ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – סקירת השוואה

עבור אנשים רבים, בחירת VPN היא החלטה קשה מאוד. במאמר זה אסקור את ExpressVPN לעומת NordVPN לעומת VyprVPN. זה נכון, גבירותיי ורבותיי, זה 3 ל -1! כבר השווינו בעבר את ExpressVPN עם NordVPN ו- ExpressVPN עם VyprVPN, אך חשבנו שיהיה מעניין לראות כיצד כל שלושת הספקים לעומת זה. אבסס את ההשוואה על התמחור, על הפרטיות & אבטחה, מהירות, רשת שרתים, תמיכת לקוחות, תאימות מכשירים וגישה לנטפליקס האמריקאית ותכונות נוספות של כל VPN. אז אם אתם מחפשים VPN ותקועים בין שלוש האפשרויות הללו, זו הסקירה עבורכם.


ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN - סקירת השוואה

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – סקירת השוואה

ExpressVPN VS NordVPN VS VyperVPN – סקירה כללית

כשאתה מחפש ספק VPN חדש, חשוב להיות מודע למה שהצעת מכל VPN וכיצד הם משווים לשירותים אחרים שם. מה שהתברר במהלך כתיבת הביקורת הוא ששום VPN אינו מושלם, תמיד יש משהו שמישהו אחר עושה טוב יותר. עם זאת, תוכלו בקלות להבחין בין ספקים “טובים” לבין “רעים”. כשמדובר ב- ExpressVPN לעומת NordVPN לעומת VyprVPN, אתה יכול בבירור לדעת שכל האפשרויות שלהם מציעות שירותים אמינים וסולידיים למשתמשים שלהם. במקרה שאתה מחפש ניתוח מעמיק של כל אחד מ- VPN אלה, אל תהסס לקרוא את הביקורות האישיות שלנו:

  • סקירה של
  • סקירה של NordVPN
  • סקירה של VyprVPN

אם אתה תקוע בין שלושת הספקים האלה ומחפש דרך להחליט על עצמך, זכור ש- VPN טוב צריך להיות מסוגל לעשות את מה שאתה רוצה שהוא יעשה. למרות שהשוואה זו תראה VPN אחד העומד ברשימה, עליך להקדיש זמן לבדיקת הספקים (שלכולם יש מדיניות החזר של 30 יום!) לפני שתקבל החלטה משלך..

תמחור

הגורם הראשון שאנשים בדרך כלל מסתכלים בו בזמן שהם מחפשים VPN להירשם הוא המחיר. לכל שלושת ה- VPNs מוצעות 3 תוכניות, כאשר המחיר יורד ככל שהתוכנית מתארכת. ExpressVPN הוא היקר מבין השלושה, החל מ -12.95 דולר לתוכנית החודשית, 59.94 דולר לתוכנית של 6 חודשים, ו -99.84 דולר לתוכנית השנתית. NordVPN מחירה את אותן 3 תוכניות במחיר של 11.95 $, 54.00 $ ו- 83.88 $ בהתאמה. באשר ל- VyprVPN, התעריפים הם 9.99 $, 59.94 $ ו- 80.04 $.

בכל הנוגע לתמחור, ExpressVPN הוא היקר מבין החבורה, אם כי היא חולקת את אותו שישה חודשים עם VyprVPN. בסך הכל, VyprVPN היא האפשרות הזולה יותר אם אתם מחפשים מנוי חודשי או שנתי.

פרטיות & אבטחה

פרטיות ואבטחה הם שני חששות עיקריים בכל הקשור ל- VPN. ExpressVPN ו- NordVPN מבוססים באיי הבתולה הבריטיים ובפנמה בהתאמה, ואילו VyprVPN מבוסס בארה”ב. משמעות הדבר היא כי מבין השלושה, VyprVPN עלול להידרש למסור את פרטי הלקוחות שלה בגלל חוקי שמירת הנתונים של ארצות הברית..

