ExpressVPN לעומת VyprVPN – סקירת השוואה

ExpressVPN לעומת VyprVPN, שניהם שמות גדולים מאוד בתעשיית ה- VPN, כאשר לשניהם יש קבוצה גדולה של מנויים נאמנים. עבור כל מי שחדש ב- VPN, בחירה בין השניים יכולה להיות מעט קשה במיוחד אם אינך בטוח מה מציע שירות אחד ומלבד זאת, גם לא מכיר את התנאים הטכניים הקשורים לטכנולוגיה הפשוטה הזו. אם זה נשמע כמוך, אנו נעזור לך לעבור את הסקירה הזו על ידי השוואה בין הציפיות משני השירותים ונראה לך מה הגורמים שאתה צריך לבדוק כשאתה שוקל שירות VPN.


ExpressVPN לעומת VyprVPN

ExpressVPN לעומת VyprVPN

סקירת השוואה של

קחו בחשבון שלמרות שהממצאים שלנו עשויים להצביע על כך שספק מסוים הוא הטוב מבין השניים, אנו מודעים לכל לקוח שיש צורך מסוים משלו שיש למלא. לכן אינך צריך להיכנס ללחץ כלשהו אם אנו מסיקים כי ספק ספציפי עולה על השני, אולם האחרון יתאים ביותר לצרכים שלך. קח את הזמן ובדוק את שני הספקים, השתמש במידע שבסקירתנו כידע הכללי שלך. תוכל גם לבדוק את סקירת ExpressVPN שלנו ואת סקירת VyprVPN למידע נוסף. בואו נתחיל בהשוואה בין ExpressVPN לעומת VyprVPN.

תמחור & תשלום

נתחיל עם גורם שאנחנו חושבים שהרבה לקוחות שוקלים עוד לפני שהם עוברים את מה שיש לכל שירות להציע; מחיר החבילה. למשך חודש מנוי, ExpressVPN גובה 12.95 $, ואילו VyprVPN גובה 9.99 $ עבור אותו משך זמן. אורך של 6 חודשים ושנה מחויב ב- $ 59.94 ו -99.84 $ בהתאמה על ידי ExpressVPN, וב- $ 59.94 ו $ 80.04 בהתאמה, וכן VyprVPN. ExpressVPN הוא בבירור הבחירה היקרה יותר, אך רק עבור חבילות החודש והשנה השלמה. עלות המינוי שלהם ל 6 חודשים זהה לשתי החבילות, כך שאם ניסית את ההבטחה להחזר הכסף למשך 30 יום המוצעות על ידי שניהם וכבר בחרת בבחירתך, אפשרות 6 חודשים מחזיקה את גורם המחיר בחשבון.

פרטיות & אבטחה

אלמנט אחד שכדאי לבחון בו בקפידה כשאתם שוקלים כמה שירות VPN שלכם פרטי אמור להיות בין אם הם מאחסנים את היסטוריית הגלישה שלכם או לא.. ExpressVPN יש מטה שלהם באיי הבתולה הבריטיים, שם לא חלים חוקים לשמירת נתונים, אולם VyprVPN, מכוחם אם הם ממוקמים בארה”ב, ניתן יהיה לכפות עליהם למסור את פרטי הלקוחות שלהם. משמעות הדבר היא, באמצעות הטכנולוגיה הנכונה, הממשלה יכולה להיות מסוגלת להתחקות אחר היסטוריית הגלישה למשתמש ספציפי, וכבר לא תתן אותם לאנונימיים. משתמשים שנרשמים לספק VPN אך ורק לרמת אבטחה גבוהה עשויים להיות כבויים על ידי זה, כך של- ExpressVPN יש יתרון על פני VyprVPN אך ורק מכיוון שהם מבטיחים ללקוחות שלהם פרטיות מלאה מכיוון שהם לא רושמים או רושמים אף אחת מהיסטוריית הגלישה שלהם.

מהירות

בעוד שרוב האנשים תלויים בבדיקות מקוונות בכדי לאמוד כמה מהיר הקשר שלהם, המשכתי לחפש תוכנה שתוותר על מידע נוסף על סוג המהירויות שעברתי. מתברר כי ExpressVPN הייתה הבחירה הטובה יותר בין השניים בציון מהירות של 100% בהשוואה ל VyprVPN’s הגון 80%. למרות העובדה ש- VyprVPN הוא הבעלים המלא של כל השרתים שלהם, הם עדיין לא יכלו להתאים לאיכות של אלה שנמצאים תחת רשת ExpressVPN. שרתי VyprVPN נתקלים גם בכמות משמעותית של אובדן מהירות וזה נותן ExpressVPN סימן נוסף על VyprVPN.

