ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – איזו מהן לבחור?

שניהם ExpressVPN ו Unlocator הם ספקים מובילים בשדות VPN ו- DNS חכמים בהתאמה. בזמן האחרון, Unlocator השיקה את שירות ה- VPN שלה ובהתחשב במעמדו של Unlocator בשוק, אנו יכולים להניח שהוא יתחרה ב- ExpressVPN תוך זמן קצר. לכן אנו זקוקים לתשובות. איזה VPN עדיף? בסקירה זו, נעבור על התכונות של כל אחת משתי הענקים האלה ולראות מי מעלה את השני כשירות VPN.

ExpressVPN לעומת Unlocator

ExpressVPN לעומת Unlocator

ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – השוואה מהירה

לפני שתקדימו לצלול לעומק המפרט של כל אחד מ- VPN הללו, סיפקתי לכם טבלת השוואה מקיפה כדי לשפוך קצת אור על העניין.

ExpressVPNUnlocator
המטהאיי בתולה בריטייםדנמרק
חיבורים סימולטניים55
תקופת ההחזר30 ימים30 ימים
מדיניות רישוםאין יומניםאין יומנים
ספירת שרתים200041
מיקומי שרת94 מדינות36 מדינות
מחיר12.95 $ לחודש9.99 $ לחודש
DNS חכםכןכן
ניסיון חינםלאכן
אתר אינטרנטבקר ב- ExpressVPNבקר ב- Unlocator

אלה לא כל התכונות שכיסינו במאמרים אלה. זו רק גישה מהירה יותר אם אתה רוצה להעריך כל אחת מהן. אם אתה מבקר באתר VPN כלשהו, ​​תמצא טענות על היותן הטובות ביותר בענף. ובכן, אנו כאן כדי להוכיח אם טענותיהם נכונות או לא. בסוף הסקירה הזו תראו שנקודת המבט שלנו עשויה להישען כלפי ספק אחד שהוא הטוב יותר מבין השניים.

עם זאת, זה לא אומר שהאחר לא טוב באותה מידה. הכל תלוי במה שהמשתמש מחפש בסופו של דבר. לאחר בדיקת המהירות, תאימות נטפליקס, תמיכה ושירותים אחרים שמציעים Unlocator ו- ExpressVPN, הגענו לביקורת די הגונה. נתחיל, האם?

תשלום & תמחור

לפני שאתה בודק תכונות כלשהן, אתה ניגש לחלק התמחור כדי לבדוק אם התוכניות של ה- VPN מתאימות לתקציב שלך. זה לא הכל, עליכם גם לוודא שהם תומכים בשיטת התשלום בה אתם משתמשים בפועל. עשיתי השוואה קטנה בין השניים והנה מה שעליתי עליהם.

ExpressVPN

ExpressVPNהמחירים קצת יותר יקרים מאשר Unlocator, אבל מסיבה מובנת מאליה. בהמשך מאמר זה תגלה ש- ExpressVPN מציע הרבה יותר שירותים מאשר Unlocator. ExpressVPN עולה 12.95 דולר לחודש, 9.99 $ עם תכנית של 6 חודשים, ו- 8.32 $ עם תוכנית שנתית. התוכנית השנתית נשמעת כמו רעיון טוב מאוד אם אתה מוכן להשקיע בשירות שלהם במשך זמן רב.

סקירת ExpressVPN - תוכניות תמחור

למשך זמן מוגבל ברשת, an בלעדי ExpressVPN הנחה לכל מי שבוחר להירשם ל- ExpressVPN דרך אתר האינטרנט שלנו. עכשיו אתה יכול לחסוך 49% הנחה על מנוי ExpressVPN שלך באמצעות ההנחה הבלעדית שלנו. לא רק זה, אלא תקבלו 3 חודשים נוספים בחינם.ExpressVPN הנחה

באשר לשיטות, ExpressVPN מאפשר לך לשלם עבור שירותיה באמצעות ויזה, מאסטרקארד, פייפאל, ועוד. אתה יכול אפילו להשתמש בביטקוין אם אתה מודאג מהביטחון שלך.

סקירת ExpressVPN - אפשרויות תשלום

VPN של Unlocator

Unlocator היה ועדיין שירות DNS חכם, זו הסיבה שהוא שמר את המנוי לצד VPN למקרה שמישהו מכם לא באמת רוצה את האבטחה הנוספת של VPN. אתה יכול להירשם לשירות DNS חכם תמורת 4.95 $ לחודש יחד עם תוכניות אחרות.