באשר לפרוטוקולי הצפנה ו- VPN:

  • ExpressVPN משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות ובפרוטוקולי OpenVPN, PPTP, SSTP, IPsec ו- L2TP.
  • NordVPN משתמש בהצפנת AES 256 סיביות ובפרוטוקולי OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 / IPsec ו- L2TP.
  • VyprVPN משתמש בהצפנות AES של 128 סיביות ו 256 סיביות ומשתמש בפרוטוקול זיקית שלהם, שנחשב לפרוטוקול הראשון שפרץ את חומת האש הבלתי ניתנת לשבירה של סין. הוא משתמש בהצפנות OpenVPN וב- 256 סיביות.

VyprVPN הוא גם ה- VPN היחיד מבין השלושה השומר על יומני המשתמשים במשך עד 30 יום. לדברי הספק, היומנים עוסקים בחיוב, הערכת שירות ופתרון בעיות. ל- ExpressVPN ו- NordVPN יש מדיניות קפדנית של יומן אפס, מה שעשוי מושך יותר את המשתמש.

מהירות

מומחה ה- VPN שלנו ערך בדיקות מהירות על כל שלושת הספקים. הוא דיווח בחזרה והסביר כיצד כל שלושת ה- VPN נחשבים ל- VPN עם מהירויות אינטרנט מהירות, אך NordVPN הגיע כמנצח עם פחות הפחתות מהירות בכל רחבי הסביבה. אחריה של NordVPN עוקבים מקרוב על ידי ExpressVPN ו- VyprVPN בהתאמה.

רשת שרתים

ככל שרשת VPN מציעה יותר, כך קל יותר לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים יותר עם גיאוגרפיה. VyprVPN מגיע במקום האחרון עם ספירת השרתים, עם 700+ שרתים שנמצאים ביותר מ 60 מדינות. ל- ExpressVPN יש יותר מ -200 שרתי למעלה מ 94 מדינות, ו- NordVPN מציעה 4800 שרתי ומעלה שנמצאים ב 62 מדינות.

לעומת השניים האחרים, עם זאת, VyprVPN מחזיקה ומנהלת את השרתים שלה לחלוטין. בכל הספירות, לכל שלושת ה- VPN יש מספר שרתים ראוי לשבח ופרוס על מספר רב של מדינות. משמעות הדבר היא כי כל שלושת ה- VPN מציעים מבחר טוב של שרתים כדי לבטל חסימת פוטנציאל גבוה של מגבלות גיאוגרפיות. ל- ExpressVPN יכול להיות יתרון על פני שני הספקים האחרים בהתחשב בכך שבסיס השרת שלו משתרע על ספירת מדינה גדולה יותר.

תאימות מכשירים

זה לא צריך להיות מפתיע מדי לקבוע כי כל שלושת השירותים מציעים אפליקציות VPN התומכות בכל פלטפורמות המכשירים הפופולריות: Mac, iOS, Android, Windows, Linus. NordVPN הוא ה- VPN היחיד מבין השלושה המציע אפליקציה המיועדת למשתמשים בלקברי. ניתן להגדיר את כל שלושת השירותים גם למגוון מכשירים, כולל פלייסטיישן ו- Xbox.

אני מציע, ללא קשר לספק השירות שתבחר בסופו של דבר, להגדיר את ה- VPN שלך לנתב שלך. זה מבטיח הגנה על כל המכשירים המחוברים לאינטרנט שלך. החיסרון בכך הוא שגם בעזרת רוב המדריכים שנמצאו ברשת, יתכן שתצטרכו להיות קצת בנוח עם התקנות מבוססות טק כדי לעשות זאת..

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא תכונה חשובה מאוד לחיפוש ב- VPN. אתה רוצה צוות תמיכה הבקיא במוצר ובבעיות שהוא עשוי להיתקל בהן. אתה גם רוצה לדבר עם סוכן ידידותי שמסוגל להסביר מה צריך לעשות בשלווה. צוותי תמיכה, במיוחד עבור VPNs, צריכים להיות זמינים גם לבסיס המשתמשים במסגרת מסגרת של 24/7.