כאשר מתמודדים עם מהירויות שרת, עקביות היא גם עניין של חשיבות ונראה כי ExpressVPN הבין עובדה זו היטב. כל מיקומי השרת שלהם מציעים מהירות חיבור עקבית עם קרוב לאפס נשירה. ל- VyprVPN אין אף ירידות, אם כי השירות אינו יכול להשוות לרמה המופחתת של ירידות המהירות שמציע ExpressVPN.

רשת שרתים

ככל שמספר השרתים יש לשירות VPN גדול יותר כך רשימת הערוצים והאתרים המגבילים הגיאוגרפיים ארוכה יותר לגישה דרך אותה רשת.. ExpressVPN עשתה רבות כדי להבטיח שהשרתים שלהם יתפזרו היטב בין מדינות ברחבי העולם, וזה עבד כדי למשוך קהל גדול של לקוחות. מצד שני, העובדה ש- VyprVPN בבעלות פרטית של כל השרתים שלה היא גם מרשימה למדי, מכיוון שיש להם שליטה מלאה כיצד לנהל את תנועת הלקוחות שלהם. מיקומם במעל 50 מדינות וספירתם הוא גם יתרון עצום

בסך הכל, ל- ExpressVPN יש רשת שרתים גדולה יותר, כלומר אתה יכול לגשת לתוכן ממדינות רבות יותר ממה שהיית יכול להיות תחת הרשת של VyprVPN.

שירות לקוחות

חשוב שצוות הטיפול בלקוחות של כל ספק שירות יהיה זמין בכל עת כדי לספק סיוע במידת הצורך וכדי להבטיח את כל הבעיות של הלקוחות שלו ימוינו בכל פעם שהם מתעוררים. בחזית זו, ExpressVPN וגם VyprVPN עשו המון כדי להבטיח שסוגיות הלקוחות יתמיינו מייד, וכי הצוותים מורכבים מאנשים מיומנים היטב שמוכנים להתמודד עם כל מה שעלול להיזרק לעברם. שני השירותים סיפקו מתקני צ’אט בשידור חי ללקוחותיהם והם אף מגיבים להודעות דוא”ל ישירות. נוכל להסיק כי ExpressVPN וגם VyprVPN נמצאים בקנה מידה מבחינת שירות לקוחות טוב.

תאימות מכשירים

יותר ויותר שירותי VPN עובדים קשה כדי להבטיח שכל התוכנות שלהם יעבדו בצורה חלקה בכל המכשירים שהלקוחות שלהם ירצו להצפין. ExpressVPN ו- VyprVPN אינם חריגים, מכיוון ששני הספקים הבטיחו כי היישומים שלהם יעבדו במכשירי Windows, Android, iOS, PlayStation ו- Linux, והבטיחו כי תהיה לכם הגנה מקוונת ללא קשר למכשיר בו בחרתם להשתמש..

אם אתה מעדיף שכל המכשירים שלך ישתמשו בחיבור ה- VPN שלך מבלי שתצטרך להקים את כל אחד מהם, אז דרך חכמה לעשות זאת תהיה להגדיר תחילה את הנתב שלך עם VPN, ואז יש להפיץ את חיבור האינטרנט בכל בבית או במשרד באמצעות Wifi. בדרך זו כל המכשירים שלך יהיו מוגנים ואף אחד מהם לא יחשוף אותך לאיומי אבטחה מקוונים כלשהם.

תכונות נוספות

הטכנולוגיה כיום ממשיכה להתפתח בקצב מהיר במיוחד, וככאלה, חברות VPN מוטלות על החובה להציע את הכלים והתכונות החדשים והמשמעותיים ביותר, אם בכלל אכפת להם להישאר כבחירה הראשונה של הלקוח שלהם. ExpressVPN ו- VyprVPN הם כמעט צוואר וצוואר כאן, עם VyprVPN שנסחף הצידה על ידי תכונה מסוימת אחת שיש ל- ExpressVPN והם לא. זו תהיה הבחירה לשמור את ה- IP של השרת המועדף עליך. אחרת, שתי הספקיות מציעות תכונות כמו מתג להרוג, ממשקים ידידותיים למשתמש, מצב התגנבות והגדרות ידידותיות לסיבוב.

מסקנה: ExpressVPN לעומת VyprVPN

אם שמרת על ציון, ExpressVPN יוצא כ- VPN הטוב יותר מבין השניים, אך הוא לא ממש מנצח את VyprVPN בהפרש גדול. אם אתה מחפש בחירה ידידותית לכיס שאינה מתפשרת על ערך, VyprVPN צריך להיות הבחירה שלך, אך בסך הכל, ExpressVPN שומר על רמה גבוהה ורמת שירות, ומצדיק את מחירו היקר למדי למנוי..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me