מחיר unlocator DNS חכם

באשר למינוי ה- VPN, זה קצת יותר יקר ממה שמציע Unlocator. אני מצטער, אני לא רוצה להיות מוטה, אנחנו רק מעריכים את השניים. אתה יכול לרכוש מנוי Unlocator תמורת 9.99 $ לחודש, 8.17 $ למשך 6 חודשים ו 6.58 $ לשנה.עלות VPN של Unlocator

כעת, לגבי אמצעי התשלום, ל- Unlocator יש פחות אפשרויות ממה ש- ExpressVPN עושה. ראשית, היעדר אפשרות של ביטקוין, שהיא די חיונית למי שמוקיר את אבטחת האינטרנט שלהם. אתה יכול להירשם ל- Unlocator VPN באמצעות ויזה, MasterCard, Amex, Discover, Google Pay ו- Apple Pay.שיטות תשלום של unlocator

פסק דין: ExpressVPN זוכה בשני התחומים “תמחור” ו”דרכי תשלום. למרות שהוא יקר יותר מ- Unlocator VPN, ExpressVPN למעשה נותן לך את מה שאתה משלם עבורו. לדעתי, Unlocator גובה יותר מדי ונותן מעט מדי.

בטיחות ופרטיות

ספקי VPN קיימים מלכתחילה כדי להבטיח את האבטחה והפרטיות שלך ותוכלו לוודא שגם ExpressVPN וגם Unlocator מתייחסים ברצינות רבה לתקני האבטחה שלהם.. שני ספקי ה- VPN הללו תומכים במספר פרוטוקולי אבטחה לבחור, ובכל זאת האחד טוב יותר מהשני.

הבעיה היחידה עם Unlocator היא שלא כל הפרוטוקולים נתמכים כאשר אתה משתמש ביישום שלהם. אם ברצונך להשתמש בפרוטוקולים אלה, עליך להגדיר ידנית את החיבור במכשיר שלך. שני המכשירים היחידים שיכולים לעבור בין פרוטוקולים הם Windows ו- iOS. בצד הטוב, הן ExpressVPN והן Unlocator משתמשים בהצפנה האחרונה של הכיתה הצבאית AES-256.

באשר לפרטיות, לא היו כל תלונות על ExpressVPN. ספק זה ידוע כי הוא עומד במה שהוא טוען באתר האינטרנט שלו. Unlocator, לעומת זאת, קצת הפחיד אותי כשהבחנתי בדליפת DNS תוך כדי הפעלה באחד השרתים שלהם. התמיכה הודיעה לי שזה נראה ככה בגלל שלהם טק היברידי, שם הם משתמשים בשרתי ה- DNS החכמים שלהם בו זמנית. לכן, ספק שירותי האינטרנט לא יוכל לראות דבר שכן נראה כי הנתונים שלך מדלפים דרך השרתים שלהם. זה קצת נוגע לשקול את מה שהם הזכירו באתר שלהם.

“אפליקציות ה- VPN הקלות לשימוש שלנו עבור Mac, Windows, IOS ואנדרואיד ישמרו על עצמך ותגן על פרטיותך מפני עיניים סקרניות ורעים.”

אני לא בטוח לגבי החלק העיניים המסקרן. אבל היי, בואו ניתן להם את היתרון של הספק בינתיים.

פסק דין: ExpressVPN מציין גם את Unlocator VPN בתחום זה.

רשת שרתים

האם שמעת פעם על “ככל שהמאזין יותר”? זה בדיוק מה לחפש ב- VPN בכל מה שקשור לרשת השרתים שלהם. ככל שיש ל- VPN יותר שרתים, כך גדלים הסיכויים לבטל את חסימת הערוצים המוגבלים ברחבי העולם. בחלק הזה, למעשה אין מה להשוות בין השניים. Unlocator הוא עדיין VPN צעיר ובועט עם שאיפות ענק, אך עדיין קטן מאוד להתחרות בענק כמו ExpressVPN.

האם אתה יכול להשוות רשת שרתים 2000+ לרשת שיש בה רק 41? כמובן שלא, ובזבוז זמן לעשות זאת. אך זכרו, Unlocator VPN פועלת על שרתי ה- DNS החכמים שלה, כך שתוכלו לומר שהם עדיין מסוגלים לבטל חסימת מספר עצום של ערוצים מוגבלים גיאוגרפיים, לא משנה כמה שרתי VPN יש להם.

VPN של Unlocator מכסה 41 מדינות, מה שמשתפל בהשוואה להפצת השרתים של ExpressVPN. הספק המוביל מפזר כ -145 מיקומי שרת מסביב לעולם. זה כולל 94 מדינות.

פסק דין: אם ברצונך להבטיח חווית סטרימינג טובה תוך ביטול חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי מכל העולם, רשת השרתים של ExpressVPN תעזור לך לעשות זאת בקלות.

ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – ביצועי מהירות

זה החלק שכולו חיכית לו. כולנו יודעים כי הצפנת VPN תוריד את מהירות האינטרנט שלך. אבל השאלה היא עד כמה הקשר שלך מושפע? תשובה זו נעוצה בשאלה אם שרתי ה- VPN מהירים או לא. במצב זה, ExpressVPN מנצח שוב מכיוון שהוא יורד רק ב -7% כשאתה מתחבר לשרת VPN.

מבחן מהירות ExpressVPN

אתה יכול לראות את תוצאות בדיקת המהירות שלי כאשר השתמשתי ב- ExpressVPN:

 • ראשית, הקלטתי את ביצועי המכשיר שלי בלי להתחבר לשרת VPN.
  מבחן מהירות ללא ExpressVPN
 • בשלב הבא השקתי את ExpressVPN והתחברתי לשרת קרוב למקום הימצאו. בדרך זו אנו מבטיחים את המהירויות המהירות ביותר. הנה מה שיש לי:
 • כשהתחברתי לשרת מרוחק, החיבור צנח קצת יותר. עם זאת, מהירות ההעלאה עלתה.

מבחן מהירות VPN של Unlocator

כפי שאמרתי קודם, ExpressVPN זוכה בזה מאז ש- Unlocator התמודד עם הקשר שלי בצורה קיצונית. תן לי להדריך אותך במה שעשיתי:

 • שוב, הקליטו את ביצועי המכשיר שלי ללא חיבור VPN כדי להשוות בהמשך.תוצאות ללא Unlocator
 • בשלב הבא התחברתי לשרת בלונדון, וזה היה די גרוע. אני מתכוון להסתכל על הירידה במהירויות ההורדה וההעלאה.שרת Unlocator בלונדון
 • לאחר מכן התחברתי לשרת אחר כדי לבדוק אם זה בדיוק זה. לא, התברר שזה אותו דבר.VPN נוסף של Unlocator

פסק דין: ExpressVPN זוכה בסיבוב זה בכל מה שקשור למהירות המכשיר שלך.

שירות לקוחות

אם יש לך תמיכת לקוחות טובה, אתה בדרך להיות אחת החברות הטובות ביותר בענף. למזלנו, זו התאמה בין השניים. שניהם מציעים תמיכת לקוחות מעולה ויש אפשרות לצ’אט חי.

סוכני התמיכה בלקוחות ExpressVPN הם די יעילים ומקצועיים כאשר הם פותרים את הבעיות שלך. מצד שני, התמיכה של Unlocator השיבה לשאלתי תוך שניות. זה היה די מגניב בהתחשב בעובדה שרוב ה- VPN המובילים דורשים כמה דקות לפני שהם עונים לך.

שני אתרי ה- VPN כולל מדריכים שיכולים לעזור לך להתקין את המכשיר שלך בקלות. לא משנה אם זה VPN או DNS חכם, יש הדרכות תצורה לכל מה שצריך לדעת באתרי האינטרנט.

פסק דין: לשני ה- VPN יש שירותי תמיכה מעולים. זה תיקו.

ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – תאימות מכשירים & אפליקציה

לרוב, כל ספקי ה- VPN תומכים באותה כמות של פלטפורמות. תוכלו למצוא לקוחות של ExpressVPN וגם של Unlocator במערכות הפעלה מרכזיות כגון Windows, Mac, Android, iOS, כמו גם Amazon Fire TV.

לא תוכל להגדיר חיבור VPN על קונסולות משחקים כמו PlayStation ו- Xbox מכיוון שהם אינם תואמים באופן טבעי ללקוחות VPN. אם אתה רוצה לשתף קשר עם פלטפורמות כאלה, אתה צריך להתקין את ה- VPN בנתב שלך, כן, אתה יכול לעשות זאת.

דבר אחד ש- ExpressVPN הכי טוב עם Unlocator הוא שהוא מציע הרחבות לדפדפן. הם היו שווים בקטגוריה זו, אבל ExpressVPN מצטיין שוב.

ל- ExpressVPN עיצוב חלק וממשק קל לעבוד איתו. היישום של Unlocator VPN הוא מעבר לפשוט, ובכל זאת מאוד פשוט. אם אתה מנווט מספיק דרך האפליקציה, אתה יכול לראות שלא הושלמה עבודה רבה על כך.

האפליקציה של ExpressVPN היא פשוטה ויעילה מאוד. קטע ההגדרות שלהם מציע כל כך הרבה מה לבחור ולהשתמש בו, ואילו Unlocator מציע רק אם ברצונך להתחבר אוטומטית או להפעיל את ה- Kill Switch. זהו זה. מה טוב ו המשותף בין השניים הוא קלות החיבור. פשוט בחר שרת ולחץ על כפתור התחבר. זה כזה פשוט.

