השוואה בין NordVPN לעומת IPVanish – איזה VPN עדיף?

NordVPN לעומת IPVanish: לאיזה ספק שירותי VPN אתה צריך להירשם במהלך 2018? IPVanish ו- NordVPN הם שניהם שירותי VPN שנודעו כמספקים שירות לקוחות מהממים למנויים שהסתמכו עליהם להגנת VPN משלהם, ועובדה זו בלבד מקשה על הבחירה בין אחד מהשניים לקשה מאוד. אם אתה מסתכל מקרוב, תגלה שיש כמה הבדלים ספציפיים שעשויים לעזור לך להחליט על איזה משני השירותים שתסתמך עליהם. אנו ננסה להביא את ההבדלים האלה לידי ביטוי בהשוואה זו של IPVanish לעומת NordVPN. אני מקווה שעד שתסיימו אותו, תוכלו לדעת איזה שירות מתאים לכם ביותר.

השוואה בין NordVPN לעומת IPVanish

השוואה בין NordVPN לעומת IPVanish

NordVPN לעומת IPVanish: תמחור

לפני שנכנס לתכונות הנדיבות של סוג הפיצ’רים ששני השירותים מציעים, אנו חושבים שעדיף אם נתחיל בכמה שזה יעלה לך להירשם לשום ספק. טווח המחירים שמציעים שני השירותים די דומה, אם כי IPVanish יוצא מעט זול יותר מ- NordVPN. NordVPN גובה 11.95 דולר לחודש עבור השירות, בעוד IPVanish מבקש רק 10 $. ל- NordVPN יש תוכנית לחצי שנה שעומדת על 7.00 דולר ואילו IPVanish גובה 8.99 דולר עבור תוכנית לשלושה חודשים. לשני השירותים חבילה שנתית העולה על 5.75 $ ו 6.49 $ עבור NordVPN ו- IPVanish בהתאמה.

זה צפוי שמשתמשי VPN חדשים שאינם בטוחים מדי באף אחד משני הספקים עשויים לרצות לבחון אותם, וזו הסיבה ששניהם מציעים ערבויות להחזר הכסף ותקופות ניסיון בחינם למשתמשים שלהם. NordVPN מציע ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום, ואילו IPVanish מאפשרת רק משך זמן קצר יותר, עם אחריות הכספים שלהם למשך 7 ימים. תוכל ליהנות מתקופת ניסיון בחינם רק אם אתה משתמש iOS ל- IPVanish, אך אם לא, תוכל לפנות לניסיון ה- VPN החינמי של NordVPN שפתוח לכל המשתמשים..


בסך הכל, אם אתה מודאג כל כך ממחיר, אנו נמליץ לך ללכת עם NordVPN, אך רק אם אתה מתכנן לדבוק בו לאורך זמן. התוכנית שלה 3.29 דולר לחודש לשנתיים מאפשרת לך לחסוך כסף רב, ועדיין ליהנות משירותיו של ספק VPN אמין.

NordVPN לעומת IPVanish: תכונות

סוג התכונות שצפויות לשירות VPN יודיעו לרוב על החלטתם של האנשים מכיוון שהם הגורם העיקרי שיקבע את תקן השירות שצריך לצפות בהם. הנה מה שהצלחנו לקבוע:

  • תוכנה: IPVanish ו NordVPN לשניהם אפליקציות מעוצבות שקל לנווט בהן, אך היו מקרים בהם נאמר כי ל- IPVanish יש מספר בעיות במיוחד ביישום Mac OS שלה..
  • מיתוג שרת: שני השירותים צריכים לאפשר לך לעבור בין השרתים, ולאפשר לך להישאר עם השירות המועדף עליך.
  • פרוטוקולי VPN: הן עבור NordVPN והן עבור IPVanish, תוכלו ליהנות מהצפנה המאפשרת באמצעות פרוטוקולים כמו OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec למרות של- NordVPN יש יתרון קל בכך שהיא מציעה גם IKEv2 / IPSec וגם SSTP.
  • תמיכה בזרימה: סטרימרים ישמחו לדעת כי NordVPN מבטל חסימה של מגוון אם ערוצי סטרימינג הכוללים BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu ו- Netflix. לעומת זאת, IPVanish מבטל את חסימת הרוב הגדול של הערוצים המקוונים, אך הם לא חוסמים את נטפליקס האמריקאית..
  • תכונות שנוספו: IPVanish מציעה למשתמשים שלה תכונה שהם לא באמת יכולים להשיג בשום מקום אחר על ידי הכללת חומת אש של NAT בחינם למשתמשים שלה ויכולת לחסום תנועת LAN בכל פעם שאתה מחובר. NordVPN הראתה מחשבה רבה גם על השירות שלה באמצעות הגדרת תצורה לעדכון התוכנה שלה באופן אוטומטי, בשילוב עם הצפנה כפולה, וכלי נוסף שכונה CyberSec שמגן מפני תוכנות זדוניות..

