחות

למותר לציין כי כל עסק רציני מבוסס שירות צריך להבטיח שצוות התמיכה בלקוחות שלו מורכב מאנשי מקצוע אמינים שלקוחותיהם יכולים לסמוך לייעוץ נכון. אותו מקרה חל על ספקי VPN, והם עשו הרבה כדי להבטיח שעמדת העזרה שלהם תגיע. ExpressVPN ידועה בזכות השקעתם במערכות טיפול בלקוחות, ומאפשרת ללקוחותיהם לגשת לעזרה באמצעות שירות צ’אט חי.

PureVPN הקימה רק לאחרונה אפשרות צ’אט חי לצוות התמיכה שלהם. אפילו עם זה בחשבון, סוכני הצ’אט החי לא נראים מנוסים כפי שהספק מבטיח. השאלות הנפוצות והמדריכים המקוונים שלהם נותרו המקור הגדול ביותר למידע מועיל שיש להם.

 ExpressVPN מציע התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום באמצעותו תוכלו לבדוק את השירות שלהם, ו- PureVPN החלה לאחרונה להציע ערבות למשך 31 יום.. 

לעטוף: ExpressVPN לעומת PureVPN – הכרעת הדין

לאחר ששקלנו את כל הגורמים שלדעתנו יש להשוות בבחירת ספק VPN, ExpressVPN יוצא כאופציה הטובה יותר נגד PureVPN. הם עולים על PureVPN במהירות ובשירות לקוחות מעולה, אם כי ל- PureVPN יש כמה ניצחונות בפני עצמה כמו תמחור טוב יותר ורשת שרת גדולה יותר. בסך הכל, שתי הספקיות עדיין נשארות בחירות מובילות המסוגלות לספק את צרכיך בכל הקשור לאבטחה מקוונת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me