פסק דין: בגלל היעדר הרחבות ואפשרויות של Unlocator באפליקציה הייעודית שלהם, ExpressVPN מנצח.

ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – שירותי סטרימינג

ראשית, שני ספקי ה- VPN מסוגלים לבטל את חסימת פלטפורמת הזרימה המובילה Netflix האמריקנית. נטפליקס מסוגלת לחסום את הגישה ל- VPN והיא עושה זאת כבר די הרבה זמן. אפילו אחד ה- VPN המובילים כגון IPVanish לא יכול להתחבר לספריה האמריקאית של הערוץ. Unlocator, דרך, יכול למרות שהוא חדש בענף ה- VPN.

ידוע כי ExpressVPN עקפה את ניסיונות שירותי הזרמת החסימה של VPN. אז אתה יכול לסמוך על זה בכך. שתיהן עבדו טוב מאוד בעוקף כל מיני מגבלות גיאוגרפיות שהוטלו על נטפליקס ו זה גורם חשוב לקחת בחשבון.

ל- ExpressVPN שרתים ב 94 מדינות, מה שאומר שאתה יכול לבטל את הנעילה של מאות ערוצים תוך כדי שימוש בשירות שלה. שלא לדבר על תכונת ה- DNS החכמה שלו. לעומת זאת, Unlocator פועלת על שרתי ה- DNS החכמים שלה. אתה יכול לגשת פשוטו כמשמעו לכל הערוצים הנתמכים על ידי השירות תוך שימוש בשרת VPN יחיד. בדוק באתר שלהם כדי לראות אילו 230+ ערוצים נתמכים על ידי Unlocator.

תוכל לבטל את החסימה של האהבים של:

 • הולו
 • ITV
 • NBC ספורט
 • עכשיו טלוויזיה
 • ספוטיפיי
 • סטארץ
 • להיות בספורט
 • משחק תעלה
 • FuboTV
 • אפיקס
 • ESPN
 • פוקס ספורט
 • נטפליקס ארה”ב
 • AMC
 • א&ה
 • BBC iPlayer
 • BlinkBox
 • סרטון ראשוני
 • רשת WWE
 • ערוץ 4
 • ה- CW
 • CBC
 • BT ספורט
 • CTV

פסק דין: שניהם יכולים לבטל את חסימת Netflix האמריקאית ומאות ערוצים ברחבי העולם. קייטרינג זה עובר הן ל- ExpressVPN והן ל- VPN של Unlocator.

Unlocator VPN לעומת ExpressVPN – הכרעת הדין הסופית

גם Unlocator וגם ExpressVPN הם ספקי VPN מעולים. הם מציעים מגוון רחב של פיצ’רים, הם ידידותיים למשתמש, לא משנה איזה סוג משתמש אתה, והם אמינים מאוד בכל מה שקשור לביטול החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי. לכן, לאחר סקירה מאירה זו, בואו נראה לך טוב יותר במה מצטיין כל אחד מאותם VPN וממה שאולי חסר לו.

ExpressVPN

מקצוענים

 • 2000+ שרתים.
 • MediaStreamer DNS חכם.
 • תמיכה בצ’אט אמינה 24/7
 • מיתוג שרת ללא הגבלה.
 • מתג כיבוי.
 • חמישה חיבורים במקביל.
 • מדיניות יומן אפס.
 • מבטל את חסימת Netflix האמריקאית.
 • מנהרת מפוצלת.

חסרונות

 • תוכניות יקרות.

Unlocator

מקצוענים

 • ערבות 30 יום במזומן.
 • ניסיון חינם.
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7
 • רוחב פס בלתי מוגבל.
 • מתג כיבוי.
 • 5 חיבורים בו זמנית.
 • DNS חכם.
 • עובד עם נטפליקס

חסרונות

 • קצת יקר.
 • רשת שרתים קטנה.

ExpressVPN לעומת Unlocator VPN – מחשבות סופיות

אם היינו נותנים פסק דין סופי, ExpressVPN יוצא כ- VPN הטוב יותר מבין השניים. אנחנו לא רוצים לחסל את העובדה ש- Unlocator עדיין חדש ויש לו הרבה מה לעבור כדי להגיע לראש. לפחות זה יכול לבטל את החסימה של Netflix כאשר מעטים מהבולטים שבהם לא יכולים. בדוק מה היה לי לומר בסקירה זו ובחר איזה VPN עדיף. מי יוצא כמנצח בפיוד ExpressVPN הזה לעומת Unlocator. אם אתה רוצה לדעת יותר על שני אלה, בדוק את זה סקירת ExpressVPN או ביקורת ה- Unlocator VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me