ביצועים

מבחינת תאימות למכשירים אחרים, גם NordVPN וגם IPVanish מצליחים לשחרר גרסאות של התוכנה שלהם שעובדות היטב עם כל הפלטפורמות הפופולריות בשוק. מערכות הפעלה אלה כוללות iOS, Mac, Android, Windows, Linux ומספר לא מבוטל של טלוויזיות חכמות.

לשני הספקים יש גם רשתות שרת גדולות כאשר ל- NordVPN יש רשת מעט גדולה יותר של 1,100 שרתים ב 61 מדינות לעומת IPvanish שיש לה כ 850 שרתים. רשתות שרת גדולות כאלה מאפשרות רוחב פס בלתי מוגבל ומיתוג שרתים תוך מתן תמיכה עצומה לסטרימינג וחיבורים מרובים. IPVanish מאפשר עד 10 חיבורים ואילו NordVPN מאפשר 6.

אלה שיודעים כמה דברים על שירותי VPN צריכים להיות מודעים לעובדה ששירותי VPN “יאכלו” כמה מהמהירות באינטרנט שלך, אך הפחתה זו תלויה במידה רבה בספק שאתה בוחר לעבוד איתו. במקרה זה נראה ש- IPVanish סבל מההפסד הקל ביותר במהירות לעומת NordVPN, אך רוב תוצאות הבדיקה שלנו היו פחות או יותר עקביות.

שירות לקוחות

תמיד תוכל ליצור קשר עם נציג שירות לקוחות באמצעות שירות הצ’אט החי של NordVPN, והודעת הדוא”ל שלך תיענה גם באדיבות התמיכה היעילה בדוא”ל שלהם. עבור IPVanish, תצטרך להסתמך על תמיכה בדוא”ל בלבד, מכיוון שאין להם הגדרת שירות צ’אט חי..

תמחור & אבטחה

רמות האבטחה המוצעות על ידי NordVPN ו- IPVanish הן פשוט מהשורה הראשונה, כאשר שתי הספקיות מציעות הצפנת AES 256 סיביות, מתגי הרגת אינטרנט, מנגנוני הגנת דליפות DNS ומדיניות רישום אפס. תוכלו גם לסנן באופן אנונימי דרך שני המנויים, אם כי IPVanish עלול לפגוע בזהות המשתמשים באדיבות הימצאותם בארצות הברית בה חלים כללי נתונים נוקשים. סיכמנו של- NordVPN יש יתרון טוב יותר פשוט בגלל עובדה זו, מכיוון שהם ממוקמים בפנמה, שם לא חלים כללים כאלה.

NordVPN לעומת IPVanish: מסקנה

התוצאות שעשינו הדגימו את שתיהן IPVanish ו NordVPN מעוניינים להציע רמה גבוהה של שירות איכותי, ולכן הם ביצעו ביצועים טובים מאוד. עם זאת, אנו יכולים להסיק כי NordVPN בסופו של דבר לוקח את הפרס כבחירה הטובה יותר, אם כי בהפרש דק מאוד. יש להם יותר שרתים ברחבי העולם, ושירות הצ’אט החי שלהם פירושו שאתה יכול לדבר עם צוות שירות הלקוחות שלהם בזמן אמת ולקבל את הבעיה שלך למיון מהר ככל האפשר. עם זאת, אם אתה מחפש ספק שירותי VPN שישתמש במיוחד בקודי, IPVanish הוא זה שאנו ממליצים עליו.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me