הדבר הנהדר בכל שלושת נותני השירותים הוא שכולם מספקים אפשרות צ’אט חיה 24 שעות ביממה עם סוכנים בקיאים וידידותיים..

גישה לנטפליקס האמריקאית

הרשו לי להסביר מדוע היכולת של VPN לבטל את חסימת Netflix USA היא נקודת השוואה חשובה. לפני כמה שנים כמעט כל ספקי ה- VPN הצליחו לבטל את החסימה של נטפליקס האמריקאית. לאחר מכן, נטפליקס החלה למקד כתובות IP משותפות של VPN, וחסמה אט אט כמעט את כל ספקי ה- VPN.

איסור ה- VPN של נטפליקס הוטל ברצינות כי ספקים מסוימים הפסיקו לנסות להציע תכונה זו בשירותם. זו הסיבה שנתקל ב- VPN שיכול לבטל את חסימת Netflix האמריקנית הוא נדיר וגם גורם לחגיגה.

ExpressVPN, NordVPN ו- VyprVPN כולם, באופן מסוים, מבטלים את חסימת Netflix האמריקנית. עם זאת, הבעיה היא ExpressVPN ו- NordVPN הם הרבה יותר עקביים ביכולתם לבטל את חסימת רשימת התוכן האמריקאית של ענקית הזרמים. VyprVPN מבטל חסימה של Netflix מדי פעם, אך לרוב לא תתמודד מול ההודעה “נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy” של Netflix..

תכונות נוספות

לבסוף, נסתכל על התכונות הנוספות שמציעות ExpressVPN, NordVPN ו- VyprVPN. כל שלושת נותני השירותים מציעים את התכונות הסטנדרטיות שאפשר היה לצפות מ- VPN. נראה כי חלק מה”תכונות הנוספות “הללו נמצאות ביותר מאחת מספקיות ה- VPN, אך מה שבולט בכל אחת מהן הוא:

  • ExpressVPN מאפשר לך לשמור את ה- IP של השרת המועדף עליך.
  • NordVPN מציע קידוד SSL ​​של 2048 סיביות.
  • ל- VyprVPN יש את פרוטוקול זיקית, שהיה הפרוטוקול שהצליח לפרוץ את חומת האש הגדולה של סין.

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – פסק הדין

לאחר השוואה בין ExpressVPN לבין NordVPN ו- VyprVPN, תוכלו לראות כי ExpressVPN נוחת במקום הראשון. למרות שספק זה עולה קצת יותר משני האחרים, הוא עדיין מכה את הציפורן בראש בכל מחלקה. אין הפתעה ExpressVPN נחשבת לספקית הטובה ביותר כיום.

NordVPN נכנס בשנייה קרובה, ומציע תכונות מדהימות שלעיתים מציגות את ExpressVPN (מהירות למשל). הסיבה לכך ש- NordVPN יוצא במקום השני, היא מכיוון ש- ExpressVPN סיפקה באופן עקבי את השירות האיכותי שהוא ידוע אליו. לבסוף, VyprVPN קושר את הרשימה במקום האחרון, במיוחד מכיוון שזה ה- VPN היחיד מבין השלושה ששומר על יומני המשתמשים..

למרות ההשוואה הזו, ExpressVPN, NordVPN ו- VyprVPN הם כולם ספקי שירותי VPN שכדאי לבדוק. לכולם מדיניות החזר של 30 יום, אז אני מציע להעניק לכל ספק מערבולת לפני שתקבל את ההחלטה שלך. כמו תמיד, אנא הודע לי מה אתה חושב בסעיף התגובות. הייתי רוצה גם לדעת עד כמה חוויית ה- VPN שלך הייתה עד כה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me